Reklama

nahy chlapec

Eduard Nud (St, 30. 5. 2018 - 17:05)

Mohu malinko odbočit od tématu? Ono to spolu možná moc nesouvisí, má to společné jenom ten nadpis.

Včera jsme naše mužstvo, jako každý konec sezóny, byly v cukrárně. Ta je v denním stacionáři pro tělesně a mentálně postižené děti. Moc se nám tam líbí, děti jsou milé a šikovné. Sami vyrábějí jídlo a některé ho s pomocí sester sami prodávají.

Co mě ale zaskočilo, byl jeden chlapec. Na první pohled zdravý, ale to by nebylo nic zvláštního. Ale problém byl v tom, že měl na sobě jen krátké kalhoty a žádné tričko. Byl jsem trochu vyvedený z rovnováhy, protože mě to překvapilo.

Jenomže u mne je to trochu jinak, než jak to na první pohled vypadá. Nejsem zkrátka na nahotu moc zvyklý. Ani polo. Vlastně vůbec. A ono to pak vypadá až poněkud podezřele. Přitom by stačilo málo. Zvyknout si. V tom je celý ten problém.

Raději už konec.

Tomáš (Út, 29. 5. 2018 - 22:05)

Dnes spí bez pyžama celá rodina, to jsou vedra.

Petra (Út, 29. 5. 2018 - 19:05)

Náš malej šel včera po...A kolik je malému? Naši kluci taky spí nazí

Laďka (Út, 29. 5. 2018 - 14:05)

Náš malej šel včera po sprše vyšel nahej z koupelny, na dvorku oschl, šel nahý spát a ještě do teď se od rána neoblékl.

Leoš (Út, 29. 5. 2018 - 13:05)

U mě stydlivost před ženou trvala hodinu. Mamka musela odjet na služebku a neměla hlídání. Byly prázdniny a jen nějaká její známá studentka vysoké školy mě chtěla hlídat. Výhoda byla že má u domu bazén, ale jak mi mamka zdůraznila, do vody se nesmí dostar žádné nečistoty a proto se musím před koupáním vždy svlékniut plavky a osprchovat zahradní sprchou. Ale problém byl že teta jak jsem jí říkal byla skoro pořád doma. Mě bylo už 14 a byl jsem k hlavu větší než ona. Plavky by před ní nikdo ze mne nedostal.
Až jednou odešla a skočil jsem nahý do bazénu. Čas ubíhal rychleji než jsem čekal, tak jsem byl ještě v bazénu když se vrátila, vzala osušku a řekla ať jdu se osušit, že mám fialové rty a pak dostanu zmrzlinu co koupila.
Poprvé jsem před ní vylelz nahý s pindíkem zimou schovaným a styděl jsem se strašně. Zabalila mě do osušky a utřela. Když jsem si nahý sedl na deku, měl jsem pindíka schovaného mezi stehny, "na holku". Pak mi přišlo hrozně nepohodlné tak sedět a povolil jsem trochu nohy od sebe. Po snědení zmrzliny mi začalo být vedro. hnal jsem se do bazenu aby teta viděla jen můj zadek. Ale ona mě vrátila a řekla že se musím osprchnout. Znovu jsem se styděl se před mí omývat. Když jsem vylezl z bazénu, ležela už na dece jen v kalhotkách, ty si shrnula na tanga a řekla ať ji namažu záda. Dotek těla polosvlečené dospělé ženy mi vehnal krev do pindíka. Naštěstí měla hlavu otočenou na druhou stranu. Rychle jsem se položil na břicho a mazala zase ona mne. Nakonec jsem se oklepal a ležel vedle ní s pindíkem na břiše. Teta ale nikdy za dne do bazénu nešla, jen se sprchovala pod sprchou v plavkách. Občas za ní přišla kamarádka nebo dívka z gymnazia na doučování ale to jsem se už vůbec nestyděl.
Nakonec jsem toho využil a našel jsrm si holku a byl první ze třídy, kdo měl sex.

Ivan (Út, 29. 5. 2018 - 10:05)

nesouhlasim,ze se klucistydej...Ale asi ste nezačali jazdiť na tie dovolenky keď tie dievčtá mali 11 a 12....ale zrejme sa tie deti poznajú odmala a skôr sa berú ako súrodenci, než ako kamaráti.
Viem si predstaviť, že 6 ročná by nemala problém sa vyzliecť aj keby ste na prvej dovolenke, 8 ročná by to nejak dala, aj keď podľa mňa nadšená by nebola a určite by sa nevyzliekla z vlastnej iniciatívy, ale pri 11 a 12 ročnej si neokažem predstavit ich motiváciu niečo také spraviť bez pokynu roddiča a na druhej strane načo by rodič taký pokyn dával, však?

Hanka (Pá, 25. 5. 2018 - 22:05)

u nas to bylo naopak, ja jsem...nevím jaká je móda ted ale mě mamka nutila do plavel v celku až do 14ti pak jsem teprve mohla mít normální plavky, nahou by mě nenechala jít ani z koupelny do pokoje

sestrenice (Pá, 25. 5. 2018 - 22:05)

Dřív k nám na vesnici...u nas to bylo naopak, ja jsem se tak do 13 koupala nahata a bratranec,stejne stary mel plavky uz od druhe tridy,nestydela jsem se pred nim,obcas me placal po prdelce,celkem se me to libilo

radecek (Pá, 25. 5. 2018 - 22:05)

Souhlasím, že kluci se...nesouhlasim,ze se klucistydej mene, my s bratrema partou jezdime na dovcu, jsme ctyri rodiny, dohromady 2 kluci 9 a 13 let a 4 holky 6,8,11 a 12 let, holky se v pohode koupou nahate ubazenu na chate,proc taky ne, ale klucijen v plavkach,starsi se stydi a mladsikopiruje starsiho, holky se nemajv tomhle veku za co stydet

Eduard Nud (So, 4. 3. 2017 - 18:03)

Jo, rozjel jsem se jak na vozíku, ale pozor na plotýnky.

Steve (So, 4. 3. 2017 - 17:03)

Starší pán se nám tady dnes nějak rozjel ... :-D Pěknej svitek by z toho byl.

Eduard Nud (So, 4. 3. 2017 - 16:03)

Víte co? Já se omlouvám za svoje úchylné komentáře. Ať se hneme z fleku. Ale jinak jsem normální. Po večerech nečtu klasiky, nedívám se na Šlágr a Televizní noviny na Nově?

Chtěl bych vidět tebe, anonyme, co bys dělal na mém místě, kdybys toužil tak, až by to bolelo a po ruce byl jenom ten cíkálek. Protože ti Cipískové nepřicházejí v úvahu a raději už nic.

Eduard Nud (So, 4. 3. 2017 - 08:03)

Mne nenasereš. Já jsem...Ale máte pravdu. Už jsem tu dost dlouho. Není čas ztrácet čas. Kort s takovými psychopaty.

Eduard Nud (So, 4. 3. 2017 - 08:03)

Nejedná se u tebe o...Mne nenasereš. Já jsem splachovací.

Nude (Pá, 3. 3. 2017 - 18:03)

Aha. Už vím. Protože jste...Nejedná se u tebe o podivínského postaršího ouchyla ? Tvě výblitky tomu nasvědčují.

Eduard Nud (Pá, 3. 3. 2017 - 17:03)

Tak to pr. Petr Nárožný je...Nahý chlapec. To víte. S těmi starci je na pokoji skutečně nuda. Tomu, kdybych mu tam chodil nahý po celý den, bude ho zajímat akorát abych mu připravil kafe a vyčistil holící strojek. A to mě pak přejde nálada, humor i roupy.

Křeček po smrti (Pá, 3. 3. 2017 - 13:03)

Romové jsou v kurzu a pak o vánocích budou sledovat YouTube tak se domluvíme pokud budeš mít sundane a pak druhé skupině funguje výborně dokonce po uzávěrce přihlášek je fakt nechutné. Ale jinak je to s cukrem a skořicí a teď tohle se mi líbí že se budou youtuberi mezi sebou navzájem ovlivňovat i když zatím nemáme svoje BMW CARRIE.

Eduard Nud (Pá, 3. 3. 2017 - 13:03)

No garantuju ti,že herci a...Tak to pr. Petr Nárožný je herec a já jsem Eduard Nud. Nejsem o nic horší, než on. Jsem dokonce ještě lepší. Ze mne nikdo hvězdu neudělal. A nedělám ze sebe kašpárka. Rozhodně ne v televizi. Ale to není vina umělců. Za to může ta bedna. V té i Beethoven s Mozartem i Shakespeare jsou pouhá oddrhovačka.

Steve (So, 28. 4. 2018 - 15:04)

Kecáš! Nevěřím ... :-)

Tonda (So, 28. 4. 2018 - 10:04)

Kdyz jsem chodil do prvni tridy,byla s nami ve tride i alenka,dcera ucitelky.Kdyz jsem zlobil,ucitelka mne vzala do sborovny a tam mne i pred alenkou svlekla donaha.Alenka si mne vzdy pekne prohlizela.Musel jsem pak zalehnout na kreslo,roztahnoit a zvednout nohy,a alenka mne mohla videz.Stydel jsem se a nechtel zlobit,ale alenka obcas mame rekla ze jsem zlobil a musel jsem znova.Alenka si mne vzdy mohla problizet,kdyz chtela.Jednou mne p.ucitelka vzala opet do sborovny,alenka tam nebyls,zato jsem dostal nasado ud kostete a tou jsem pridrzoval zvednute a rozazene nohy tak,ze jsem ji tahnul k sobe a zadek se vyspulil vzhuru.Vtom vbehla Alenka i se spoluzackou Milenou,ta mne chtela uz dlouho taky videt.Nasadu mi stlacili jak to slo,ja nohy roztazene,mezi nima ruce,kter,mi jsem drzel nasadu.Nesmel jsem odvratit oblicej,musel jsem koukat,jak si mne s usmevem prohlizeji,tak jsem zrudnul a rozbrecel se.Dostal jsem ukszovatkem na holou,at pry mam proc brecet.No musel jsem pak pred nima lezet,u itelka pila kavu,ony na mne koukali a bavili se s ni a ja brecel.Chtel jsem uect,ale to by se mi nepodarilo,tak jsem musel tak lezet.To byl pocit!

Reklama

Přidat komentář