Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

čertíček (Út, 14. 8. 2007 - 08:08)

A odkud jsi?!
Linko souhlasim s tebou,zen zážitek u moře musel být teda něco,tohle zažít!

Linka (Po, 13. 8. 2007 - 20:08)

Tak tohle by se mi taky líbilo, bohužel se mi to nikdy nestalo. Jenom si to představuju.

28. 4. 2007 12:05:43,
Záleží na tom,na koho narazíte. Když je to nějaký starý prasák,tak je to spíš odpuzující pohled. Může to být ale i pěkné,třeba když jsem při odchodu z nudapláže procházela kolem nějakého mladíka,který močil u křoví. Krásná prdelka a mírně rozkročené nohy,k tomu pěkná výbava,pohled,na který se nedá zapomenout :-).
odpovědět >>
28. 4. 2007 12:45:08, Mája
Já mám podobný zažitek z pláže v Řecku. Odcházela jsem z pláže jako jedna z posledních, přede mnou šel kluk, Francouz, asi mne nevnímal, nemyslím, že by to udělal
schválně. Vepředu si shrnul plavky a začal čůrat. Bylo to přesně jak popisuje Marek, na začátku si u toho pořádně prdnul, normálně mi takový věci přijdou odpuzující, ale tohle... Pěkná postava, opálené tělo, nahatou prdelku jsem neviděla, plavky měl jenom shrnuté. Výbavička taková, že jí žádný můj intimní partner neměl. Proud moči měl takový, že mě ani neslyšel přicházet. Tak jsem se zastavila a dívala, jak nějaká úchylačka. Se vší parádou to dokončil, dlouze klepal a strčil do plavek. Pak si mě teprv všimnul. Honem jsem dělala, že mi upadla osuška, ale asi mu to bylo jasné. Ale absolutně se nestyděl, vědom si svých předností. Hezky se na mě usmál, něco zažblebtal francouzsky, čemuž jsem prd rozuměla a šel pryč. Nezapomenu na to do konce života. Takže věřím Markovi, že se takhle jde i seznámit. Být to Čech nebo Němec, určitě bych zkusila dát se s ním do řeči.

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 16:08)

Pro Tebe platí totéž!

Jenny (Po, 13. 8. 2007 - 16:08)

já bych si jí nechala pochcat

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Nech spojení na sebe, a pak mi ho můžeš podržet.

čertíček (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Asi jsem úchylná,ale mně se to líbí,i mě to vzrušuje,když na mě kluk při čůrání kouká nebo když můžu koukat já na něj,určitě musí být super,když ho můžu při čůrání držet,ale na tohle už mi nezbyla příležitost,bohužel!:-((

mira (St, 7. 2. 2007 - 07:02)

ano libi se mi to jsem rad ze existuji zeny ktere toto radi provozuji je to hezkej pohled i krasnej pocit ze se nestidi

Návštěvník (St, 24. 1. 2007 - 23:01)

Nejvíc se mi líbí holka když močí mě přímo do obličeje!

bibina (St, 24. 1. 2007 - 14:01)

ja jsem take vzdycky klukům záviděla,jak jim to pěkně jde.s holkama jsme mohly závodit jenom tak,že jsme přičaply na kopec a soutěžily,komu to dál doteče.to kluci to měli zajímavější...no nic,teď mi ho aspoň přítel občas půjčí,když jsme někde venku a já si konečně můžu zkoušet třeba kreslit do sněhu...

Kamilka (Út, 23. 1. 2007 - 11:01)

To teda nebude, to pak počůrám celý okolí.
Holt jste v tomhle před náma...:))

Lumir (Út, 23. 1. 2007 - 08:01)

Kamilko, vzdyt to umite taky a jeste dal nez my! Staci udelat most a zacit curat, to bude hodne velky oblouk :-)

Kamilka (Po, 22. 1. 2007 - 15:01)

No jo, já jim závidím, že neumím taky čůrat obloukem, jako oni...

Návštěvník (Po, 22. 1. 2007 - 13:01)

agoj

Martina.P.S.B. (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

Ja pila hodne...moooc :(Take jsem kourila...Nooo,ted uz pul roku nepiju, nekourim a je mi fajn :)Svet si nemusim rozmazavat do lzivych a falesnych iluzi.Tem, kteri prestali pit preji at jim to vydrzi,tem jenz nepiji to same..a ty, kteri v tom litaji az po usi muzu akorat litovat...Nebo spis jejich okoli(sama jsem mela otce alkoholika)Papa zacina

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

já to taky beru jen jako přirozenou potřebu na který není nic sexy, ale ani nic odpudivýho. Ale vždycky, když vidím chlapa jak čůrá na veřejnosti jako by se nechumelilo, tak bych do něj nejradši zezadu vrazila, ady spadnul na zem.

Vlada (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

To seš DEMENT !!!!!!

dera (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

mám ho 14 cm vzrusuje mě jak někdo čůrá je mi 13

P.L. (So, 16. 9. 2006 - 19:09)

Viděl jsem ženu nejen čurat, ale i přebalování při menstruaci a taky se mi to moc líbilo. Nepřijde mi to úchylný, spíš normální zvědavost....

xXx (Po, 1. 5. 2006 - 01:05)

Uplne souhlasim s predchozim prispevkem Jean Paula,ale bohuzel nemam tu zkusenost ze by se na me nejaka zena vycurala...Ale urcite to jendou zkusim.Uz aby to bylo...

Jean Paul (St, 26. 4. 2006 - 13:04)

Čůrající dívka mě fascinuje a ještě víc tehdy, když čůrá přímo na mě.......To mě vážně hodně bere.....Prostě slastnej pocit...

Reklama

Přidat komentář