Reklama

Pás cudnosti

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Omlouvám se. Zasekl se mi mobil, když jsem zmáčkl uložit a udělalo to tohle.

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Jiří (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Na hygienu sundavat nemusíš.
Stačí vatová tyčinka se sprch. Gelem projet okolo žaludu za předkožkou a pak mokrou tyčinkou umýt. Dělám jednou za 3 dny.

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Pavel (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ještě by mě zajímalo jestli když jste zamčení, tak je to 24/7 krom hygieny, nebo jste třeba na hodinu dvě přes den odemčení?

Jiří (Po, 27. 5. 2019 - 13:05)

Tak jsem zase po měsíci v pásu na příkaz manželky. Honil jsem skoro každý den ve sprše a pak jsem neměl na manželku chuť a ani semene moc nebylo.
Akorát včera na mě vyzrála. Vibračníma hrackama ze mně vytáhla poslední zbytky semene a všechno jsem musel spolykat. A pak hned zamknout a s menším kroužkem 38 !!!
Myslím, že je to na dlouhou dobu můj poslední orgasmus.

Jiří (Po, 27. 5. 2019 - 11:05)

Tak jsem zase po měsíci v pásu na příkaz manželky. Honil jsem skoro každý den ve sprše a pak jsem neměl na manželku chuť a ani semene moc nebylo.
Akorát včera na mě vyzrála. Vibračníma hrackama ze mně vytáhla poslední zbytky semene a všechno jsem musel spolykat. A pak hned zamknout a s menším kroužkem 38 !!!
Myslím, že je to na dlouhou dobu můj poslední orgasmus.

Sandra (Ne, 26. 5. 2019 - 23:05)

Ahoj jen malý příspěvek, jak jsme se miláčkem domluvili tak se stalo, odpoledne byl krásný sexík a poté jsem ho přivázala k posteli a že ho zamknu nasadila jsem kroužek ale celé nás to tak vzrušilo že jsem ho udělala ještě jednou, pak ale konec srandy polechtala jsem ho asi minutu pomalu po žebrech než mu zcela ochabnul a nadobro uzamkla a mohl mazat hezky domů. Co mě večer psal, tak že má z toho velice zvláštní pocity když už nemá klíče u sebe , no jsem na něj zvědavá, jen mám hrozné nutkání se o těchto zážitcích s vámi podělit.

láďa (Po, 27. 5. 2019 - 19:05)

Znám ten pocit zamčený penis je stále zamčený penis ale nedostupnost klíčků je o něčem jiném není to v kalhotách ale v hlavě zcela jiný pocit.

Roman (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

ja ted zamčeny 6 den a jsi šikovna holka super.....

Roman (Ne, 26. 5. 2019 - 11:05)

take s manželkou použivame pas cudnosti je dost zajimave byt nadrženy a se zamčenym perem .....

láďa (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Jak dlouho jsi zamčený? Já už táhnu 23 den.A nadrženej jsem dost. Už se těším až to bude venku.

Sandra (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Ahoj také s přítelem zkoušíme různé hrátky s pásem cudnosti, i když mi tomu teda říkáme domeček na Frenka no ale to je jedno, je nám oběma 17 a kvůli škole se vídáme pouze o víkendech. Vzhledem k naší upřímnosti mi přítel popravdě přiznává že je to pro něj k nevydržení přes týden zcela nemasturbovat, říká že ho to popravdě mrzí a mě nakonec taky. Na Alliexpresu jsme pořídili kovový birdlock myslím, musím říct že sedí perfektně což potvrzuje i on sám, naštěstí i vše co se týče hygieny je vše ok. nicméně jsme ve fázi tzv zkušební, má u sebe klíče a prostě zkouší, ve škole zádný problém nemá pouze ty ranní erekce ho trápí a samozřejmě i to že je zvyklý stříkat každý den. Ale to budeme společně pomalinku omezovat přiznal se mi k tomu že to už 2x sundal a udělal si dobře, zatím se na něho zato ale příliš nezlobím. Největší radost mám z toho že jsem ho do ničeho nenutila, prostě jsme k tomu došly oba dva společně, no tak nějak jsme domluveni že tuto neděli již odejde bez klíčků které mu velice ráda pohlídám do dalšího víkendu, bydlí sice přes kopec v další vesnici, nicméně ve škole je na ubytovně kde naštěstí bydlí sám.

láďa (Ne, 26. 5. 2019 - 06:05)

Krásná zkušenost v 17 letech a moc vám to přeji protože my jsme se ženou poznaly tuto zábavu?? ŽIVOT v pásu až po 30 letech manželství a docela nás mrzí že jsme to nepoznali dřív, držím palce a myslím že máte dost času abyste své hraní z pásem dovedli ke společné spokojenosti.Sám za sebe bych ti doporučil nějaké omezení přítele takový nějaký trest za sundání . Penisům zdar a zamčeným zvlášť.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

Mám krátké cb a k tomu kovový kroužek průměr 5cm. Obojí z Číny. Prodám levně. Za 200Kc. Ideální pro někoho, kdo to chce jen vyzkoušet, ale nechce do toho investovat. Plzeň

Jakub 123 (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Tam je zase chyb, nemůžu to psát na mobilu, omlouvám se

Reklama

Přidat komentář