Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Luďa (Ne, 5. 5. 2019 - 22:05)

Já je synovi dávám preventivně. Jemu 13 a nosí je doma, na ven i na cesty. Normálně může chodit na záchod, ale když nemůže nebo se mu nechce, tak to pustí do plenek. Hlavně do nich čůrá, ale nevadí mu se do nich i kadit. Sám plenky občas nosím ( je mi 39 let a jsem naprosto zdravý) a osobně si myslím, že když ho do toho nenutím tak to nevadí.

Oldřich (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Teď kdy sem u babičky mi dává jen tak pro jistotu po celou dobu plenky ale můžu chodit na wc ale když se mi nechce pustím to do ní používá jednorázovky

Zub (St, 1. 5. 2019 - 07:05)

A jaký ti dává? A to ti to nevadí?

Blani (Po, 29. 4. 2019 - 12:04)

Mohl by nám někdo poradit s naší malou? Napíšu více.
[email protected]

mamka (Ne, 28. 4. 2019 - 16:04)

Dobrý odpoledne přeji.
Chtěla bych se zeptat , dáváte někdo do suprimy místo plen ručníky ?
Jen se ptám, napadlo mě totiž jestli místo 4plen není jednodušší dát jeden ručník.

Mirka (Čt, 11. 4. 2019 - 07:04)

Na cestování dáváme holkám preventivně plenky a to je jim už 8 a 10 let. Když není kde a chce se jim, tak se v pohodě vyčurají do nich a je to. Plenky dnes pojmou spolehlivě i větší obsah moči, takže to i při nutném větším čůrání není žádná tragédie.

Alena (Ne, 28. 4. 2019 - 11:04)

Od kolika let je nosí?To tak velkým holkám plenky nevadí?Mají natahovací nebo zalepovací?Jak často je nosí,vždy když jdete ven nebo jen na dlouhé cesty?

Vlasta (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Spíš k zubaři

Návštěvník (Po, 8. 4. 2019 - 15:04)

Ahoj,
za nedlouho mě čeká delší cesta vlakem cca 11h a zvažuji použití plínek pro dospělé. Protože mi opravdu není příjemná představa, že si budu sedat na záchod kde seděl kdo ví kdo a záchody nikdo po celou dobu jízdy navíc neumyl. Nikdy jsem nepoužíval zachody ve vlaku ani v letadle, vždycky jsem to nějak zvládnul, ale tohle je zatím moje suveréně nejdelší cestováníé v jednom kuse. Má s tm někdo zkušenost? Jaké koupit apod? Děkuju

Olga (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

Proč k zonation?

n (Čt, 4. 4. 2019 - 17:04)

Když nosí i astronauti pleny, tak proč by nemohly větší děti?
https://gizmodo.com/why-do-astronauts-wear-space-diapers-5679558

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 23:04)

Nejen astronauti ale i starší děti na hory nebo k zubaři.
https://www.youtube.com/watch?v=uZH0SYz59Qs

Dana (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

Co je to za rodiče, když si natáčejí trápení dítěte u zubaře? A navíc se nestydí ukázat tak velkou holku s plenkou mezi nohama? Chudáčci takové děti !

Janča (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Jaké trápení ? on ji někdo mučí ? Přivazuje,nebo násilím drží ruce ? Dítě ani rodiče z toho žádnou vědu nedělají, je to prostě úplně normální věc, v ničem to neomezuje .

Dana (St, 10. 4. 2019 - 12:04)

Chcete říct, že tak velké holce plína nevadí? Alespoň mohla mít delší šaty, aby to nebylo vidět.

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 07:04)

Dobrý den, kde se dají sehnat plastové kalhotky pro děti. (pro 17. roční holku)

M (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Ahoj a to myslis vazne a neni to April? Tak celoigelitove plenkove kalhotky sije na objednavku pani Roubcova ze Trebice, In-tex pro vetsi deti, dospivajici a pro dospele. Ti kteri je od ni maji rikaji,ze jsou z nejakeho silnejsiho igelitu a nejsou proto tak pohodlne. Ja objednavam na www mode -pvc.de,nebo tcsb.de a take na incontinenceshop.com Maji natahovaci i zapinaci a mnoho ruznych strihu ve spouste barev. Hlavne je nutne dobre se zmerit a pocitat u plastikovych s cenou okolo 25-35 Euro podle provedeni + postovne. Ja si objednavam hodne na incontinenceshop.com, gumove kalhotky jsou z velice prijemneho plastiku se sirokym rozkrokem a jsou hodne vysoke/vhodne pro vice plen a na spani/, jen gumicky v pase a v nohavickach maji na muj vkus dost slabe. Ale nepocitaji DPH takze ty kalhotky vychazeji na 11-13£ + to postovne, ktere je z UK dost drahe. Mozna by ji byly ty nejvetsi detske XL, ty jsou pod 10£, zalezi co si do nich bude davat, protoze se zvetsenim obvodu pres boky kvuli plinam se musi tez pocitat a taky je nemuze mit knop, protoze by se v nich ani neohnula a kalhotky by se trhaly a praskaly. To by pak byly idealni plenkove kalhotky z latexu, ale ty nejlevnejsi stoji pres 60Euro natahovaci. Ty se daji koupit na medicinaintim.cz, ale za asi 2300 korun a zapinaci o 200 draz. Snad jsem poradil dobre, kdyz ne, tak mi sem poslete pokarani. M

Vlasta (Pá, 8. 3. 2019 - 06:03)

Tak u nás kluk už pochopil , že plány jsou nezbytně nutné. Byl na týden u sestřenice která má kluka se stejným problémem. Co se týče plen , tak přes den má Tena Flex , které si umí nasadit sám. Na noc máme taky teny, ale šlo maxi . S těmi už potřebuje pomoc . Přes ne dostane boxerky a je hotovo . O plenkách ví několik jeho kamarádů a nesmějí se mu . Hlavní věc je , rozhodně dítě neztrapňujte před okolím. Ono už je to tak pro ně těžké, že musí ve svém věku nosit pleny .

Martin K (St, 6. 3. 2019 - 12:03)

Dobrý den, mému synovi je 13 let a pleny nosí jak na cestování, tak na noc. Asi před půl rokem jsem po je začal dávat, několikrát se mi podělal v autě (úplně promočená sedačka a jeho oblečení bylo úplně špinavé). Ze začátku protestoval, ale zvykl si. Potom se několikrát podělal v noci. Od té doby si sám řekne o plenky. Já osobně v tom nic špatného nevidím, pokud do toho není dítě nuceno.

jaroslava (Čt, 7. 3. 2019 - 23:03)

ještě prosím , co dáváte klukovi na plenu aby mu dobře držela? já jsem mu koupila dívčí body a myslím že jsem udělala dobře protože mu plena v noci drží celkem dobře.Zezačátku jsem mu dávala kalhotky a nebo punčocháče ale ty se neosvědčili , kalhotky ano , ale musela jsem mu koupit trošku pevnější , jinak mu padaly.Naštěstí nemusí mít plenu přez den tak je doma většinou v punčocháčích a nebo v kalhotkách, ty nosí rád.

Reklama

Přidat komentář