Reklama

Muži a erotické pomůcky

pett (St, 25. 2. 2015 - 15:02)

ahojky je to tu skvělé už mám od nic vibrátor a sexy prádýlko, mému partnerovi se to strašně moc líbí a je z toho zcela nadšen!! líbí se mi jak se dá krásně oživit večery s těmito hračkami.

melšova (Po, 23. 2. 2015 - 16:02)

ahojky a jakou hračku by jste si představovala spíše pro sebe, nebo i pro přítele. A jste spíše na divoké věci nebo něco jemnějšího? Na všem záleží, sexuálni hračka to je občas umění vybrat, tak aby jsme si to užívali, měla jsi mě vidět než jsem si pro sebe vybrala vibrátora.

Lenka (Pá, 20. 2. 2015 - 21:02)

Zdravím muž má trochu problémy s erekcí, máte zkušenost s nějakými afrodiziaky? Za a rady budu ráda :)

lenka (Pá, 20. 2. 2015 - 13:02)

Dobrý den, jak dlouho znáte stránky www.erosstar.cz? Já jsem nikdy dříve z nich neobjednávala a jsem nadšená, moc se mi na nich líbilo zboží a už jsem si i já objednala něco do postýlky, tak už se těším, až mi to konečně domů dorazí a budu si to moci s manželem pořádně odzkoušet!

k.verůů (Čt, 12. 2. 2015 - 15:02)

Ahoj mohu všem vynachválit stránky www.erosstar.cz mají tu úžasné věci, nedávno jsem si na těchto stránkách objednala luxusní spodní prádýlko.

hajkova (Čt, 12. 2. 2015 - 15:02)

Ahojky holky, začala jsem přemýšlet čím bych mohla příteli udělat radost k valentýnu a to do postýlky, co si myslíte o tom, že bych si koupila nějaké sexy prádýlko a bičik, nebo nějakou hračku do posýlky.

bařka (Po, 26. 1. 2015 - 20:01)

Ahojky já jsem se chtěla zeptat, co by jste mi doporučovali na zvednutí nálady mého přítele? Chtěla bych mu udělat radost, přemýšlela jsem třeba nad nějakou hračkou do postýlky. Co si myslíte? Mohla bych s tímto sklidit úspěch? Ještě jsem nikdy nic nového nezkušeli.

Stell (Ne, 25. 1. 2015 - 21:01)

Já většinou nakupuji přes internet, je to pro mě pohodlnější a je to anonymní... Většinou objednávám na sexymall.cz, ak se tam mkrni a uvidíš, mají fakt dost velký výběr :)

Barka (Ne, 25. 1. 2015 - 19:01)

Barka: Jak píše Marek,...jo jasně, to je určitě na každým. Já jsem jen chtěla nějaký dobrý tip :). No a nakupujete normálně v sexshopu nebo přes internet?

Stell (Ne, 25. 1. 2015 - 15:01)

Barka: Jak píše Marek, základ jsou pouta, roubík a třeba maska... Je plno dalších zajímavých pomůcek, ale musíš mrknout sama podle toho jakou máš představu ;-) To je můj názor :-)

Marek (So, 24. 1. 2015 - 22:01)

Já mám rád na ženě postroj a hodně používám analní kolík. Nebo třeba kožený obojek je taky fajn. No jinak klasika pouta, roubík atd. Záleží na vás ;)

Barka (Pá, 23. 1. 2015 - 20:01)

Ahojky, s mužem jsme se rozhodli trochu zaexperimentovat a rádi by jsme zkusili BDSM. Zajímalo by mě jaké pomůcky používáte vy?

berklova (So, 17. 1. 2015 - 16:01)

ahojky ženy, kde nakupujete lubrikační gely? Ten co jsem měla oblíbený, tak už nedělají a zatím mi žádný nesedl. Už mi chybí, chtěla bych se zase krásně ponořit do vášně a uvolnit se!

julinka (Ne, 11. 1. 2015 - 12:01)

Dobrý den, moc ráda bych se pochlubila, co jsem dostala k Vánocům http://www.erosstar.cz/feromony-parfemy--idk/intimite-by-fernand-peril-frau-50-ml--idz8881 a opravdu to na mého přítele bere.

eros (Pá, 2. 1. 2015 - 21:01)

kup mu masturbátor-umělou vaginu,určitě bude věďet co s ní

Jana (Pá, 2. 1. 2015 - 17:01)

Ahoj už je to nějaký čas,...To chce vybrátora i anální kolík. :-)

barka (Út, 30. 12. 2014 - 16:12)

Dobrý den, moc ráda bych všem doporučila také tyto stránky, mají tu skvělý výběr sexualních hraček, miluju vibrátor jsem na tu klasiku, ale i venušiny kuličky mě zaujali.

jan* (Ne, 28. 12. 2014 - 12:12)

Dobrý den, co by jste mi...kup mu velkej bič a melej dvůr,budete spokojeni oba.

paula (Ne, 28. 12. 2014 - 11:12)

Dobrý den, co by jste mi doporučovali mému příteli koupit v sexshopu? Narazila jsem na stránky www.erosstar.cz a zajímal by mě Váš názor?

Hanka (Čt, 25. 12. 2014 - 13:12)

Nemame moc penez a tak sem...Nech si procvaknout klitoris.

Reklama

Přidat komentář