Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Euron (Pá, 15. 6. 2007 - 16:06)

Však to je normální rada. Nic jiného se s tím nedá dělat, než přebalovat. A nebo provést lobotomii aby ho to přešlo.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Návštěvník (St, 13. 6. 2007 - 20:06)

I v tomto věku jemná péče maminky přijde vhod.

Adriana (St, 13. 6. 2007 - 17:06)

Tak to ani náhodou!Vždyt má 14 let!

Návštěvník (Po, 11. 6. 2007 - 20:06)

Přebalovat.

Adriana (Po, 11. 6. 2007 - 18:06)

Poradil by mi někdo ,co mám dělat?V sobotu jsem byla se svým 14-ti letym synem na prochazce,kde si Kamil o drát rozřízl koleno.Byla to poměrně hluboká rána,tak jsme šli na pohotovost.Doktor to vyčistil,ale na šití si Kamil musel sundat tříčtvrteční kalhoty,čemuž se od začátku bránil,ale musely dolu.Jake bylo mé i doktorovo překvapení,že měl ve slipech tři plenky!!Co mam ted delat?

Jirka (Pá, 1. 6. 2007 - 08:06)

To Martin Chtěl bych se zeptat, jak často se doma přebaluješ a kdo se ti stará o praní plínek. Sušíš je doma , nebo venku? A chtěl bys, aby to o tobě věděl někdo jiný?

Jirka (Pá, 1. 6. 2007 - 08:06)

To Honza Zkusit bys to mohl svést na zdravotní problémy, jinak nevím.

honza (Út, 29. 5. 2007 - 21:05)

ale moje mama to nepochopi jeste ne posle za psichousem

honnza (Út, 29. 5. 2007 - 21:05)

ale moje mama to nepochopi jeste ne posle za psichousem

Jirka (Út, 29. 5. 2007 - 08:05)

To Honza:Myslím, že by bylo pro tebe asi nejlepší kdyby to tvoje maminka věděla. Mě to taky chvíli trvalo než jsem se odhodlal to říct svým dětem. Bylo to těžké rozhodnutí, ale měl jsem to udělat už dávno. Dětem to nevadí a manželka je taky v pohodě.

honza (Po, 28. 5. 2007 - 21:05)

ja mam ten samej pocit jak ty ale moje mama by to nepochopila tak to kryju ale den odedne je to horsi a horsi cco mam delat?

Martin (Po, 28. 5. 2007 - 19:05)

To ja se v nich ven jit stydim a pres den je nosim jenom doma.A ty to mas supr,ze to vi i tvoje deti,protože ja jsem četlo nějakem muži,ktery to pred nima všemožně kryl a byla na nej kvuli tomu nastvana i manželka.

To Martin (Po, 28. 5. 2007 - 18:05)

Ano nosím je přes den a ven. Doma to ví všichni, i moje děti.

Martin (Po, 28. 5. 2007 - 14:05)

To Jirka:Ty nosíš plenky i přes den a ven?

Jirka (Po, 28. 5. 2007 - 07:05)

Martine, máš velmi hodnou a chápající maminku,já jsem na tom byl podobně.Já už mám svojí rodinu, ale plínky nosím pořád.Ty jednorázové moc ne, většinou ty bavlněné.A tatínek se na tebe určitě časem nebude mračit, zvykne si jako ten můj.

Martin (Ne, 27. 5. 2007 - 20:05)

S těma jednorazovkama maš sice pravdu.Bezprostředně po použiti jsou rozhodně lepší,ale tak po patnacti minutách začnou být studené a nepřijemné.

Martin (Ne, 27. 5. 2007 - 20:05)

To Jirka:Nepřebaluje mě a ani mě nepřebalovala když jsem jí to řekl poprvé.A tak rychle s tím souhlasila proto,že jsem nebyl první kdo by jí o taklové věci řekl.V ordinaci se už několikrát s tímto setkala a už to řešila dříve.Ukazalo se(na štěsti pro mě),že ta divka byla bez nich nesoustředěná a agresivní což se po tom co je začala nosit rapidně zlepšilo.Sedla si ke mně a řekla mi,že pokud je fakt chci tak mi je bude kupovat,protože jinak bych je stejně nosil tajně a zbytečně se stresoval.Dlouho jsem se rozhodoval jestli ji to mam rict nebo ne.Byl jsem hrozně nervozni i když jsem si to snad stokrat pripravoval,jak to rict.Nakonec jsem ale rad,že jsem ji to řekl.Ale to ,že jsme ty plínky šli koupit hned mě taky hrozně prekvapilo.Jsem fakt rád,že mam tak chapavou mamku,tatkovi to ale pořád trochu vadí.

Reklama

Přidat komentář