Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Pá, 31. 5. 2019 - 16:05)

Oto, mit doma krasku je strasne malo. Vilda je dle me normalni a slusny clovek, navic co napsal kritickeho bylo vzdy se svym nickem

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Dobře přiznávám.Vždycky když se odmlčela a nepsala víc dní dostal jsem strachy prújem.Neovlivním to.Byl jsem pak ve stresu a depresi.Už si nedovedu bez ní život představit.Já jí miluju tolik že to ani nejde vyjádřit.

Sany11 (Pá, 31. 5. 2019 - 16:05)

Nezlob se na me, Oto,ale tohle bys mel resit. To neni normalni. Co budes delat,kdyz se Miluna odmlci na delsi dobu nebo naporad?

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

To bych nezvládl.Položilo by mě to nebo něco horšího.Mám spojenej život s jejím Sany.Já jinak v životě nejsem šťastnej a nic s tim neudělám.

Sany11 (Pá, 31. 5. 2019 - 23:05)

Ach jo. To je mi opravdu lito.Mozna bys mel zkusit s tim neco udelat. Byl jsi nekdy treba u psychologa? Nekteri dokazou pomoci.

hm (Pá, 31. 5. 2019 - 16:05)

Kolik je ti let, smím vědět?

Jindra (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Otíku ty jsi tu sám psal že se kvůli Miluně klidně posereš. Možná to bylo myšleno tak, že už ses z Miluny posral. Jen se tady z toho dělá věda. Každý člověk s nadváhou se dost potí, to neříkej že ne. Semnou dělá pán, který váží 130 kg a potí se i v zimě.

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

To je jedno jestli jsem se z ní posral.Už jsem se navyváděl dost kvůli ní ale to je moje soukromá věc co tady ve svém bytečku kvůli ní dělám.To je možný že se ty lidi potí ale tak ať používá antiperspirant to by mohl aspoň trochu pomoct a mýt 2x denně.A 130kg nemám to už je dost.

? (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Myslí

? (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Jakýpak asi Miluna ten bonus?

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Kolik mám tu psát nebudu ale neni to nic hroznýho ale štíhlej krasavec jako je Denis a Jirka nejsem a nemám na ně.Mám nad nima odhadem tak 20-30kg víc.Tenkrát jsem to napsal hlavně Milunce aby věděla že nejsem takovej krasavec.A to jsem nepočítal že by mě vůbec mohla chtít vidět.Ale od včera je mi krásně jak když jsem vyhrál.A potem sádlem ani hovnama nesmrdim jak si myslí ten oblíbenej.

die (Pá, 31. 5. 2019 - 13:05)

Miluno možná mezi vámi s Otou vznikne láska, to by bylo pěkné :-)

Miluna (Pá, 31. 5. 2019 - 12:05)

Já sem teď byla se Sergejem protože měl volno a pozval mi na oběd.Přišel celej vymydlenej navoněnej v košilce a mokasínách:-) za chvíli běžim nakoupit a pak za mámou,už jí pustili a pak do práce.Sem v jednom kole a většinou jíst nestíham když to mam takhle.Já jim Otíku různě a nepravidelně.Někdy pomalu nic a někdy se i přejim.Ale hubená sem byla od mala.Ale nemysli si že sem dokonalá.Byla sem na tom líp.Jedny ryfle už nezapnu.To že sem štíhlá vypadá opticky jak sem vysoká.Tak jasný baculka nejsem ale bejvala sem na tom líp.Já bych ti nějak chtěla udělat radost,připadáš mi moc hodnej.Dáme obejmutí a možná nějakej bonus k tomu.uvidíme.Miu tak to je dobře,to už je zlepšení.To se ti aspoň trochu ulevilo viď.

Chacha (Pá, 31. 5. 2019 - 13:05)

Hlavne ho ocuchej, jestli neni posranej. Ten bude urcite pachnout i potem, nebo sadlem. Na Vildu jsi tu nadavala a tohle tlusty prase ti nebude vadit obejmout? Jen ta predstava brr.

die (Pá, 31. 5. 2019 - 13:05)

To je hnusné co píšeš když ho vůbec neznáš.

Libor (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

Die, nechci se nikoho zastávat, ale ty Otu taky neznáš a několikrát si tu do něj šila aby se sebou (váhou) něco udělal. Ty můžeš a druhý ne. Sice to pisatel napsal trochu hrubě, ale v podstatě má pravdu. Ota tu psal jakou má váhu, Tu už bohužel nevím.

die (Pá, 31. 5. 2019 - 16:05)

Už nevím co ale něco v tom smyslu aby trochu omezil jídlo a cvičil jsem psala. Ale nemyslela jsem to špatně.

pozorující (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

To jo napsal to pěkně hnusně.To nevypadá na člověka s dobrým srdcem.Takový bejvaji v kolektivech nejhorší a většinou se posmívají těm odlišnym.Zajímalo by mě co jinak tady ten člověk píše a jak se prezentuje v ostatních komentářích.

hmm (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

mám osobní zkušenost z puberty, když jsem jednomu klukovi řekla, že je buřt. Vedle něj byl hezký vysportovaný kluk a ten řekl, že je hlavně dobrý kamarád. Polilo mne horko, jak jsem studem zrudla. Dostala jsem lekci od hezkého kluka a i když na mě mrknul, stejně jsem se mu vyhýbala. Cítila jsem se sama za sebe hnusně

Chacha (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

Budes se divit, ale v kolektivu jsem obliben, hlavne pro moje dobre srdce a ochotu druhym pomahat. Ale nesnasim lidi, co svadi svoji vahu na geny a pritom se vali celej den jen u pocitace a zere. Normalni clovek si nebude davat fotky Miluny i na zachod atd. Vam to prijde normalni? To otom posrani psal on sam, ze se klidne posere. Je to jen ufnukanek nad jeho vahou.

Reklama

Přidat komentář