Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jo (So, 1. 6. 2019 - 16:06)

Holky když čuraj to je boží. Taky bych chtěl nějako na společný piss. Brno
34/187/85

Mirek (So, 1. 6. 2019 - 14:06)

Ahoj Laguno, můžu se taky přihlásit na terapii? Uvědomuji si, že jsem se choval špatně k holkám, někdy snad ještě hůř než Jakub, ale chci se změnit.

Laguna (So, 1. 6. 2019 - 14:06)

Nejsi připraven. Ale oslovim tě ve sprâvnou dobu a pak ti nabídnu ne terapii ,ale cestu

Mirek (So, 1. 6. 2019 - 15:06)

Děkuji za odpověď. Můj otec je podobný případ jako táta Klárky, chová se k ženám jako hulvát, a já jsem bohužel spoustu špatných věcí převzal od něj. Budu čekat do doby, než usoudíš, že jsem připraven na cestu.

Laguna (So, 1. 6. 2019 - 16:06)

Budeš připraven tehdy, kdy pochopíš,proč si ta tvá druhá dívka chtěla vzít život a poslední onemocněla.
Nejsi připraven. Slovensko aj.

ikk. (So, 1. 6. 2019 - 17:06)

No ty kráso,to mně vomejvej ! Laguno to si deláš prdel nebo je to pravda???Jestli je to pravda ,tak já být Mirek tak se z toho poseru.

Hynek (So, 1. 6. 2019 - 12:06)

Holky se naštěstí srovnaly,ale na tohle jsem tedy zvědav. Rád čtu čůrací okamžiky. To mne ale opravdu zajímá a jestli to Jakubovi pomůže tak poklona.

ikk. (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

No tý vole, to je hustý kafe. Až mám husinu. Fakt síla

Klára (So, 1. 6. 2019 - 07:06)

Ahojky Miško. Tady na nás vykukuje sluníčko a mraky jsou někde pryč. Ještě se trochu válíme,ale ségra teď šla na záchod protože se jí chtělo obojí . Nočník co tu máme jsme v noci ale použily a vyčůraly jsme do něj a pak to čůrání vylily z okna na kytičky. Taky se mi kdysi zdál stejný sen jako tobě a taky jsem dopadla tak, že jsem se vzbudila a čůrala jsem. Ale víc. U mně byla postýlka už trochu mokrá a kalhotky úplně. A utekla jsem na záchod. Ale to už je tak dva roky. Dnes Libor přijede a slíbil, že přiveze nějaký závěsný kytičkový velký květináče a tak to tady budeme mít hezký.Libor už konečně po večerech nesmutní a jsem za to ráda, Měl to hrozný období. Taky bude příští týden ta prohlídka domečku v Mimoní,co měla být už tento týden, ale paní co to prodává je někde v Mladý Boleslavi a nemohla. Miško určitě si užívej sluníčkové soboty a písneme si.Pa

Miška (So, 1. 6. 2019 - 07:06)

Dobré ráno ze sluníčkových Dačic. Pozdrav do sluníčkové chaloupky u Šluknova nebo tam máte zataženo? Prý na severu prší víc jsem slyšela od maminky, protože tam máte Krkonoše a Krušný hory a mraky se tam motají a nemůžou plout dál. My tady nemáme takový kopce až daleko jsou Alpy a Šumava a nahoru je Vysočina, ale ta není velká do výšky. Já dnes měla jedno čurání už v noci ,protože jsem dostala na noc hodně čaje a vzbudilo mne to když se mi zdálo ve snu, že čurám a probudila jsem se a opravdu jsem začala čurat ale rychle jsem to stopla a s rukou na baculce, která stejně učurávala dál jsem rychle mířila na záchod a tam jsem to pustila všechno. Musela jsem si kalhotky ale vyměnit, protože jsem si je počurala. A mokrou ruku opláchnout. Ráno už jsem čurala bez trapasu a normálně. Kamarádka mi jednou říkala, že se jí taky zdálo to samý,ale ona se počurala do postele celá. A je stejně velká jako já a to už je trochu ostuda, Ale jen trochu, já se ji neposmívám. Dnes půjdu ven, chci opět něco nafotit. Víš Klárko chtěla bych někdy mít výstavu a mít radost,že se to líbí jiným lidem.Markétko ty ses ptala co by mi udělalo radost? Asi největší až se s vámi oběma uvidím a já nechci nic víc než třeba hodnýho kluka, který by mě měl rád a chtěla bych bydlet blíž u Klárky a Markétky.

Peťulka (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Já Kláru znám osobně a jak jsem četla o ní a Liborovi, hned mi to docvaklo. Nechci ji tady zneklidnit naopak. Je to holka skutečně mimořádná a jak se stará o svou sestru je obdivuhodný. Kdysi žili s otcem a ten byl hulvát a bil je ale žije snad někde ve Svoru s jinou ženou a dokonce byl v podmínce za to, že se k nim choval tak hulvátsky. Klára má vyvinutý velký empatický cit pro spravedlnost a je prostě skvělá.

Tony (Pá, 31. 5. 2019 - 23:05)

O tom vůbec nepochybuju, četl jsem její příspěvky. Je to skvělá holka. Moc dobře vím, kde je Svor, protože z toho kraje pocházím, i když na Klíči jsem byl pouze jednou v životě. Tam není potřeba rozhledny, protože z Klíče je překrásný výhled i bez té rozhledny.

Host (Pá, 31. 5. 2019 - 20:05)

Holky a hlavně Miška jsou v klidu. Já jsem kvůli tomu skoro včera taky nespal. Mně je 52 a Miška a Klárka by mohly být i moje vnučky a jsou to fantastický lidičky. Když potkávám jejich vrstevníky a sleduju je jak a o čem se baví a jak se chovají s neúctou ke druhým tak toto je něco nepředstavitelného, že takové slušné a nezkažené holky ještě existují.

Tony (Pá, 31. 5. 2019 - 23:05)

To mne také zaujalo, i když je mi už 58 let a mohl bych být jejich dědou. Jak jsem to napsal v tom druhém pohledu z Berlína, který dle všeho též nedošel.

Miška (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Krásnou dobrou noc na chaloupce od Mišky!

Vtipálek (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Laguna udělá z Jakuba lepšolida.

ikk. (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Jakub a lepšolid? Ani náhodou, Ať si to vyžere. Laguna by měla být tvrdá. Divím se, že se s ním zahazuje, ale jo, třeba si něco uvědomí doopravdy. Hele ty stránky,co tady doporučili na čůrací holky to je síla! Koukal jsem na to pár minut a už jsem ho měl v ruce!

Tony (So, 1. 6. 2019 - 00:06)

Na Jakuba mi nešahej, i když se vůči Mišce dopustil veliké prasárny, a nejen vůči ní. Měl to rozjeté s pár dalšíma naivkama najednou, jenže po zásluze dostal od Libora világoš. Nevím proč tak ujel, jenže to tu sám napověděl. Znám ho z tohoto fóra už pět let. Dva roky tu vůbec na doktorce nebyl a pak začal s takovouto. Kdybych ho neznal z dřívějška, tak bych ho snad za to, co tu v současnosti prováděl, zastřelil. Vím, že je to jinak velice inteligentní kluk a není to vůbec nějaký anetický sociopat, jak by tomu jeho poslední jednání nasvědčovalo.----------------------------------------------- Z dřívějška, já hlavně bych se měl Jakubovi omluvit, že jsem tu mnohdy kopíroval jeho příspěvky, aniž by o to stál, mnohdy jsem mu tím hýbal žlučí, jenže mi to nezakázal. I za to, když jsem do něho nehorázně ryl pod nickem unomuno, jenže jemu brzy docvaklo o co jde a kdo to píše. Dle mě, poněvadž už ho znám odsud pět let na dobré cestě, aby se probral a byl znova tím co byl. Világoš od Libora a Klárky ho ještě nezlomil, to mu hned nedocvaklo, ale myslím si, že ho konečně zlomil můj příspěvek, kdy byl na mne rozřuzen, že je to přes čáru, a abychom mu všichni dali pokoj, k čemuž dal tři vykřičníky. Já za ním, přesto co tu za prasárny prováděl stojím, protože on pro mne před pěti lety , když jsem byl v té děsivé krizi na pokraji psychického zhroucení a v těžkých depresích znamenal mnoho. Tehdy jsem tu psal pod nickem gin schválně nehoráznou češtinou do které jsem matlal brněnský hantec, který částečně ovládám, poněvadž jsem v Brně dvanáct let bydlel.

Vtipálek (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Šak jsem si taky dělal srandu. Viz můj nick. Já bych se s ním taky nezahazoval. Na ty čůrací videjka mrknu. Vypadá to zajímavě.

Markéta (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

Miško jsem ráda, že odpočíváš a jsi v pohodě a nenech se ničím a nikým rozhodit. Je to za tebou.
Co plánuješ zítra a v neděli? Co by ti udělalo nejvíce radost? Promiň jsem zvědavá holka, ale mám tě moc ráda a třeba budu moci udělat něco pro tvou radost taky i z takové dálky.

Reklama

Přidat komentář