Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

Jak se tam asi chovala Mia kterou taky smazali? Já souhlasim s Markem.Pro obnovení účtu chtít tel i občanku to už je moc.

? (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

Abych viděl Milunku na Lidech.cz to tam musim být taky registrovaný? Nevíte někdo jak to je?

:)) (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

Co sergej?

no jo vlastně, (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

s kým jsi byla včera a co jsi si dala?

ty můj (Ne, 2. 6. 2019 - 01:06)

kvítku medový, to se nikdo nedoví.

ty (Ne, 2. 6. 2019 - 06:06)

jsi Miluna, květe? ne? tak za ni nepiš

Mia (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Aleši vyrazil jsi dnes na Kabáty?! Mladí jo, tentokrát beze mě. Já jsem měla dnes Kabáty na zahradě a úplně mě udolali ( sekačka, motyka, konev atd., )ale v rytmu sekačky jsem si zpívala, to jsem si mohla dovolit, sekačka mě přeřvala. Jen taneční kreace v tom trávníku mě moc nešly:)

Mia (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Milu to víš, že už jsem klidnější. Už mu vydělali všechny hadičky do měl zavedený do těla, ještě musí mít klid, nesmí vstát z postele, jen ho chvíli posadí. Hojí se to prý moc dobře, ale pro jistotu má ještě klid. Po neděli dostane chodítko a budou procvičovat chůzi, přece jen to už bude 14 dní, co leží.
Oto jeden můj příbuzný, asi v tvém věku se dal na hubnutí. Do batohu si dal několik petek s vodou - jako zátěž, a s tím rychlou chůzí pochoduje každý den hodinu a kila jdou dolů.

Ota (So, 1. 6. 2019 - 19:06)

Milunko miláčku panebože kde máš fb? Nemůžu ho zase najít.Co se zase děje? Já jsem tak špatnej bez tebe.Máš toho moc.Abys nebyla chudáčku unavená.

Miluna (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

No já vim,koukala sem.Zase mi ho ty šmejdi zrušili,bezdůvodně! Nevim proč se to děje.Naposledy sem tam dala záznam videa z diskárny jak tancuju.To je teda služba,ať jdou fakt do hajzlu když tě smažou a žádaji zase tel.číslo.Stejný jak u toho profilu před.Tak já už jim na fb seru.Sem přešla na Lide.cz..sice tam nejdou dávat videa ale fotky a obrázky jo.Tak musíš jedině tam Oto.Jméno sem nechala stejný Miluna Milunka.

jj (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

ono taky záleží na tom, co na tom profilu děláš, kam lezeš, na co čumíš.

Miluna (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Já tam nečuměla na nic neobvyklýho jen na diskuze na fb to je všechno.Miu taky předtim smazali.Jsou to sráči.Miu to už musí být chudák přeleženej.Ale hlavně že se hojí to je nejdůležitější.Pak ho čekaji ještě určitě rehabilitace a bude mu líp.Hlavně ať už na ten krám nesedá.

Mia (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

to víš, že je přeleženej, celej člověk ho už bolí. To já mu pak dám kázání, neboj, vždyt má dvě malý děti, co by pak s nimi bylo? Blbý je, že ta jeho je do motorek celá divá a ani tohle ji nepoučilo. Asi jí nabančím. Jo mě tehdy taky smázli, všiváci.

Miluna (So, 1. 6. 2019 - 18:06)

Neboj Otíku,byla sem v práci pak na diskárně a dneska za mámou už jí pustili a zase teď v práci.Sem v jednom kole teď nějak.

... (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

To neustálý posílání někoho k psychologum už je hrozný.Ať čtu cokoliv tak všude kde někdo má nějaký problém tak každej ho pošle jen k psychologovi.Jak kdyby to byl nějakej zázrak,spása a měl patent vyřešit cokoliv.Mně teda nikdy žádnej psycholog ještě nikdy nepomohl.

lidi (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

:-)

Pils (Pá, 31. 5. 2019 - 19:05)

Aha - díky, Lallo. Já to tu vždycky jen přelítnu a pak jsem skoro pořád mimo mísu. :-) Závislost na osobě známé z internetu asi vzniká tehdy, když člověk nemá dostatek skutečných vjemů. Oto asi nechodí moc mezi lidí.

Pils (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

A ještě přeju všem nemocným a trpícím, aby se uzdravili.

Pils (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

Co tím myslíš, Sany? Já koukám, že se tu řeší váha, jako by to bylo jediné kritérium. Mně se třeba hubení chlapi nelíbí, ale kdyby některý měl pro mě charisma, tak mu nějaké to čouhající žebro odpustím. :-) A vůbec - budeme na sebe hodný, ne?
A ještě

Lalla (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

To určitě není zásadní problém. Myslím, že Sany se vyjádřila k závislosti na internetové osobě. V souvislosti s neschopností fungovat v reálném životě

Reklama

Přidat komentář