Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Bitraack (St, 12. 3. 2008 - 00:03)

Pro Milana: Ano to f´érum je "footfetish a trampling" na mageu. Apropo,to co děláš s partnerkou,děláme také-fullweight highheel trampling. A to i veřejně na BDSM srazech,nechcete se někdy juknout a vyměnit zkušenosti? Koukni kdyžtak na www.slunecnitvrz.eu nebo na lopuch na fórum Footfetish a Trampling,tam je i kontakt na mě..

Barbora (Út, 11. 3. 2008 - 10:03)

To je úžasné, co ten Petr alias Michal atd. má za nápady. To je fakt na psychinu.

IngJana (Po, 10. 3. 2008 - 19:03)

Ty jsi se snad zbláznil. Chtěla bych vidět osmiletého kluka, jak leze po čtyřech a přitom na zádech unese šestašedesát kilo. Já osobně bych to nikdy nezkusila, protže tomu klukovi by to stoprocentně zlomilo páteř. Zdeptám se tebe: Dokážeš lézt po čtyřech a přitom na zádech nést tři metráky?

Petr (Po, 10. 3. 2008 - 18:03)

Když byste Jano nechtěla šlápnout na malého kluka,zkusila byste třeba s osmiletym klučinou hru na koně?On by lezl po čtyrech a vy byste si mu pohodlně sedla na záda a nechala se od něj vozit,to by nebylo špatný,co říkáte?

IngJana (Út, 26. 2. 2008 - 16:02)

Nezkoušela. Proč se ptáte?

Petr (Ne, 24. 2. 2008 - 20:02)

Zkoušela jste Jano alespoň někdy šlapat na dospělého chlapa?

Michal (Út, 12. 2. 2008 - 20:02)

Laurínko,co kdyby to chtěl váš syn zkusit v dnešní době?Už určitě unese na hrudi víc než předtím,dokázala byste si stoupnout na svého syna a myslíte že by vás už unesl?

Laurínka (Út, 12. 2. 2008 - 07:02)

Tak mne tedy při čtení příspěvku vyvstala jedna vzpomínka. Můj tehdy devítiletý syn mněl jednou také takový nápad. Lehl si na zem a chtěl, ať si na něj stoupnu. Asi byl zvědavý, jak jsem těžká. Řekla jsem mu, že si na něj nestoupnu, protože bych jej určitě rozšlápla (vážila jsem tehdy 58 kg), ale že si může zkusit, jak je těžká jedna moje noha a tak si udělá představu o tom, jak mohu být těžká celá. Stoupla jsem na něj zlehka jednou nohou tak, aby cítil váhu té jedné mé nohy. Když ucítil, kolik váží jedna má noha a představil si, kolik asi tak mohu vážit celá, dostal z mé váhy respekt a strach. Už nikdy potom jej nic podobného nenapadlo.

IngJana (Po, 11. 2. 2008 - 13:02)

Ten patnáctiletý by to možná přežil, ale zase záleží na tom, kolik on sám váží. V patnácti letech může kluk vážit i osmdesát kilo, ale také někdy i pětatřicet. Ale pořád nerozumím otázce, proč se na to Petr ptá.

IngJana (Ne, 10. 2. 2008 - 23:02)

Nevím, Petře, kam těmito otázkami směřujete. Nechápu, proč se na to ptáte.

Petr (So, 9. 2. 2008 - 17:02)

A co Jano na toho patnáctiletého?Ten už by byl vyspělejší,takovej kluk by vás nejspíš unesl,to by se ti nelíbilo stát na hrudi takového mladíka?

IngJana (Čt, 7. 2. 2008 - 01:02)

Petře, já teď vážím 66 kg, ten desetiletý kluk váží cca 30 kg. A teď si představ, že já si stoupnu na jeho hrudník celou váhou. Já vážím víc než dva takoví kluci dohromady. Já nevím, Petře, kolik vážíš ty, ale kdybys dejme tomu vážil 80 kg a stoupla by si na tvůj hrudník osoba vážící 200 kg, asi by jsi to cítil podobně jako ten kluk, když by poznal váhu dospělé ženy.

IngJana (Čt, 7. 2. 2008 - 00:02)

Petře, proč se ptáš právě na to, zda jsem někdy stála malému desetiletému chlapci na hrudníku? Myslím, že takový kluk by to asi těžko přežil i kdyby se sebevíc nadechnul.

petr (So, 26. 1. 2008 - 16:01)

Jo přesně tak to myslím,psala že má 65kg,tak jestli to alespon někdy zkoušela.A když ne na desetileteho tak třeba na patnáctiletého,ten si myslim že už by jí dokázal unest na hrudi,pokud by neměla lodičky na jehlách,možmá i ten desetiletý kdyby se nadechnul že by ing. janu chvíli unesl,alespon by poznal zátěž dospělé ženy

KH (Pá, 25. 1. 2008 - 23:01)

Myslíš to tak, jestli ing. Jana někdy jako dospělá žena stála malému desetiletému chlapci na hrudníku?

Petr (Pá, 25. 1. 2008 - 17:01)

Zajímalo by me jestli ing.Jana nekdy stála někomu na hrudníku?

J (Čt, 17. 1. 2008 - 15:01)

Také se mi někdy stalo, že jsem nemohl odeslat příspěvek, neotevřela se potvrzující stránka a když jsem to zkoušel opakovaně, tak jsem nakonec zjistil, že je tam můj příspěvek sedmkrát. To je chyba servru a ne toho, kdo příspěvek přidává.

filosof (St, 16. 1. 2008 - 10:01)

Nezapoměňte, že Hukvaldy tohle fórum založil, tak jak mu můžete vyčítat, že sem nějakém příspěvky píše?

g. (Út, 15. 1. 2008 - 15:01)

to Hukvaldy: Ty voe, tvoje starosti bych chtěla mít, lopatu a krumpáč, vyženu ti ty kotrmelíny z hlavy...... .DDDDDDDDD

IngJana (Út, 15. 1. 2008 - 11:01)

Ty jeden Hukvaldy, a to si neumíš představit, jaké pocity by při tom zažívala ta dospělá žena, když by stála na hrudníčkiu desetiletého kluka? Ten kluk by již byl mrtvý a nic by necítil, ale co ta žena? Když si představím, že mi pod nohama křupou žebírka desetiletého kloučka a jeho malý hrudníček se propadá pod mojí váhou až na podlahu, je mi z takové představy zle.

Reklama

Přidat komentář