Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 3. 6. 2019 - 11:06)

Ty si snad asi koukal na někoho jinýho.Já sem je vidět neměla a melouny si představuju od šestek.

Miluna (Ne, 2. 6. 2019 - 12:06)

Jo stejný jméno sem dala na Lidé.Tak už můžu jen fotky no co se dá dělat když na Lidé videa nejdou.Jak se někdo ptal tak v pátek sem byla se Sergejem a včera s Deniskem a ještě jsme spolu teď.A sex jsme měli s Deniskem v noci ale já mu to chtěla udělat tvrdě a přirazila sem na něm až se mu tam prohnul,tak zařval bolestí:-( ale jinak to bylo pěkný.Teď jsme doma.Ale mam tak ráda když je v posteli spokojenej a přepne si řeč a vzdychá a říká "da" ,to už by mi s čechem asi chybělo:-))

Tereza (Ne, 2. 6. 2019 - 12:06)

Já jsem Milču na Lidech našla.Má tam Miluna Milunka jako to měla na fb.Tak třeba jí teď uvidí zase i Pilsnerka a Fernando jestli tam mají profil.Jen videa tam nedá ale to nešlo ani v minulosti tady.

Lalla (Ne, 2. 6. 2019 - 14:06)

To je snad nějaká seznamka, ne? Těžko tam bude chodit Fernando a Pils :))

Fernando (Po, 3. 6. 2019 - 02:06)

Lallo, seznamka se z toho stává až teď za poslední 2 až 3 roky, dřív to byla taková diskusní všehochuť se širokým rozsahem - turistika, zdravý životní styl, samozřejmě i nějaká ta seznamka, spolužáci, naturisti, filozofické názory a plno jiných témat. Bylo to hodně živé. Pak to tvrdě osekali, na vstup se pouze muselo uvést v jaké věkové kategorii a v kterém kraji se chceš vybavovat. Jak je to dnes, nevím.

Pils (Ne, 2. 6. 2019 - 22:06)

Ahoj Lallo, odhadla jsi to dobře, já nemám nikde profil, vyhovuje mi anonymita, jsem introvert na plný úvazek. Mám za sebou děsný víkend, na venkově bylo tak nádherně a já jsem chytla úpal, bylo mi strašně zle. A vy už teď všichni spíte?

ale (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

ne, Miu, nesmazali, tam to asi bylo jinak ale proč to rozebírat

Ota (Ne, 2. 6. 2019 - 12:06)

Vždyť Mie taky profil zmizel a ze začátku jsem pozoroval i jí,takže jí smazali taky.Včera to i psala.

Ota (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

Jsem z facebooku nešťastnej.Proč to mojí Milunce dělaji! Pořád to nemůžu pochopit jak se to chovaji.Kdyby se na ně lidi po celem světě hromadně vybodli to by jim patřilo za tohle bezdůvodný mazání a vynucování tel.čísla a občanky.

Marek (Ne, 2. 6. 2019 - 09:06)

Našli jste někdo Miluny profil na Lidech? Už nemam slov na ten facebook! Asi se rozhodli šikanovat nově příchozí.Co jsem četl udělali to smazání spoustě lidem který založili profil nedávno.

nene (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

není to šikanování, ty jsi host na FB a podle toho se musíš chovat

Ota (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

Jak se tam asi chovala Mia kterou taky smazali? Já souhlasim s Markem.Pro obnovení účtu chtít tel i občanku to už je moc.

? (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

Abych viděl Milunku na Lidech.cz to tam musim být taky registrovaný? Nevíte někdo jak to je?

:)) (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

Co sergej?

no jo vlastně, (So, 1. 6. 2019 - 22:06)

s kým jsi byla včera a co jsi si dala?

ty můj (Ne, 2. 6. 2019 - 01:06)

kvítku medový, to se nikdo nedoví.

ty (Ne, 2. 6. 2019 - 06:06)

jsi Miluna, květe? ne? tak za ni nepiš

Mia (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Aleši vyrazil jsi dnes na Kabáty?! Mladí jo, tentokrát beze mě. Já jsem měla dnes Kabáty na zahradě a úplně mě udolali ( sekačka, motyka, konev atd., )ale v rytmu sekačky jsem si zpívala, to jsem si mohla dovolit, sekačka mě přeřvala. Jen taneční kreace v tom trávníku mě moc nešly:)

Mia (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Milu to víš, že už jsem klidnější. Už mu vydělali všechny hadičky do měl zavedený do těla, ještě musí mít klid, nesmí vstát z postele, jen ho chvíli posadí. Hojí se to prý moc dobře, ale pro jistotu má ještě klid. Po neděli dostane chodítko a budou procvičovat chůzi, přece jen to už bude 14 dní, co leží.
Oto jeden můj příbuzný, asi v tvém věku se dal na hubnutí. Do batohu si dal několik petek s vodou - jako zátěž, a s tím rychlou chůzí pochoduje každý den hodinu a kila jdou dolů.

Ota (So, 1. 6. 2019 - 19:06)

Milunko miláčku panebože kde máš fb? Nemůžu ho zase najít.Co se zase děje? Já jsem tak špatnej bez tebe.Máš toho moc.Abys nebyla chudáčku unavená.

Reklama

Přidat komentář