Reklama

Operace hemoroidů Longovou metodou nebo THD

Martin (Ne, 12. 12. 2010 - 23:12)

taky jsem byla na operaci...Zdravím. také jsem byl na Logovi a měl problém se svorkou..asi po dvou měsících mi jiný (známý) doktor zjistil právě nedovřenou titanovou svorku a tak mi jí během 1 minuty odstranil a byl klid. Ted se mi však po 5 letech hem.vracejí..nevíte zda je možná další operace Longem??

denda (So, 8. 5. 2010 - 16:05)

taky jsem byla na operaci Longovou metodou a ikdyž jsem četla jak je tento zákrok bezbolestný a po týdnu můžu jít do práce..tak po operaci to bolelo hrozně,ale dalo se to když si říkáte,že budete mít klid...teď mám už 2 měsíce po a stále nejsem v pořádku vypadá to,že budu muset na další zákrok..titanové svorky se mi uvolnily,zapíchli-bolí to a mám zánět

kohout39 (Út, 23. 3. 2010 - 20:03)

Je mi 43let a protože mám sedavé zaměstnání i mně se hemoroidy nevyhnuli.Poprvé jsem byl na operaci Baronovou metodou což je vpodstaté nasazeni gumových kroužků na hemoroidy které potom v krátké dobé odpadnou.Provádí se v celkové anestezii.U mné tento zákrok vydržel dva roky.Po dvou letech jsem byl znovu ale už Longovou metodou.Jsempo operaci 14dní takže bolesti už minimální jen pří stolici a otok po zákroku .Jsem zvédav jak dlouho tato metoda vydrží bez návratu nových hemoroidů.Doktoři mi říkali že by se recidíva neméla opakovat tak uvidím.Neplatil sem nic pojišténí mám u VZP.

catler (Ne, 28. 2. 2010 - 08:02)

Prosím kdo máte za sebou...Dobrý den,
zákrok na odstranění hemeroidu Longovou metodou mě dělal na chirurgii ve Vrchlabí ""pan doktor"" z Ukrajiny. Po probuzení z narkozy jsem měla hrozné bolesti břicha, které se stupňovaly. 24 hodin mě nechali v příšerných bolestech, až druhý den po příchodu primaře, zjistili, že tímto zákrokem mě prorazili tlusté střevo. Následovala okamžitá operace a následný pětidenní pobyt JIPce a 6-ti týdenní pracovní neschopnost. Mimochodem hemeroidy NEBYLY odstraněny. Velice dobře si rozmyslete, zda zvolit tuto metodu.

Jana (Ne, 21. 2. 2010 - 23:02)

..jsem po operaci Longovou...kde Vás operovali? Všechny nabídky této operace kromě Prahy byly s poznámkou, že ji pojišťovny nehradí.

. (Ne, 6. 12. 2009 - 22:12)

A co to má společného s...Itase si NEVŠÍMEJTE,čas od času se takto uboze baví a prudí na více diskusích..

si (Ne, 6. 12. 2009 - 22:12)

..jsem po operaci Longovou metodou 5.den.Kazdy me pripravoval na tak strasnou bolest po zakroku,ze musim rict, ze jsem mile prekvapena.Jasne,ze kazdy mame prah bolesti jinde a asi hodne zalezi i na tom jak si to clovek hodi v hlave.V kazdym pripade jsem na praskach proti bolestem a na spani..ackoli se jinak chemii vyhybam co muzu.Rozhodne se letos tesim,az budu doufam za 3 tydny, konecne zas SEDET! u pohadek na Vanoce,jist a"normalne fungovat".

SVETLA (Út, 1. 12. 2009 - 16:12)

Prosím kdo máte za sebou...JSEM PO OPERACI LONGOVOU METODOU UŽ T
DEN A NEDĚLAM NIC JINÉHO NEŽ BREČIM BOLESTI,TO JSEM VUBEC NEČEKALA,KDYŽ MY DOKTOR TVRDIL ŽE JE TO BEZBOLESTNÉ,NEJHORŠÍ ZÁŽITEK MÝHO ŽIVOTA,JIŽ NIKDY VÍCE

Rob (Pá, 16. 10. 2009 - 14:10)

koukněte se na www.tojesila.cz A co to má společného s Hemoroidama ????

Itasv (Út, 13. 10. 2009 - 23:10)

koukněte se na www.tojesila.cz

Lenka (Út, 13. 10. 2009 - 18:10)

Prosím kdo máte za sebou operaci hemoroidů Longovou metodou,napište své zkušenosti s rekonvalescencí,hlavně s vhodnou skladbou jídelníčku. Je nutná specielní dieta? Díky.

Jan (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Hrozná operace bolestivé trápil se 2 mésice a pořád boli nedoporučuji je to zastaralá metoda pacient trpí jak pes

Petr (Čt, 22. 11. 2012 - 19:11)

Jsem 8.den po operací Longovou metodou a mám nesmírné bolestí. Jednou jsem jel na pohotovost a dnes ten 8.den mě odvezla záchranka. Mám nesnesitelné bolesti. Bojím se jíst, ale hlad mám taky obrovský.

Dalibor (St, 12. 9. 2012 - 18:09)

Jak THD dopadlo? Jsem z...Ahoj,nevím,jestli to znáte,ale já byl na podvázání HM gumičkami,doktor mi to udělal ambulantně za pár minut a jsem velmi spokojený,krvácení přestalo ihned a zákrok vůbec nebolí.

Jarmi (St, 12. 9. 2012 - 17:09)

Jirko, můžeš se s námi...Jak THD dopadlo? Jsem z Pelhřimova a šla bych na operaci v Jihočeském kraji.

David (So, 10. 12. 2011 - 15:12)

Byl jsem na THD ve...Jirko, můžeš se s námi podělit o zkušenosti s delším časovým odstupem? Jak jsi na tom po delší době od THD? Nevíte někdo, jestli tuhle metodu umí i jinde, než v Ostravě? Jsem z jihu Čech...

Jirka (Po, 30. 5. 2011 - 17:05)

Byl jsem na THD ve Vítkovické nemocnici, sice placený zákrok, ale vřele doporučuju, oproti Longovi nesrovnatelný komfort a výrazně nižší bolestivost, večer jsem jel z nemocnice domů, 3 dny bral analgetika ráno a večer, za 5 dní jsem už nevěděl, že nějaká operace byla.

Ladislava (St, 8. 10. 2008 - 10:10)

Dobrý den,
jsem po operaci hemoroidů (již dvakrát). Proprvé jsem byla na obyčejném výřezu a po operaci to bylo opravdu velmi bolestivé, teď, podruhé, jsem byla na Longově metodě a musím říct, že nějaké bolesti mám, což je ale zřejmě způsobeno tím, že mi dělali ještě úpravy ledabyle provedené předchozí práce, ale nedá se to s první operací srovnat. Navíc jsem byla velmi potěšena tím, když mi lékař oznámil, že nemusím za operaci zaplatit ani korunu, že je operace teď hrazena pojišťovnami.

Mart (Pá, 14. 3. 2008 - 17:03)

Prosím kdo máte za sebou operaci hemoroidů Longovou metodou, případně novou metodou THD, napište své zkušenosti - zřejmě mě také čeká, mám za sebou několik let konzervativní léčky, chirurgické odstranění trombotizovaného hemoroidu a 3x ligaci a problémy pořád trvají... Díky.

Reklama

Přidat komentář