Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hynek (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Toto je na potrestání nejen ty holky, ale hlavně učitelky. Jak to, že někdo dopustil, že nezletilá má ve škole tvrdý alkohol a šikanuje ostatní tím, že jim ho nutí vypít v nápoji? Klárko a maminko, tohle nenechte jen tak. Mimoň je malý město,ale myslím si, že drtivá většina rodičů ostatních dětí bude stát za vámi. A ředitelku bych odvolal jako první. Nikolku nechte vyspat a pitný režim. Hlavně že se pořádně vyzvracela, aby se alkohol nedostal více do těla. Jenže jak jsem se díval na časy ,stejně to měla vtěle minimálně 2 hodiny, takže nic moc.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Super!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Mamča to řeší i s rodiči tý holky, Dominika se jmenuje. Tak to bych udělala pro své děti taky tak. Mamča je úžasná!!!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Jsi moc hodná. Už je jí líp, ale leží a jen by spala. Znovu ji to nutilo zvracet, ale šlo jen málo, spíše je to hlavou, jestli se jí motá trochu. Spinká, tak ji nechám a vzbudím ji až na večeři, tedy jestli něco bude schopna sníst a udržet to v bříšku.Kyblík bude pohotovostní u ní a dnes budu jednoznačně do rána u ní i já a nenechám ji od nikoho takto ubližovat. A zítra bude ve škole dusno! Mám ji moc ráda a teď trpím za ni. Ozvu se ti ale spíše až po večeři, ale děkuji za přízeň.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Já jsem kámošku odvolala, jen čekám na tvůj mail. To je teda síla. Dej ji hodně napít studený vody. Musí hodně pít. Držím palečky. Taky radši všechny na rukou i nohou!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Tys to trefila a mně by to vůbec nanapadlo! Ještě blinkala do kyblíku a bylo ji neskutečně zle, protože ji to nutilo stále, ale nebylo už asi nic v bříšku. Pak přiznala, že jedna starší holka ji při obědě něco nalila do pomerančovýho džusu a prý ať to vypije. Ona se zdráhala a vypila to a prý to byla vodka. No, tahleholka toho má ve škole na svědomí víc takových vtípků a tak už mamča to řeší a zítra půjde do školy. Nikola se to bála říct a já jsem to nepoznala,ale hlavně by mně to ani nenapadlo .Doktor to ví, vzal ji krev,protože se tím prokáže ten alkohol a holka nemůže nic zapřít.
Já jsem z toho hotová, volala jsem Liborovi a ten by si ji taky podal a možná, že to udělá a domluví ji- tedy nemyslím ručně,ale přesto asi důrazně. niki je znuvu zl- Napíšu

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Jo dobrý,ať se na ni podívá. Napadlo mne,jestli ji někdo ve škole něco nedal blinkacího do jídla,nebo slepák. Protože je usínací. Hele a nepila nějaký alkohol? To by mohlo být. Napiš.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Jo,to má. Hlídám ji. Asi bude spinkat,to je divný. Mám o ni strach. Mamča kní poslala doktora od známé.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Nech ji v klidu,třeba snědla něco a nesedlo ji to. Dej ji radši kublík k postýlce.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Nikolka okamžitě usnula a teď se před chvilkou vzbudila a běžela na záchod a okamžitě zvracela, trochu to nestihla a blinkala šíleně naněkolikrát. Už leží, já jsem to uklidila za ní a udělala jsem ji čaj. Teplotu nemá, ale je divná. Budu volat mamču. Zatim pa.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Klárko pozdravuji z domova. Furt prší a dnes budu asi tedy doma. Přijde kamarádka na chvíli a tak se zabavíme. Toho vola už neřeším, včera mi to přišlo líto ,ale bude to ok, jen mi dej ty nebo Libor vědět, až ho odhalíte, Pokud má Libor plán tak asi nemůže o tom dopředu mluvit a ani ty, pokud o tom něco víš. A copak se stalo Niki? Pozdravuji ji taky a snad to bude dobrý. Dnes jsem nečurala venku a když jsem viděla jak je, tak jsem si došla ve škole po vyučování a domů s baculkou došla v pohodě, ale doma jsem taky hned čurala, ale ne kriticky moc.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 14:05)

Ahoj Miško tak jaký máš den? Myslím,že dobrý, ne? Já jsem si ho užila nic moc, je ošklivo a chtěla jsem dnes nečůrat pod viaduktem,ale jak jsem šla v dešti tak to bych nevydržela a tak musely kalhoty dolů a šup a už se pipinka vyprázdnila. Ségra prý dnes taky čůrala venku,ale připadá mi, že ji není dobře, protože si šla lehnout a to nedělá. Tak půjdu za ní a zjistím, co se děje, Třeba jen zmokla a je vychladlá.

Kamil (Út, 28. 5. 2019 - 13:05)

Kopretinko, chtěl bych s tebou čůrat. Libí se ti když čůra kluk? Mně když čůrá holka hrozně.

Honza (Út, 28. 5. 2019 - 08:05)

Volám Kopretinu. Platí ten zítřek? Moc se na tebe těším! :-)

Kopretina (Út, 28. 5. 2019 - 09:05)

Honzíku platí to. Těším se. Snad nebude pršet. Jsem trochu nastydlá a kdyby pršelo, tak to bych čurala každou chvíli. Tak zítra.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 07:05)

Ok, jsem ráda. Diky. Pádím do školy

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 07:05)

Pozdrav z jihu na sever Klárko. Jsem taky ok, včera jsem ale v postýlce hodně plakala a pak usnula a nic víc se neděje. Jen jsem ani v noci nešla čurat a tak jsem se vzbudila a utíkala hned na malou a udělala jsem velký čurání. Půjdu normálně do školy,ale tuším, že něco víš o tom kreténovi a nechceš to napsat. Už se odhalil? Psala jsi, že Libor na něm pracuje s kamarádem. Tak jsem zvědavá. Já bych se s ním ani kdyby ho odhalil už nechtěla ani vidět ,ale měl by dostat přes hubu a nakopnout ho mezi nohy.Pa

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 06:05)

Miško, pozdravuji tě z Mimoně. Jak jsi po ránu? Jsi ok? Já ano,ale myslím na tebe. Tony, Šébr samozřejmě znám, říká se, že láme počasí hlavně, když jsou bouřky od Krušných hor nebo od východu.

Ikk. (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Kláro,fakt dobrý. Tys to vyhmátla a Míša to určitě dá líp než minule.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Já ti děkuju za podporu. Sice se mi Miška už neozvala,ale necítím o ni takový strach jako minule. Možnási pobulí nebo utekla za maminkou,ale nechci se mýlit, měla by být dál v pohodě. Tak uvidíme zítra,ale já ji už věřím více. Kdyby šla znovu do mdlob nebo zvracela a tak, pak by tam muselo být ještě něco horšího,co nepřiznala,ale tak to nevnímám. Bude to od a jak jsi ty psal NO STRESS. Dobrou.

Reklama

Přidat komentář