Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ty (Čt, 30. 5. 2019 - 05:05)

Jsi vymaštěnej !

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

A ty jsi pí.a

:-) (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Jste vymaštení

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Dnes už ten trest smrti není a takový by dlouho ubíral zbytečně kyslík, nehledě na to, co by stát stálo jeho dlouhodobé zavření v base nebo v ústavu.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Tenkrát ten děčínský škrtič dostal trest smrti. Jenže on byl jiná váhová kategorie. Čtyři holky zamordoval, i když byly poněkud starší. První byla mladá servírka z Radnice, tu našli na břehu Labe. Druhá byla studenka mediciny. Tu zamordoval v nočním rychlíku z Prahy do Děčína. Pak rozšířil svůj akční radius a třetí holku zamordoval u Brněnské přehrady a čtvrtou též někde na Moravě, už si nepamatuju kde. Byl to také mladej kluk. Bylo to v letech 1979 - 80.

@ (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

to opravdu bolí

Máma (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Já z toho nebudu spát. Ono se to děje, ale číst to o někom v reálu. Chtěla bych říci , nepište o tom, je to hrozný, ale srdíčko mi velí naopak, že pište, aby si všichni uvědomili, co hrozí a kde.

ikk. (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Já to dneska nedávám. Ani jsem nevydržel v hospodě a musel jsem domů. Jsem úplně sešrotovanej ale ne chlastem. Ty vole, když bylo mý dceři šestnáct tak ji nadovolený na Slovensku znásilnil jeden ožralej chalan a vona byla tak na tom, že musela na těžkou operaci kterou málem nepřežila a nemůže mít děti a nese to furt v sobě. A já taky. Kurva takový hovada by se měly držet pod zámkem nebo rovnou střílet. Kurva nikdo tady nebude ubližovat mladým holkám! Jo, sere mne to šíleně, proto chlastám a seru na život, ale nejsem bezpáteřní

Míla (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Čtu to již potřetí s otevřenými ústy a samovolně mi neudržitelně tečou slzy, moc mne to dojalo a hluboce lidsky oslovilo, protože jsem měla surového otce,který mne ubližoval. Promiňte,víc už ne.

Miška (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Já jsem vám za všechno vděčná a nedokážu to ani vyjádřit jak moc. Mně to teprve dochází, co se vlastně dnes stalo. Ano Klárko, budu konečně usínat bez smutku, bolesti a pocitu ponížení a to je maximální. A třeba nebudu moci z toho všeho vůbec spát a ráno budu jak leklá ryba a nepůjdu do školy, ale to budeš vědět ráno. Ráda za tebou opravdu v létě přijedu, ale musím to sladit s mamkou a s tebou, kdy by se vám to hodilo. Markétko a i tobě moc děkuju za slova podpory a i návštěvu u tebe můžeme cestou podniknout. Ráda bych i tebe osobně poznala. Moc mi to vše ještě nedochází, ale půjdu se vykoupat a pak zalezu a budu se usmívat na svět. Moc děkuju hlavně tobě a Liborovi s jeho týmem-. Chci se jim nějak revanšovat, ještě to vymyslím než se uvidíme. Klidnou noc!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Tak jsme to Miško probraly s mamčou a i Nikolou,protože takoví hajzlové jsou nebezpeční. Mamča tě pozdravuje a NIki také a prý jestli jsi bulila, tak už nemáš plakat a těšíme se na tebe o prázdninách. Přijeď prosím. Moc prosím jestli to bude možný, cestu ti napíšu kudy. Libor taky pozdravuje a taky by tě rád poznal - snad mi tě nepřebere (sranda). Posíláme ti odtud všichni velkou vzpomínku a věříme,že už budeš spinkat bez smutku a otevřeš si cestu ke správnýmu klukovi.

Kamil (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Aha ,tak teď už vím, proč mi Kopretina neodepsala na otázku, jestli by se nechtěla dívat jak kluk čůrá a že se mně líbí hrozně moc čůrající holky.

Markéta (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Miško pozdrav z Roztok u Jilemnice. Já o tom plánu rámcově také věděla a jsem šťastná, že ten idiot dostal co zasloužil. Dvůr není daleko,ale nebyla jsem tam. Já bych to psychicky nedala,ale Miško teď si můžeš oddychnout a mít pocit rovnováhy. Když mi to Klárka volala, že se chytil a dostal tak jsem to skutečně obrečela radostí, protože Miško, tebe mám taky neskutečně ráda a ikdyž teď píšu méně pravidelně občas sem nahlédnu a myslím na tebe a pokud bys jela za Klárou, mohla by ses stavit i u nás, je to skoro cestou s malou odbočkou. Uf! Já jsem tak šťastná nejen za tebe. Martin je někde s otcem a dnes se neuvidíme,ale dám si na tebe skleničku! Jupí !

Znalec (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To je doják, že se z toho rozpláču :) Ne fakt byli jste dobrý, ale tohle už je přehnaný. Ale bavte se dál. Lidi vám to žerou, tak proč nepokračovat...

Radka (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To není doják,ale realita! Podobný případ jsme řešili ve Vsetíně loni na jaře na gymplu. Je dobře, že dostal zavyučenou.

Alan (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj Radi, fakt se něco takového stalo na gymnáziu?? To kukám teda, já tam taky chodil. Ty jsi ze Vsetína přímo??

Miška (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Já stále nemohu nic napsat jen že DĚKUJU !!!!!!! ZA VŠE !!!!!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Tak ségra to dnes ve škole řešila s mamčou a byl z toho problém, protože ještě jedný holce se udělalo taky špatně,když ji Dominika také vynutila vypít džus s vodkou a tak to nebude mít konec. A to je dobře .Zatím víc nevím ,ale ségra je v pohodě a nebojí se jít do školy a myslím si,že si Dominika k ní už nic nedovolí. Já taky ještě stále přehrávám ty chvíle s Jakubem a jeho výpraskem a jsem za to moc ráda. A nechci se k tomu víc vracet,protože tím to snad bude uzavřený a on se už tady nebo na jiných fórech neobjeví. To bych si moc přála. Ani nechci dnes psát o čůrání, protože tohle přebilo všechny zážitky a teď bude večeře a pak se ozvu ještě.,

Hynek (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Jestli to není vtip tak blahopřeju a konečně snad bude o jednoho darebáka méně. Velká poklona.

Miška (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Klárko. Já nemůžu uvěřit? Mně to nedochází vůbec co se stalo. Ozvu se za chvili. To musím vstřebat. Ten vůl končně dostal za vyučenou?!

Reklama

Přidat komentář