Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 17:02)

On vyšetřuje i tu kauzu?

to je od tématu (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

i když vlastně jedno jste zmínil, a to poměrně důležité, a to je věk. Váš i Vaší manželky. Mluvíte spolu? Pokud ano tak o čem a kdy a jak dlouho a kdo. Každý člověk se mění. Změnila se Vaše manželka, změnil jste se samozřejmě i Vy. Takže nejen ona. Klasická rodina dostává postupně na frak. Nemyslím tím jen klasickou rodinu rodiče - děti - pokud bydlí ještě doma a jsou studující. Je třeba do rodiny zahrnovat i rodiče partnerů, manželů, sourozence, tety, strýce, bratrance a sestřenice. Jak se k nim chováte Vy a jak Vaše manželka. To, že vám zdrhla v 18 dcera bydlet někde mimo a asi se i sama o sebe stará, svědčí o tom, že jí doma nebylo dobře. Necítila se dobře, ale nejen kvůli mamině, ale i kvůli Vám. A teď tedy k tématu - milenka. Myslíte si, že něčím někým takovým něco vyřešíte, že se něco u Vás doma zlepší, že se Vaše manželka chytne za nos a dostane strach, že o Vás nějak přijde? Zítra je Valentýna a není třeba Vám napovídat. Vy se svojí manželkou stále žijete takže víte proč a něco tam určitě ještě je protože jinak jste už dávno pryč jako Vaše dcera. Někdy jeden i druhý čeká až on - ona začne - přileze, jak se říká. Tak to zkuste, prostě kytka, čokoláda, apod. Milenka je samozřejmě řešení, ale také to může být cesta do pekla, a zpět není pak už kam.

Návštěvník (St, 13. 2. 2019 - 17:02)

Pozornosti - odzkoušeno, na cca 3-4 dny celkem OK. Odejít nelze cestou rozvodu, oškubala by mě o našetřné vydělané prachy a není jich málo. A stále mě buzeruje, že můžu chodit potmě a ne stále někde svítit, že mám šetřit a pod. S dcerou si dobře rozumím, nemáme spolu žádné spory, ona s mámou moc ne, mírně řečeno. V neděli se pohádali, sice po telefonu, ale i tak. Začala normální rozmluva a po chvíli to začalo propukat, šel jsem radši ven. Potom mě dcera volala, jak to zase odnesla a já dostal vynadáno od manželky, že jsem při dceři. Chce si totiž místo bytu pořídit rodinný domek. A bylo zle kvůli utrácení za nesmysly, když má byt.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 17:02)

Fajn,byt má každý.

Moje babi říkávala (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

"jak šel - takovou našel"

Irma (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

No koukám na čas kdy jsi psal - nevypadá to na makání rukama od rána do konce směny. Hele, že ty dost kecáš!!!

Návštěvník (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

Věk trefa. A za mlada to bylo jiné, to byla pravý opak, měnila se postupně po 10 lech od svatby a od 40 to dostalo totální spád do této hrůzy. Kecat nemám proč, to tak v pubertě. Sex ji už ani moc nezajímá, je to prý zbytečné a nic ji to nepřinese. Jen mě zajímá proč, nic víc, tady nejde o pomlouvání a korejdování nebo pomlouvání, jak si myslí feministky. Víc se mě nechce zveřejňovat, člověk nikdy neví. Psal jsem to o pauze a uložil až když jsem měl možnost. A nemám klasickou směnu od 6 do 14 atd. ale od 7 do 16. A klasická ženská představa: chlap co dělá rukama je odpočatý, vlastně se fláká a ženská, která píše na PC a vykecává je úplně zhuntovaná a na šrot. Viděl jsem to pracovní nasazení a zatím ne všude se maká do rozthání těla, hlavně v kanclu a ve státním už vůbec ne, tam by stačila jedna místo čtyřech.

a že už jsi to… (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Proč jsi takovou pojal za manželku? Takže hodně zamilovaný a sakra růžové brýle nebo blbec. Je tvoje manželka krásná? Mladá asi už ne když máte dospělou dceru. Tak tobě už se blíží asi padesátka a máš klidně ještě příležitost zakotvit jinde, s jinou. A nenechat se opět oblbnout!!!

A ještě zmínka k práci v kanceláři. Nepíšeš kde tvoje paní pracuje, vypadá to, že nepracuje, ale je zaměstnána. Kdo ji a hlavně za co dnes dává výplatu? Většinou firmy šetří tam kde byly tři čtyři agendy dělá to jedna kancelářská a věř tomu, že nemá čas ani na jedno kafe. A navíc pokud pracuješ rukama, pracuješ manuálně a jsi vyčerpaný. Samozřejmě. Ale duševní práce je mnohdy daleko vyčerpávající. Tohle nepochopí člověk, který duševně nepracuje. Myslíš si že třeba učitelka v MŠ si s dětmi jen hraje? Nebo učitelka ve škole? Tak si to jdi okusit a pak porovnej nároky a vyčerpání z té či oné práce. Jinak řečeno - každý strůjce svého štěstí. Irma

Návštěvník (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Nojo, typické reakce ženských. Udřená přijde z kanceláře, protože jak tam jen drbou o kde čem a pijí kávu, tak jsou z toho úplně vysílené. Přinese 10 rohlíků a ještě něco málo k tomu. zastaví doma před vchodem a tu šílenou váhu odnese domů, přeparkuje. Běží k sousedce podrbat min. na hodinu, co je kde nového a co zjistila. Potom se vysílená připlazí domů, pokud je co vyprat tak to dá do pračky, tuto činnost prezentuje tak, jako kdyby to prala na valše ručně. Při tom ovšem sedí a kouká na televizi. Přijedu domů, něco si najdu k večeři, pokud nepřinese hotovku. Stále si stěžuje, jak je udřená z práce, kde sedí u PC, lemtá kávu a vykecává. Jdu uklízet, protože jí se nechce a nebo něco opravit, pokud to zvládnu. v 10 prohlásí, že jde spát a je to, žádný sex, jak si kde kdo myslí, tak max. o víkendu. Že já makám od rána rukama a zastavím se až na konci směny ji nezajímá. Bere to podle sebe. Je to buď na výměnu a nebo na tu bokovku. Jo a zapomněl jsem zmínit děti, tak jenom jedno, dcera a víc ne, kdo by se o to staral. Holka, jak jí bylo 18 se sbalila a bydlí sama a mě řekla na plno, že mě lituje, že to vydržím a že bych si měl sehnat nějakou lepší.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 13:02)

Dobrý strašák pro milence,aby nedopadl tak jako ten před ním.

Žena (St, 13. 2. 2019 - 10:02)

Pak takovýho chlapa co potřebuje péči hodit na hrb milence. Ať má zábavu ona i on. A možná ještě před. Prostě léta a neduhy přibývají - každému - takže nečekat až, ale hodit jí ho na hrb dokud je on ještě na chvilku v plné síle.

a navíc (St, 13. 2. 2019 - 10:02)

obráceně. Proč by neměla mít žena chytrá (snad i vychytralá)manžeka dva muže? Jednoho manžela , který finančně zebezpečuje vše v rodině, který po práci dělá doma vše, aby ta jeho manželka měla na sebe čas , starala se o sebe (převážně) tak, aby byla i třeba po dvaceti i více letech manželství, stále tou super ženou? Samozřejmě že to jde - mít čas, finance a myšlenky jen na sebe. A protože ten čas má, finance také, líbí se, tak proč ne milenec, když její manžel, unaven a vyčerpán péčí o celou rodinu, už není to co byl - ten kluk bez starostí, jako před a brzy po svatbě? Prostě na zálety on už nemá čas a hlavně sílu a energii. Je třeba manžela zaměstnat i doma tak, aby tu sílu a energii neměl na jinou ženskou. Aby neměl potřebu hledat nějaký adrenalin jinde. A navíc je třeba si uvědomit, že může nastat situace kdy třeba ten , kdysi záletník , třeba onemocní a pak mu bude dobrá která? Milenka? Hahaha. Samozřejmě stará dobrá manželka. To si pánové zapište za uši.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 10:02)

A manžel a milenec nemají zdravé ruce?

tak ti to chla… (St, 13. 2. 2019 - 09:02)

když jste se s manželkou brali? Ty porovnáváš manželku tehdy a teď - v tom mezičase ti jistě odnosila porodila a vychovala nějaké potomky? Mateřská dovolená není v žádném případě dovolená, jak ještě dnes si mnozí muži myslí. Zeptej se té tvojí manželky jak ona tebe vnímá dnes - ať srovná nervozního bordeláře despotu který svoji manželku považuje a využívá jako služku, kerý požaduje doma a má servis? A že on chodí do práce? Jo jeho manželka také. A kdo maká doma druhou směnu? ty to jistě nejsi. Kdy jsi dal naposledy svojí manželce květinu, dárek kdy ji pozval na kulturu večeři apod? Ona ti možná řekla že nemá čas. A víš proč ne? Protože se o tebe a vaše děti jako správná ženská stará - pečuje - dělá domov!!!!!
Tvoje milenka určitě má manžela doma jako jsi ty určitě i ona maká v práci na plný úvazek, určitě poskytuje doma dětem a manželovi servis a to ve všech směrech. A pak má čas a energii na nějaké chvilky - hodinky na laškování s tebou. Ano? Pak jsi trefil ne na ženu ale na superženu a obě seznam ať tvoje milenka manželku poučí jak si vše zorganizovat.
Na závěr - srovnej sebe při tokání tehdy když jste spolu chodili se svojí manželou
- srovněj VE VŠEM (pokud to můžeš spravedlivě posoudit - ale to si myslím že ne veříš jen tomu co ti milenka nakecá, viď) ty dvě ženy.
Pak se zamysli -ne tam dole ve svém rozkroku, ale v té kouli, kterou máš na krku.
A pak sem napiš jo?
T.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2019 - 18:02)

Manželka je od toho, aby se o mě starala a milenka je pro radost a odreagování, když vás manželka sere, protože s milenkou je lepší zábava. Proč to tak je, když jsem si ji bral, tak byla jako milenka a teď je z ní někdy nesnesitelná otravná baba i když se snažím jak chci. Proč?

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 00:02)

Manžel má velkou fantazii,už nevařím.

No jo (Út, 12. 2. 2019 - 10:02)

Když je manželka chytrá, milenka chytrá, a pán trumbera? Holky se na něj vyprdnou obě. Ta jedna to ví dávno, druhá to brzy zjistí. Prostě když je chlap bačkora a jeho sebevědomí je málo nad nulou, milenkou jeho sebevědomí nenaroste.

Irča (St, 6. 2. 2019 - 16:02)

to hezky napsala o jeho manželce ONA JE TAKY CHYTRÁ. Takže i Irča se považuje za chytrou (ale je lepší když to o ní řekne jiná osoba - ona samochvála často jaksi páchne) , protože chytrá milenka nepomlouvá jeho manželku (paní domácí), čímž by dokázala tomu pánovi, že je možná dobrá jen na sem tam šu...u ale jinak kde nic tu nic. A protože má pán chytrou manželku nebude hledat pitomou milenku. Pán je zřejmě též nehloupý. Npíšu chytrý, ale nehloupý. Mína

čas (Po, 28. 1. 2019 - 21:01)

který promarníte s někým kdo za to nestojí, a je jedno zda milenka s ženatým milencem nebo ženatý muž s milenkou, je promarněný?Ne vždy - tj. když si oba už od začátku řeknou, že jde o zpestření života a nebude to ani pro jednoho znamenat bydlet spolu pod jednou střechou - žít nějak spolu každý den, měsíc, rok nebo až do smrti. Avšak když to jednomu jasné je a druhý to cítí nebo chce jinak tak potom ano - promarněný čas, pro toho kdo si dělá naděje a čeká a čeká. Ono je to totiž jinak jako milenci a jinak jako pak třeba manželé nebo na psí knížku. Nehledě na děti tu i tam, bez ohledu na jejich věk. Takže kdo zažil a ví že udělal blbost - no prostě zkušenost. Poučil se. Kdo zažívá jednou, dvakrát a vícekrát je nepoučitelný. A jak se říká až padne kosa na kámen.

o čem to kde a… (Po, 28. 1. 2019 - 12:01)

Přátelé, manželky (a jejich nevěrní manželé), milenky (a jejich ženatí milenci), i když by se mohlo zdát (u milenek ze začátku vztahu se ženáčem) že jde jen o sex, je to i o vzájemné komunikaci. A pozor skoro všichni ti chudáčci si sexu užívají dobře i doma!!!Upřímné, nefalšované, ne o tom co chce slyšet ten druhý - ta druhá. Manželka s manželem spolu žijí a znají se vzájemně mnohem lépe než ti ve vztahu bokem. Pokud se ženatý milenec bojí definitivní změny, milence jen slibuje, až někdy a důvody stále přidává, je to pro milenku signál, ba vykřičník, ne s tím do svého budoucího života nepočítej, protože ani on s tebou nepočítá, chce si s tebou jen užívat, protože doma, se svojí manželkou a celou rodinou, mu není tak zle. Není mu vůbec zle, milenku má jen na pobavení. Takže když se chce panáček pobavit ať si zajde do kina.

Reklama

Přidat komentář