Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Znalec (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

No jasně, to vám tak žeru.

ikk. (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Ty vole ! Všechny palce nahoru. Až jsem uronil slzu a to nekecám. Jestli se dneska ožeru tak na počest odhalení toho kreténa . Klárko a kluci, suprovej plán!!! Jak já bych si ho podal, škoda že jsem tam nebyl. Ten by dostal za Míšu vrchovatě. I za ostatní takhle využitý holky. Ty vole já jsem naměkko. Zpráva roku! Jdu do hospody!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Konečně mohu napsat a ráda. Hodně ráda ! Jakub byl odhalen a konečně snad dá pokoj! Neměla jsem žádnou akci ve škole, promiň, ale musela jsem do poslední chvíle neprozradit, co se děje. Libor a jeho dva známí to vzali do své režie a on se chytil na Kopretinu, která ho vylákala do Dvora Králové na čůrání. Sice se hlásil jako Honza, ale bylo to opravdu silný kafe. Dcera jednoho z Liborových známých sehrála kopretinu a kluci to jistili a já jsem s Liborem byla u toho! Libor mne vyzvedl ve škole a jeli jsme tam! Stačilo ho oslovit - Jakube a tady budeš tuhle holku vydírat stejně jako Mišku? Snažil se utéct ,ale nebylo to nic platný. Kluci ho chytli a drželi a já jsem mu řekla, že jsem ta Klára z Mimoně ,co taky oblboval a dala jsem mu pár facek s tím, že to má i za Mišku a nejradši bych ho sama nakopala mezi nohy, ale neměla jsem sílu na nic víc, jen jsem se rozbrečela a utekla jsem k autu. Kluci si ho asi ještě podali, ale nechtěla jsem to vidět a pak jsme odjeli. Jsem toho plná, ale Miško pomstila jsem tě, ale nejsem schopna víc ublížit, ikdyž si to ten kluk zasloužil. Kdybys viděla ten jeho překvapený výraz!
A stále vykřikoval, že Miška to chtěla sama. A že tě nenechal si dojít na velkou a měl z toho navrch, když ses pokakala, to je opravdu pořádně na přeshubu! Ještě se ozvu, zjistím ,co je doma se ségrou. No dnešek je plný zážitků. Já jsem opravdu nevěděla mnoho o Liborově plánu, jen to, že se tady na diskusi někdo přihlásí jako Kopretina a bude to návnada na Jakuba. Ale vůbec bych si nemyslela, že se na to chytí. Je vidět, že je velmi hloupej, když to neodhalil a hlavně si myslel, že ho nikdo nechytne. Snad už si nedovolí nic a zakope se do své nory.

Hostitelka (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Hurááááá ! Moji sestru takto ponížil jeden rádoby kamarád a ona to pak dlouho těžce nesla. Liborovi Klárko poděkuj i za mně. Brečím a nestydím se za ty slzy.

Host (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Kdybys to nepsala ty Kláro, tak bych tomu nevěřil. Ale ty jsi mne přesvědčila několikrát, že jsi psala po pravdě. Pak se jen potvrzuje, že Honza alias Jakub je naprosto hloupej nebo naopak nemocnej a nedokáže svůj pud potlačit tak, aby se více maskoval. Vždyť to bylo tak průhledný! Já na místě Jakuba bych sem už nelez a on sem lezl a navíc použil sice jiný jméno, ale naprosto stejný systém a to by odhalilo pětiletý dítě. Proto ta počáteční pochybnost.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To mě začíná utvrzovat v názoru, že ten "Jakub" není ten pravý Jakub, kterého mám na mysli ale je to ten zlotřilec, který se tu za něho vydával už před pár lety. Ten pravý Jakub tu už minimálně dva roky nebyl a nevěřím, že by sem ještě kdy přišel.

Miška (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Tondo, já to neposoudím jaký je ten správný nebo nesprávný Jakub, ale tohle byl hajzl , ať už to byl ten tvůj nebo jiný ale ze mně spadla velká tíha a bolest a marnost a vznikla naopak naděje, že si snad už nedovolí dál tyto praktiky realizovat na jiné holky. Klárko stále to v sobě vstřebávám a jsem moc šťastná! A taky dne s nebudu psát o čurání,ale chci si to užívat jako satisfakci.

Ikk. (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

A bylo dnes holky nějaký čůrání?

Miška (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Ok,těším se!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Miško máme ve škole akci. Ozvu se vic navečer. Pa

Miška (St, 29. 5. 2019 - 14:05)

Ani nebulím. To jsem myslela jak se to stalo v tom Telči. Ale já o tom nechci už psát. Je to živý.

Eva (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ok,to jsem ráda.

Miško (St, 29. 5. 2019 - 14:05)

Tys to nedopsala.co se děje? Pláčeš?

Miška (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Ahoj Klárko,tak jak to Nikolka zvládla ve škole? Máš nové informace? A k tomu grázlovi,ani mi o něm nemluv Tondo,byl to můj první kluk a já byla zvědavá a naivní. Tak si to zasloužím trpět kvůli němu. Já ho nechci ani vidět. Když se to stalo

Tony (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Už tehdy před lety se tu za Jakuba jeden vydával, pravý Jakub tehdy napsal: "Jakubovi" - já jsem nevěděl, že v Bohnicích mají wifinu, která je přístupná i pro pacienty.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

oprava: jinak

@ (St, 29. 5. 2019 - 08:05)

To bolí

Host (St, 29. 5. 2019 - 07:05)

Tak na to jsem zvědav i já

Miška (St, 29. 5. 2019 - 06:05)

Jakube, jdi do prdele, jestli nemůžeš jinak, ta se nemontuj do slušných holek a jdi se léčit !
Klárko promiň, musela jsem si tomu dementovi ulevit. Jinak bych tu omluvu taky od Dominiky vzala,ale stejně bych to dotáhla do konce a i ten doktor to asi musí dořešit. Spíše mamika dceři domluvila,aby se šla omluvit, no taky čekám, co se z toho ukáže. Klárko moc jsem na vás všechny myslela a přesto vše mějte pohodový den a dej mi vědět. Pa

Klára (St, 29. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj Miško. Pozdravuji z Mimoně.Věci večer dostaly zajímavý spád.Hned jak jsme si přestaly psát přišla maminka s Dominikou. Zazvonily a Dominika plakala a přišla se omluvit za vše,co způsobila a přinesla Nikolce plyšáka a kytici růží. Ségra už byla v postýlce ,ale přijala to a pak ještě mamča s ní chvíli mluvila venku. Je to hezký od ní, ale asi se možná taky bojí, co dnes bude ve škole. Nechám to na překvapení, ale stejně bych to řešila. Nikolka měla klidnou noc ,ani jsme nebyly čůrat v noci, asi jak byla vyblinkaná a bez tekutin, tak nemusela, až ráno jsme byly.Tak jsem zvědavá jak to ve škole dopadne. Je jí dobře, tak do školy půjde.Libor to jistí a ještě včera psal, že bude-li třeba opravdu si na ni počká a domluví ji,aby tohle nedělala. No dám ti vědět. Tak vidíš,občas život není jen pohoda, a co nám oběma mám povídat...

Reklama

Přidat komentář