Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Kŕivochcálky a jak jste dnes čůraly? Viděl jsem jen Markétu a hned jsem se udělal

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 20:05)

Myslime na sebe ve stejnou chvili. Taky ti píšu. Jedu vlakem do Mimoně,takže více zítra. Hezky se vyspinkej. Klárka

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 20:05)

Klárko příjemnou dobrou noc. Ozvi se pohodě až třeba zítra. Mám tě ráda.

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 18:05)

Jsem ještě s Liborem. Tak Klárko písnu více později nebo zítra. Skvělé zažitky. Podělím se s tebou. Jsem opravdu ráda,že jsi už vic v klidu.Zatim pa.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Markétko pozdrav i pro tebe. Vidím,že si nēkdo na úkor tebe vymýšlí sexuální fantazie. Ignoruj to. Tohle by mne taky nerozhodilo,jsou to jen neosobni fantazie kluků co si to potřebujou asi udělat a nemají vztah. Horší je to,co se stalo mně ,ale už je to za mnou. To bylo naopak velmi osobní.

Host (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

Viděl jsem jak se držíš za pipinku a prešlapuješ a pak jsi ji svlíkla a hned to z tebe vystříklo mezi nohama a čůrala jsi velmi silně. Chápu,že jsi to už nemohla vydržet a jinak by ses ihned počůrala do kalhotek a silonek. Mj. Máš krásný nohy.

Markéta (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

Chudáku. Nikde jsem nečůrala ani nekadila! No tak sis to snad při těch tvých fantaziích snad už udělal a bude od tebe klid!

Host (Ne, 26. 5. 2019 - 15:05)

Klára se počůrala dvakrát,Miška třikrát,Markéta teď chčije pod stromem nedaleko mně a teče to z ní širokým střikem a kaká.

Ikk. (Ne, 26. 5. 2019 - 15:05)

A bylo nějaký hezký čůrání?

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Miško taky pozdravuji. Couráme se s Liborem v přirodě pod Ještědem v Kryštofově údolí a ještě se vykoupeme a pak pojedu z Liberce vlakem nebo s Liborem do Mimoně rovnou. Mám hodně zážitků tak písnu j ak to stihnu. Mamča pojede z chaloupky s Nikolkou a Ťufíkem rovnou. Myslim na tebe a pozdravuji.

Markéta (Ne, 26. 5. 2019 - 13:05)

Miško pozdrav od nás z Roztok. Jsem ráda,že jsi ok a ten nový kluk mne připadá jako solidní,ale taky radím buď opatrnější. Teď jsem s Martinem u nás doma,občas spolu čůráme,ale před chvilkou jsem to udělala sama za garáží. Broskvička udělala velkou louži.

Tony (Ne, 26. 5. 2019 - 10:05)

Tak vidím, že o to Klára zájem nemá, pokud neodpovídá. Takže vyjedu později. Pojedu tam znova pravděpodobně až za šest neděl. Ono by to stačilo tam někde nechat, ale kde? Vidět se nemusíme, o to mi nejde. Jde mi jen o to, že když už jsem ten hovězí nápad s těmi pohledy dostal, že bych to rád dotáhl do konce. Z Berlína jsem to posílal dvakrát, podruhé předminulou neděli, a jak vidím, tak do Dačic nic nepřišlo.

Host (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Pipina holkám často chčije křivě do strany,proto se jim říká křivochcálky když nemaji pořádnou hadici jako my ale jen štěrbinu mezi nohama.

Bobrik (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Šterbinky jsou krásné mě se líbí když čuram chytím ho do ruky a načuram na cestě třeba srďičko šipku někdy i pipinu to si baby nemůžou dovolit.Kdyz je pořádně nabrany tak ho jen vytáhnu a čůrá sám nakonec ho jen oklepu a uložim zpátky.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

A vzkaz Vláďovi. Pochop,že po tom všem nejsem schopna se ti otevřít. Ale věřím ti,co píšeš. Můžeme si zatím jenom psát?

Vláďa (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

Moc děkuji. Jsem kluk z venkova nedaleko Nového města na Moravě. Mám podobné zájmy jako ty. Mám obrovskou radost jen z toho,že jsi zareagovala. Moje pusa pro tebe a velká kytice lásky! :-)

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Ahojky Miško. Mám mnoho zážitků,písnu později. Mamča mi dovolila spát s Liborem nahoře v ložnici a bylo to moc krásný. Tak si to užívám. Jsem ráda,že jsi na tom lépe. Odpočívej a klid. A ten Vláďa? Dopisuj si s ním ale opatrně. Vnímam, že je to kluk,co by to nemusel myslet nefér,ale opatrně.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Klárko,hezky si to užij,moc ti to přeju. Klidně písni až budeš mít čas. Já jsem ok,tak klidně až zítra. Neomezuj se.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

Ahoj po ránu ještě ze Slavonic. Je tu hezké ráno a za chvilku bude snidaně. Jsem ok, včera jsme byly se sestřenkou večer pozorovat zvířátka na posedu tady kousek za domem a viděly jsme srnky a dva daňky, večer pak už byla zima tak jsme se vrátily ale bylo to fajn. Řekla jsem, co se mi stalo a sestřenka by ho poslala taky do hajzlu a zjistila by si ho. Depku jsem neměla, ale večer jsem bulila chvíli ale ona byla se mnou a objala mne a nechala mne plakat u sebe dokud to nepřešlo. Tady jsme většinou čuraly venku taky sestřenka méně častěji než já. Já jsem tady čurala včera večer pod posedem, když jsme slezly a asi jsem nedávala moc pozor na baculku a tak jsem si počurala levou nohavici, protože mi to šlo proudem nakřivo. A teď jsem čurala na záchodě už správně . Baculka byla po noci plná, a tak se mi hodně ulevilo a taky to šlo okamžitě a prudce.
Klárko pozdravuj Libora a moc na vás oba a Nikolku myslím!

M (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Tony Klárka myslim psala, že pišel, Myšce myslim nepřišel. Já sem rád, že sem už ze Severu zmizel byla to tam hrůza.

Reklama

Přidat komentář