Reklama

Syn a masturbace

Jarka (Ne, 1. 7. 2018 - 15:07)

Je to uchilakNo a ty jsi zase negramot, ty "uchilaku!"
Jaké bylo vysvědčení, čeština asi žádná sláva, viď?

Ponozka (So, 30. 6. 2018 - 13:06)

Je to uchilak

luci (Čt, 17. 5. 2018 - 21:05)

Perverzní idiote.Mazej se...Je to masturbant fetišista,další deviace,nic s tím nenadělá,je neškodný.

Čau (Čt, 17. 5. 2018 - 20:05)

Já si ho honim od 12ti, jak...Perverzní idiote.Mazej se okamzite nechat zavřít na psychiatrii ty vemeno.

Vlasta (St, 16. 5. 2018 - 21:05)

Já si ho honim od 12ti, jak zaclo první lepivy semeno jsem odstříkával do kalhotek starší sestry,špinavých i vypranych.Pozdeji jsem stříkal do použitých vložek a tamponu který jsem vysaval.Skoda že se odstěhovala.

nick (Pá, 24. 2. 2017 - 10:02)

Bedřichu jste blb a s těmito radami si skočte k psychiatrovi dále pak se raději nezůčastňujte takovýchto diskusí naděláte víc škody jak užitku

luci (Pá, 16. 3. 2018 - 14:03)

tak anonymne se treba nejaka...Nepředhazuj to pořád.Je jasné že některé si říci dají,případně to samy iniciují.V každém případě je to perverzní když syn pouští semeno do matky.Incest existuje a byl tu odjakživa,že je to v naší kultuře nepřijatelné a odsuzované je druhá záležitost.

. (Čt, 15. 3. 2018 - 20:03)

v neděli jsem ho ráno...Bože, to je zase kravina.

a zase honič na (Čt, 15. 3. 2018 - 20:03)

v neděli jsem ho ráno...dobrá fantazie

berugart (Čt, 15. 3. 2018 - 16:03)

Nevěřím že většina...tak anonymne se treba nejaka paninka bude chtit sverit jak jim to spolu klape .) tak kdyz je matka sama bez chlapa tak ji to musi prece chybet ... neni to na kazdeho nadruhou stranu to musí bejt nesmirne vzrusujici se tesit domu na milující maminku .. vzdyt to nemusi nikdo vedet ... kdyby mi aspon neco dovolila , tak kdo ma pěknou maminu doma tak mi nerikejte ze byste si nedali rict ?

no (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Nevěřím že většina...jedna věc je, že kluk, co neviděl ženskou, tak bude klidně špehovat i svoji matku. Prostě zvědavost. Nevěřím moc, že by ho to vzrušilo. Ale pak by to leda skončilo tím, že si párkrát přetáhne kůžičku po žaludu a napětí odstříkne. Že by chtěl se svojí matkou souložit, tak nevěřím. To by 95% kluků odmítlo, od těch nejslušnějších po to, co třeba matku špehují pravidelně a u toho si honí ptáka. A většina matek by přece jen sex se synem nechtěla. Určitý malý procento zvrhlíků tu je, že se třeba syn s matkou navzájem onanují, nebo jí "souloží" mezi kozy ap. I tak bych tipoval, že půjde o méně než 5% populace, kde by toho byli vůbec schopni. Pro ostatní to je naprosté tabu.

dotaz 2 (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

v neděli jsem ho ráno nechala, ať má předkožku přes žalud, bylo by mi blbé, aby v kostele byl vzrušený. Po obědě si ji zas musel stáhnout. Do školy ale ho tak neposílám, když není zvyklý, tak by ho to asi rušilo při vyučování. Takže to stáhnutí je až odpoledne a večer, než jde spát. Za jak dlouho je možný to nechat stáhnutý celý den a i v noci, aby ho to nedráždilo?

dotaz (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Mám 11letého syna, ráda bych, aby nebyl zotročený masturbací. Nevidím jako problém, když by to dělal třeba dvakrát v týdnu, ale nechci, aby to dělal vícekrát denně. Zatím to je v rozumných mezích.

Je to pravda, že když se kluk naučí nosit předkožku vzadu, tak mu ten žalud otupí a nesvádí ho to k masturbaci? Prý k masturbaci ponouká i předkožka, případně její záněty, pak to kluky svědí a potom si honí svoje přirození. Kamarádka mi to doporučila, má 12letýho syna, začla s tím právě před rokem. Masturbaci to sice neznemožní, ale dosti to sníží různá nutkání. Když jsem synovi v sobotu odpoledne řekla, že si má stáhnout předkožku a nechat ji vzadu, tak ho to trošku dráždilo. Ale toto prý přestane za dva týdny a pak rychle žalud otupí a kluci nutkání k masturbaci nemají, nebo výrazně méně. Začít se s tím prý má v tomto věku.

luci (Čt, 15. 3. 2018 - 10:03)

Myslim si ze vetsina kluku...Nevěřím že většina synů touží po sexu s vlastní matkou.Více je přitahuje učitelka,nebo vychovatelka.Máš pravdu.Málokterá máti synovi podrží.Ale oidipovský komplex existuje a někdy k tomu dochází.Pochybuji,že ti tady některá matka vylíčí jak provozuje incest se svým synem.

berugart (Čt, 15. 3. 2018 - 10:03)

Myslim si ze vetsina kluku touzila nebo touzi po sexu s matkou , kolikrat sem ji smiroval , hral si s jejíma kalhotkama atd.. Zajímalo by me kolika klukum se to splni , musi to byt nadhera se s matkou pomilovat se vsim vsudy :) bohuzel zkousel sem ji zaujmout ale marna snaha , nechal sem se i chytit pri honeni .. tak sem obcas zbalil matku od kamose ale to neni ono .. zavidim domacnostem kde incest není tabu a syn s matkou si muzou navzajem vypomoct ...zajímají me zkusenosti matek a celkove prihody ,rad si ctu eroticke pribehy na toto tema ale podle me sou vsechny vymyslený pac to tam zni moc jednoduse .. podle me maloktera mati podrzi synovy ...

luci (Út, 13. 2. 2018 - 09:02)

Nedá se porovnávat sex otce...Matka jen pomáhá synovi,co na tom,že si při té pomoci také přijde na své.Ale jak známo,kde není žalobce není ani soudce.

Marek (Út, 13. 2. 2018 - 00:02)

vobřezat kokota, pak ho to...Jo obrizka je dobra schvaluju. Me ji mama nechala udelat v jedenacti letech. Kdyz se to zahojilo tak mi vSvetlila ze ai uz nemam na pindika sahat. Stejne jsem honil ale asi min. Dnes sex suer mam velky zalud a dloujo vydrzim

Jakub (Út, 27. 12. 2016 - 12:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Nezakazuj, nikdy!...spíš naopak, v klidu si o tom s nima popovídej, že je to v pořádku. A když se budou (třeba na tvé doporučení) takhle o sebe starat každý večer před spaním, tak se zbavíš starostí s fleky na prostěradle. A kluci budou klidněji spát.

Jarka (Út, 27. 12. 2016 - 10:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Máš naprostou pravdu. Tihle pánbíčkáři, to je hotové neštěstí. Na veřejnosti káží o zákazu masturbace a potom sami v sakristii przní malé ministranty. Kdyby si ho vyhonili, tak nebudou ohrožovat malé děti, čuňata.

Tony (Út, 27. 12. 2016 - 10:12)

Mám dva kluky už vidím jak...Ty fleky bývají od polucí a ne z masturbace.

Reklama

Přidat komentář