Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Jakub (Pá, 28. 11. 2014 - 07:11)

Můj mladší bratr...asi tě, Dominiku, viděl, když sis to dělal a byl zvědavý, co to znamená. Ale je to v pořádku, každý začne v jiném věku. Doufám, že nemáte matku, jako je Hana, co píše Gin. Ta moje mi to naopak doporučila každý den před spaním, když ji nebavilo mi často měnit povlečení kvůli flekům od polucí.

Bukaj (Pá, 4. 2. 2022 - 15:02)

Hovno viděl staršího bráchu ..... někteří kluci ani nevěděli že mají penis na šukání, měl jsem spolužáky na střední, přišli o pannenství na maturitním večírku. Já jsem proháněl ručně kašpárka už dávno v 11 letech, a nějak vosmé třídě jsem to zkoušel ze sousedkou, napoprvé pokus ale později jsem zasunul. No apka jsem postupval dál, zkoušeli jsme to i jinak, třeba pusou, jazykem a bylo šestnáct. Měl sem taky zkušenou sestru a ta mi ledacos poradila a naučila. Její kamarádka byla výborná studentka, hrála na klavír, dělala krasobruslení, ale byla docela slušná kurvička. Asi tak někdo byl trouba a drandil si Karla, o sexu je vedl řeči, ale skutek utek. Já jsem se s holkama moc nebavil ale měl jsem je furt za zadkem a provokovaly .

gin (Pá, 28. 11. 2014 - 01:11)

Lékaři, psychologové i...To bys ovšem nesměl mít za matku Hanu, která kvůli tomu nechala svému jedenáctiletému synovi zcela odříznout kůžičku (předkožku).

Ja (Čt, 27. 11. 2014 - 18:11)

zacal onanovat asi ve 3, 4letech.Tehdy jeste na sucho

Dominik (Pá, 7. 11. 2014 - 01:11)

Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech nevím jestly na to ještě není moc mladý přece jenom Já jsem začal ve 13-14 letech a byl jsem jeden z prvních v mé třídě dnes je mi 16 let a nevím jestly se něco změnilo. Děkuji za odpověď.

Reklama

Přidat komentář