Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

bbbbbbb (Čt, 26. 10. 2017 - 17:10)

????

Marta (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

Pablbove........

N (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

stalo se vám v dětství nebo i v pubertě, že by si na vás někdo stoupl nebo jen šlápl?

Zuzka (So, 7. 10. 2017 - 00:10)

Když mi bylo tak 10 let, stoupla mi omylem celou svou váhou na nohu 17 letá sestra. Bolelo to dost, byla jsem bosa...

Husle (Pá, 6. 10. 2017 - 10:10)

Jednu si mi na klín sedla z legrace mamka. Měl jsem 11 let a tehdy mne dost ta váha dospělého těla hodně překvapila. Nečekal jsem, že mamka je tak těžká.

JJJ (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Ještě pro představu, jak jsem tu váhu učitelky tehdy cítil. Jednou mi na nárt nohy najelo přední kolo osobního auta. Bylo to podobné, bolelo to asi tak stejně jako tehdy pro mně byla váha dospělé ženy na mé dětské nožičce. To kolo tlačí na silnici váhou asi 200 kg... Je to trojnásobek mé dnešní váhy stejně jako když učitelka váží třikrát víc než žák druhé třídy...

JJJ (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Zažili jste někdy jako...Jednou ano, pamatuji si, když mi na nohu stoupla učitelka ve frontě na obědy ve školní jídelně. Chodil jsem do druhé třídy a dodnes si pamatuji, jak mi její váha tehdy připadala hrozně velká. Naše učitelka vážila asi něco mezi 50 až 60 kilo, ale proti mně tehdy byla samozřejmě daleko těžší než já.

H (Čt, 5. 10. 2017 - 12:10)

Zažili jste někdy jako malé děti pocit, ucítit na sobě alespoň na okamžik celou váhu dospělého člověka?

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

Jano,75kg je krasna vaha,mohla bys po mne bosa slapat treba hodinu,pokud bys to vydrzela..Mozna i v kozackach,zalezi na podpatku..

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

No, lepší je zalehnou plnou...Jano,75kg je krasna vaha,mohla bys po mne bosa slapat treba hodinu,pokud bys to vydrzela..Mozna i v kozackach,zalezi na podpatku..

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

Nechám po sobě šlapat na...Hmm,urcite by poslapani podpatky bylo fajn,ale po obliceji radeji bosa,ano?

jarik (St, 3. 5. 2017 - 21:05)

Asi ve třetí třídě jsem ve družině poznal, jak je těžká paní učitelka. Hrál jsem si s autíčkem na strvačník a to autíčko jelo po podlaze až k nihám paní učitelky, která zrovna ve skříni něco hledala. Já jsem rukou chytl po tom autíčku zrovna ve chvíli, když paní učitelka udělal krok dozadu. Moji ruku pod jejíma nohama neviděla a jak udělal krok vzad, stoupla mi na ruku patou a celou její váhou, tak, že druhou nohu měla zvednutou na zem. Pamatuji si, že, že to opravdu hodně bolelo, měl jsem ručku pořádně pohmožděnou a také jsem byl zároveň hodně překvapen, protože do té doby jsem neměl představu o tom, jak je těžký dospělý člověk a nemyslel jsem si, že je paní učitelka doopravdy tak hodně těžká.

kubec (Út, 2. 5. 2017 - 12:05)

Já bych ji raději nechal na...Dokážeš si představit, že jsi sedmiletý kluk a dospělá žena si na tebe sedne svým velikým dospělým zadkem a celou její váhou?

joska (St, 18. 7. 2018 - 22:07)

Já mám takový zážitek jako malý kluk bylo mi devět let. Byli jsme s mou již dospělou sestřenicí u vody a když se sestřenice vracela na deku z vody, překrčila mne a žertem naznačila, že mi stoupne na hrudník. Já jsem ji hned požádal, zda by si na můj hrudník na okamžik nestoupla. Napřed se zdráhala, říkala že je těžká, že váží dvakrát víc než já, že se bojí, ale já jsem ji ujistil, že to určitě vydržím a tak jsem se nadechl, zadržel dech, zatnul svaly a očekával její váhu. Teta na mne položila jeji velikou bosou nohu a stoupla si na mne celou její váhou. Hned jsem toho litoval, protože tak velkou váhu jsem nečekal. Vytlačila ze mne vzduch a přimáčkla mne k zemi tak, že jsem se jen zkroutil bolestí a křečovitě se chytl té její veliké nohy, která na mne stála. Trvalo to naštěstí jen asi vteřinu, ale stačilo mi to....

Filip (So, 8. 4. 2017 - 18:04)

Někteří říkají,že by...Já bych ji raději nechal na mě posadit. Přece jen se tlak rozloží po celém břiše a hrudníku. Zatímco když si na vás stoupne a nebude mít šíleně veliké nohy, rozloží se vám tlak na mnohem menší ploše.

Ondra (So, 8. 4. 2017 - 08:04)

Někteří říkají,že by malý např.10-ti letý kluk měl být schopný na sobě krátkodobě udržet průměrnou dospělou ženu,pokud by si na něj stoupla.

Co už však není tak jednoznačné je to,kdyby si dospělá žena s průměrnou váhou sedla tomu klučinovi na hrudník,jestli by ji dokázal sesadit.Já si myslím že v žádném případě.Zvlášť kdyby mu při tom svými koleny přidržovala paže u země a nebo rukama přidržovala jeho zápěstí u země.

V této pozici má totiž zajištěnu výbornou stabilitu,a tak se domnívám že by ji takhle nebyl schopen ze sebe sesadit ani např.15-ti letý kluk.

A to se ještě raději ani nepředstavuji ženu s širokými boky a větším zadkem,a jak by ten klučina vydržel dlouho pod ní přišpendlen.Pokud by na něm seděla plnou vahou,tak zřejmě jen chviličku.I v případě toho staršího kluka prakticky neexistuje šance,že by ji ze sebe sesadil,pokud mu obkročmo sedi na hrudníku.

Na mě kdysi v legraci seděla mamka,a musím říct že jsem nebyl schopen ji vlastní silou sesadit,dokud sama nevstala.

J. (St, 4. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj holky a zralé ženy,pokud si to tady čtete.Hledám takovou z vás,která má ráda dominantní sezení na chlapovi.Je mi 32 let a budu ti sloužit jako osobní sedádko,a můžeš na mě sedět úplně kdekoliv,např.na břichu,hrudníku,obličeji,atd.,a samozřejmě plnou váhou.

Nejedná se tedy o šlapání,ale výhradně o sedání.Mohu tě i orálně uspokojit,když budeš chtít.Tvůj věk by měl být v rozmezí 18-65 let.Ideálně by jsi měla být plnoštíhlé postavy a nebo boubelka,ale není to nutností.

Preferuji pravidelná setkávání,ale klidně to můžeme vyzkoušet i jednorázově.Jsem z Moravskoslezského kraje.Nebojte se toho,vydržím hodně.
PS.Nechci hledat na toto placenou holku na privátě nebo někde v klubu,ale normální ženu,která si to bude užívat.

Když některá bude chtít,dám tady svůj kontaktní e-mail.Budu se těšit na odpovědi.

J. (St, 4. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj,tak máte nějaké nové...Zrovna jsem tady chtěl napsat,ale ty jsi mě předešel.Nechtěl jsem tedy psát své zážitky,ani se nějak stylizovat do role malého chlapce,ale něco trochu jiného.

Petr (St, 4. 7. 2018 - 09:07)

Ahoj,tak máte nějaké nové názory milé dámy na stoupání na hrudník malému klukovi nebo třeba nějaké zážitky?

Míra (Po, 3. 4. 2017 - 08:04)

Váhu dospělé ženy jsem na sobě jako dítě nepoznal, ale vzpomínám si, že jsem měl pořádný respekt k tomu, co váží mamka, když jsem zjistil, že ona váží víc než já a můj starší brácha dohromady. Já jsem v osmi letech vážil 24 kg a můj dvanáctiletý brácha vážil tehdy 41. Když brácha na mne jednou stoupl, tak jsem ucítil, jak je těžký a byla to pro mne tehdy dost pořádná váha. Pak jsme jednou byli s mamkou na nádraží a jak tam byla taková ta osobní váha, tak jsme na ni oba dva společbě s bráškou stoupli a potom se na ni postavila sama mamka. K mému překvapení mamka vážila víc než my dva s bráškou dohromady a když jsem sledoval, kolik vážily jiné ženy, které na tu váhu stouply, tak mamka nebyla žádnou výjimkou, bylo jich dost, které vážily více než my dva s bráchou. Nedokázal jsem si tehdy ani představit, jaká by to musela být váha, kdyby na mne nějaká dospělá žena tehdy stoupla.

Reklama

Přidat komentář