Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

paměť (Po, 27. 11. 2017 - 15:11)

Tohle téma mne začalo zajímat už někdy v pubertě a pochází to ze zážitku, když jsem měl asi necelých deset let. Vešel jsem jednou na koupáku do převlékací kabinky, myslel jsem, že v ní nikdo není, protože dveře byly malinko pootevřené. V ní se ale nějaká cizí paní převlékala do plavek a zrovna byla úplně nahá. Já jsem ve dveřích zůstal jak přimrazen, když jsem uviděl ty její velká prsa a to její kudrnaté chlupaté mezi nohama atd., protože jsem nahou ženu nikdy dosud nespatřil. Ona se ale rozzuřila, zařvala na mne, ať okamžitě vypadnu, nebo že mně rozšlape... Pak mne chytla za košili, jednou rukou mne zvedla nad podlahu tak, že jsem měl obě nohy ve vzduchu a vyhodila mne ze dveří. Měl jsem z ní tehdy opravdu strach, proti mně to byla obryně, dívala se na mne z výšky a to veliké tělo mi nahánělo hrůzu. Její nahá stehna byla pro mne ohromná, každé z nich bylo silné a velké jak můj trup, a jak mne ta paní zvedla nad podlahu jednou rukou, připadal jsem si strašně malinký. Tehdy jsem věřil tomu, že by mne opravdu rozšlapala... Později v pubertě jsem si ten zážitek často vybavoval a při té vzpomínce jsem se vždy vzrušil. Zkoušel jsem si představit, jaké by to asi bylo, kdyby mne tehdy taková žena povalila na zem, stoupla si na mne oběma nohama a mé devítileté tělíčko by klidně drtila pod celou její váhou...

G. (So, 25. 11. 2017 - 13:11)

Jako záleží i na tom,jak...Myslím, že ani statnější osmiletý chlapec by to nerozdejchal. I padesátikilová žena by ho zašlapala do země. Osobně si myslím že by takovému chlapci muselo být aspoň 10-12 let, aby byl schopen ten tlak vydržet.

mladý (So, 25. 11. 2017 - 10:11)

Dokážete si představit,jak...Jako záleží i na tom,jak dlouhou dobu na něm stojí,je-li chlapec příliš drobný na svůj věk,či spíše statnější.Já myslím,že se musí cítit bezmocný.Já v té situaci bych asi cítil to samé.
Vzpomínám si,že kdsi na mě párkrát seděla z legrace má teta,protože jsem trošku zlobil.Nevím,zda na mě seděla plnou váhou,ale vím,že byla hodně těžká.

V žádném případě nebyla tlustá,jen spíše širší boky a větší zadek.Těžko se mi dýchalo,ale pak vždy za chvíli zvedla.Ale neumím si představit,kdyby se na mě postavila,to bych už opravdu asi nerozdýchal.

rich (So, 25. 11. 2017 - 00:11)

Dokážete si představit,jak to asi musí cítit takový osmiletý klouček, když mu na hrudník stoupne šedesátikilová paní a stojí na něm celou váhou? Co myslíte, jaký byste měli pocit,být na místě toho kluka?

J. (St, 15. 11. 2017 - 22:11)

Mohu se zeptat v jakém roce...Někdy v roce 1973-1975, užpřesně nevím, ale nikde se o tom nepsalo, protože se to stalo ve vyšších patrech společenského života a byla to funkcionářka v KSČ. Tak se to na veřejnost z pochopitelných důvodů nedostalo. Mohlo se to objevit jedině snad v nějakém kriminalistickém sborníku, ale ani to není jisté.

G. (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

Pokud si vzpomínám, tak se...Mohu se zeptat v jakém roce se to stalo a jestli se o tom někde mohu dočíst?

J. (Po, 13. 11. 2017 - 20:11)

Hezký večer, mohu se zeptat...Pokud si vzpomínám, tak se k tomu dlouho nechtěla přiznat. Nakonec přiznala, že ho zašlápnout nechtěla, že nevěděla, že její váhu hrudníček neudrží.

Petr (Po, 13. 11. 2017 - 19:11)

Hezký večer, mohu se zeptat co ta dotyčná žena jaký na to měla názor?

J. (Pá, 10. 11. 2017 - 18:11)

Kdysi dávno,když jsem ještě sloužil u SNB, jsme vyšetřovali případ kdy dospělá žena usmrtila osmiletého kluka tím, že se mu úmyslně celou vahou postavila na hrudník a jeho dětský hrudníček její váhu neudržel...

bbbbbbb (Čt, 26. 10. 2017 - 17:10)

????

Marta (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

Pablbove........

N (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

stalo se vám v dětství nebo i v pubertě, že by si na vás někdo stoupl nebo jen šlápl?

Zuzka (So, 7. 10. 2017 - 00:10)

Když mi bylo tak 10 let, stoupla mi omylem celou svou váhou na nohu 17 letá sestra. Bolelo to dost, byla jsem bosa...

Husle (Pá, 6. 10. 2017 - 10:10)

Jednu si mi na klín sedla z legrace mamka. Měl jsem 11 let a tehdy mne dost ta váha dospělého těla hodně překvapila. Nečekal jsem, že mamka je tak těžká.

JJJ (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Ještě pro představu, jak jsem tu váhu učitelky tehdy cítil. Jednou mi na nárt nohy najelo přední kolo osobního auta. Bylo to podobné, bolelo to asi tak stejně jako tehdy pro mně byla váha dospělé ženy na mé dětské nožičce. To kolo tlačí na silnici váhou asi 200 kg... Je to trojnásobek mé dnešní váhy stejně jako když učitelka váží třikrát víc než žák druhé třídy...

JJJ (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Zažili jste někdy jako...Jednou ano, pamatuji si, když mi na nohu stoupla učitelka ve frontě na obědy ve školní jídelně. Chodil jsem do druhé třídy a dodnes si pamatuji, jak mi její váha tehdy připadala hrozně velká. Naše učitelka vážila asi něco mezi 50 až 60 kilo, ale proti mně tehdy byla samozřejmě daleko těžší než já.

H (Čt, 5. 10. 2017 - 12:10)

Zažili jste někdy jako malé děti pocit, ucítit na sobě alespoň na okamžik celou váhu dospělého člověka?

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

Jano,75kg je krasna vaha,mohla bys po mne bosa slapat treba hodinu,pokud bys to vydrzela..Mozna i v kozackach,zalezi na podpatku..

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

No, lepší je zalehnou plnou...Jano,75kg je krasna vaha,mohla bys po mne bosa slapat treba hodinu,pokud bys to vydrzela..Mozna i v kozackach,zalezi na podpatku..

tramplik67 (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

Nechám po sobě šlapat na...Hmm,urcite by poslapani podpatky bylo fajn,ale po obliceji radeji bosa,ano?

Reklama

Přidat komentář