Reklama

Muži a erotické pomůcky

Erik (Ne, 2. 12. 2018 - 19:12)

Ano, to je nejdůležitější. Opravdu o tom umět mluvit... Když to partněři dokážou, ten sex může být nesrovnatelně hezčí. Taky jsme si to doma vyříkali, řekli jsme si svoje představy, koupili nějaké hračičky a sex je najednou úplně o něčem jiném. Nejvíc miluju, když to manželce v rámci předehry udělám vibrátorem... To mám rád já i ona. Třeba teď ji chci zase překvapit novým kouskem https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/klasicke-vibratory/california-exotics-luxe-touch-sensitive-vibrator-telova

Miki (Út, 27. 11. 2018 - 21:11)

Ted mi vysvetlete, co je eroticka hracka, pomucka a co uz je fetis. Vsechny ty veci slouzi ke vzruseni a k zesileni sexualnich prozitku pri sexualni predehre a pri soulozi. Me napriklad vzrusuje latex-jako kondom i jako pradlo a obleceni rukavice, stejne tak igelit-take jako pradlo, obleceni i prosteradlo. Kdyz vim ze ho mam natazene pod tim latkovym, tak se citim trochu jako maly pocuranek, kteremu ho jeste maminka musi davat, ale zase mi to pomaha pri milovani. No a veskere damske pradlo ze silonu a nylonu. Ale taky me vzrusuji zdravotnicke praktikt, jako se muset svleknout a jen v nejake damske kosilce a v plinach si muset lehnout na vysetrovaci luzko, kde me bude sestra s doktorkou v gumovych rukavicich vysetrovat a odebirat mi i vzorek ejakulatu. A na to je bud takova"dojacka"kde pulsuje podtlak a privede muz k ejakulaci, nebo je nejaky hodne silny vibrator-ma takovy uzky a dlouhy konec, takze vzrusi muze, ale i zenu a to nejenom na klitorisu, ale i na G bodu a pokud ji rozevrete pochvu gynekologickymi zrcadly, tak pry nejvetsi vzruseni je pri drazdeni cervixu-tedy asi jeho okoli a pouziva se pri umelem oplodneni, kdy se zavadi sperma primo cervixem do delohy a pak nasleduje ta vibracni stimulace. Je to na heavy-r. Moc vzrusujici video. Ale za par let to tak dopadne, ze chlapi budou chodit do spermabanky, kde po dosazeni erekce zasunou penis do nejake"dojacky" ktera jim za chvilku odebere ejakulat a jejich zena si tam prijde jinymi dvermi/aby se nahodou nepotkali-tak se to vetsinou dela/ a na gynekologickem kresle se necha umele oplodnit 1-2 pejetami rozmrazeneho ejakulatu od darce. Jsem docela rad, ze uz je mi vic let a nedoziju se toho. Svoje deti jsem si udelal sam, jsou mi podobne a uz se rozmnozovat nehodlam. Ale tech mladych lidi je mi uz z tohohle duvodu lito. Ale ten uzky dlouhy vibrator me zajima. Pry privede muze k ejakulaci do 2 minut-odborne se tomu rika vibro stimulace penisu. No a od hezke dokorky v minisukynce a v lesklych telovych silonkach bych ji to svoje semeno nastrikal do zkumavky i mozna o neco driv. Jeste kdyby si vzala igelitovou zasteru, nebo pruhlednou plastikovou plastenku.

rubberhappy (So, 1. 12. 2018 - 23:12)

Krásné představy to miluji a dokázal jsem si to ze svou ženou vyříkat a často to praktikujeme loni přibil pás cudnosti pro muže a po 30 letech soužití puberta.

Milena (Út, 27. 11. 2018 - 20:11)

Nevím jakou hračku mám koupit přítelovi, chtěla bych něco fakt dobrého, něco co se mu bude hodně líbit

Enny (St, 28. 11. 2018 - 18:11)

Mileno, ono to ale áleží na co přítel je. Jako dívej, třeba můj chlap je v rauši z toho, když se to líbí mě. Proto máme třeba vibrátor, který máme v rámci předehry. Takže spíš se zamysli nad tím, co by se mu mohlo líbit. A jinak inspiraci najdeš tady https://e-kondomy.cz

Vanesa (Pá, 23. 11. 2018 - 21:11)

erotické spodní prádlo je moc fajn, obzvlášť když je na mužích, to se mi hodně líbí

Ilona (Pá, 23. 11. 2018 - 12:11)

Také používáme erotické pomůcky a košilky. Mám i korzet. Nám tyto věci sexuální život rozhodně oživili.

Iveta (Čt, 22. 11. 2018 - 19:11)

To vážně tak moc oživuje sexuální život? Myslím tím teď erotické hračky, nikdy mě nijak nenapadlo na ně pomyslet...

Viktorie (Čt, 15. 11. 2018 - 20:11)

Erotické pomůcky používáme také. Manžel má rád erotické prádlo a já se v něm předním ráda předvádím. Používáme i různé lubrikanty. Hodně se nám to líbí, takže budem experimentovat dál.

Vasil (St, 14. 11. 2018 - 18:11)

AHoj rád bych pro ženu nějakou dobrou erotickou pomůcku.Příjde mi ten náš sexuální život už trošku nudný.

Andrea (So, 24. 11. 2018 - 18:11)

Zkus ji něčím překvapit uvidíš jak zareaguje, pokud to už teď není nic moc tak si myslím že asi nemáš co skazit. Mně chlap domů dotáhl tohle a nikdy jsem si nemyslela že tomu člověk tak podlehne www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibratory-pro-pary/the-rabbit-company-the-couples-rabbit-purple

Pavel (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Hele kup jí třeba nějakej vibrátor na G-bod.Dobré věci mají na e-kondomy.Uvidíš, že budete spokojeni v postely oba dva.Občas tam nakupuji.

Irena (St, 28. 11. 2018 - 19:11)

Manžel mi tam koupil super erotické prádýlko a nějaké olejíčky.Na narozeniny od něj čekám nějakého kamaráda na baterky.Začínáme si to spolu teď po 20 letech pořádně v posteli užívat.

Luděček (Ne, 4. 11. 2018 - 21:11)

Jsem třiceti šesti letý muž a mám doma erotické hračky. Není jich moc, ale nějaké se u mě najdou ;) takže za mě, ano i muži mají doma erotické hračky

Ost (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Já teda hračky používám...A jaké Romane? Co? tady říkáš že nějaké používáš nebo co, ale neřekneš přesně co..

Daniel (Po, 22. 10. 2018 - 19:10)

náhodou trochu násilí v erotice neuškodí.. mám to taky rád, né teda pořád ale sem tam si to nechám líbit :)

Eva (Po, 22. 10. 2018 - 04:10)

Nejlepší pomůcka pro muže je pořádný jezdecký bičík. A řezat a řezat. Přes zadek , ptáka i koule.

Olda (Čt, 22. 11. 2018 - 21:11)

tak my doma ten bičík také občas používáme. Když už nějak začínám ochabovat a manželka ještě není, tak sáhne do zásuvky pro bičík a trochu mě popožene. Je zajímavé, že už jen ten zvuk otevírané zásuvky zrychlí mé frikční pohyby a zvětší tvrdost penisu.

Petr (Ne, 21. 10. 2018 - 20:10)

no vidíte jaké všechny hračky můžete koupit :) je toho tolik, tak vybírejte a užívejte, ale bacha né všem sde může líbit všechno. ;)

Roman (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

Já teda hračky používám hodně. Sám i při sexu s manřelkou. Tyčky na drážděni močové trubice, ty jsou super.Anální kolík. Masážní didlo na prostatu s navlečenim na ptáka a pytel. Super když žena jezdí na mně v sedě. Vákuová pompa na přifouknuti. Kroužky na drážděni žaluda.Anální kuličky a chtěl bych připínací penis.

Reklama

Přidat komentář