Reklama

Sex a kopřivy

Autor diskuse
Bobřik

Gdo

Kdo pak tady użiva kopřivy na uspokojení sebe či sveho partnera zážitek s kopřivami?

 

 

 

Chris (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Tak to mě se třeba líbí móda holinek na holkách. Rád se na ulici otočim za pěknou holkou v pěkných holinkách. Mě se to libilo vždycky tak nějak a sám sem je jako kluk hodně nosil a dost v nich zažil...

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Tak to mě těší. Jsi bezva.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

To nemůžu soudit. Každému se přeci jen líbí něco jiného...

Vendula (Čt, 27. 6. 2019 - 10:06)

Dnes, na poslední den školy jsem si pláťenky vyslala kopřivami. Taky to byla zpočátku pěkná zabíračka. Nejvíc dostanou zabrat prsty a ty boky nad chodidly jak je nárt. Jestli budu mít čas, už mám vcelku volno, tak holínky vyzkouším ještě dnes nebo zítra. Za barákem kopřivy máme, ale připadají mi slabý. Ale snad jejich síla bude stačit.

Chris (Čt, 27. 6. 2019 - 20:06)

Platenky jako třeba convers? A máš třeba i o číslo větší nebo není třeba, když to vysteles na boso?

Vendula (Pá, 28. 6. 2019 - 11:06)

Jo, conversky mám, ale aj jiný podobný značky. Všechny mám 39,takže jsou mi o něco větší. Když si beru kopřivy, tak jsem bez ponožek. Vystelu si jimi spodek, pak jak to jde tak vršek, vsunu nohu a ještě vkládám co se dá na kotníky a tak.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 13:06)

Přesně máš pravdu, pokud s tim nikoho neobtěžuješ, a nikomu tim neubližuješ, tak není co řešit. Každého uspokojí něco jiného. A pokud najdes partnera/partnerku co s tebou bude soucitit, nebo ti v tom alspon vyhoví. Bude to super. Sám sem tohle zažil nedobrovolně jak jsem psal a přesto mě pozahany pindour stál z toho jak svíčka a musel jsem ho ještě ten den několikrát vyhonit jak mě to nutili, takze chapu, to že tě ti dokáže tak vzrusit. Všeobecně je kopřiva léčivka, takže proč ne. Může mít na každého jiný vliv.

Honza (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Vždyť jo, jenom rikam že mně to překvapilo. Nečekal jsem že to někdo dela. Moc vás asi není, ale zase jses originální. Není na tom nic špatného, když to máš ráda. Chtěl vidět tvoji pičku po zásahu.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Tak po prvním zásahu, již před více než rokem, jsem byla docela v šoku. Vůbec jsem tu svoji kundu nepoznala. To byl až děs na první pohled. Pysky naběhlé asi dvakrát tolik. Můj milovaný poštěváček to samé. To byl skutečně poštěvák svou velikostí. I vchod do pochvy napuchlý, že ani dírky na čurání a poševní vchod nebylo vidět. A teď ty stovky pupínků na hrázi k zadečku a v rozkroku. Na to jsem se samozřejmě dívala v zrcátku. Jedna jeho strana ještě zvětšovala, takže to byl boží pohled. Bála jsem se si to udělat, protože ta muka by poté byla nesnesitelná. Onanovala jsem až asi za dva dny poté. Úplně stejně jako teď. Až pomalu odezní to největší svědění.

Honza (Út, 25. 6. 2019 - 23:06)

Jak te to napadlo poprvé si to takhle udělat ? . Uspokojit partnera rukou se samozrejmne dá. Když mu nebo ji pochopil jsem že jsi bi to budeš dělat tak to poznáš co mu dela dobře.......Az to bude po několikátý tak to bude nádhera. Ty jsi ještě panna zejo ? Každopádně pod kalhotky bych ti nakoukl rád.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Ano, jsem ještě panna. Ještě jsem nikoho neměla. Mám dojem, že se mě kluci a i holky bojí. Asi se vyjadřuji dost spisovně, či tak působím. Ale maminka je češtinářka a má jakési tituly i za jménem. Já jsem ale obyč holka.

Honza (Čt, 27. 6. 2019 - 17:06)

To přijde . Ještě jsi mladá. Já bych se te nebál. :D . Nosil bych ti kopřivy.

Vendula (Čt, 27. 6. 2019 - 20:06)

Jo tak to beru. Budeš mi nosit náruče kopřiv. Pěkně zabalené, tak jak květiny z květinářství. Ale pozor. Je více druhů kopřiv a některé nestojí za nic. Když je trhám, tak se se stonkem kouknu proti světlu. Boží jsou ty, které jsou posety desítkami jehliček, jak na stonku tak na listech. Ostré jsou taky kopřivy, jež mají takovou nafialovělou barvu. No prostě je to umění vyznat se v tom.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 06:06)

Jednou jsem viděla nějaké ruské video, v němž jakýsi šílený mužik kopřivami zpracovával krásnou dívku. Detailně bylo vidět, jak ji na zadečku a na stehnech naskakuje stovky pupínků. Moc mě to vzrusilo a ještě ten den jsem to taky poprvé, jak o tom píšu, vyzkoušela. Jinak jsem plavovláska a v rozkroku se ani moc upravovat nemusím. Jenom před mučením si přejedu holitkem celou kundičku, aby se jehličky kopřiv dostaly bez jakýchkoliv překážek hluboko do kůžičky ve všech místečkách mojí kundy a způsobily tam pořádnou paseku a moje bolestivá muka. A jinak, myslím, kdybys tak mohl nahlédnout pod mé kalhotky, že by se ti vše, co mám ve svém rozkroku, líbilo. Sama se své kundičky nemůžu nabažit. Jak to jde, tak se na ni v zrcátku dívám a aspoň chvilku si přetřu prstem přes to moje nejcitlivější místečko. Za chvíli musím vstát a vydat se do školy.

Honza (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

Norsko je super také tam každý rok jezdíme. Kopřivy tam najdeš taky, záleží kde tam kam jezdím Já si nevzpomínám že bych je viděl, ale nikdy jsem je tam nehledal. Urcite verim že by se mi tvoje kundicka líbila po zásahu i před. Podle popisu musíš asi kluky odhánět. Chápu ze jsi spíše na holky :)

Bobrik (Pá, 21. 6. 2019 - 14:06)

Chtěl bych být listem kopřivy v tvých kalhotkách .

Vendula (Pá, 21. 6. 2019 - 14:06)

Ach, to by sis užil! Byl bys velkým žahavým listem, který by překryl celou moji kundičku, dokonale vyholenou. Dostal by ses zblízka do těch nejintimnějších místeček, jež mám v rozkroku mezi svýma nohama. A pak bych se začala uspokojovat. Ukazováčkem vždycky kmitám po poštěvákovi. Tentokrát by to bylo přes ten list kopřivy. To by bylo kmitů! Pokračování příště.

Bobrik (Pá, 21. 6. 2019 - 16:06)

Kdybych se týden neholil možná by to bylo zajímavé?

Bobrik (Čt, 20. 6. 2019 - 18:06)

Včera jsem svihnul bobra kopřivou byla asi kzizena z feferonem to byla síla nejdříve mi stvrdnul pytel i koule pak klacek vše začalo brnět ale zanedlouho pocit uspokojení a blaženosti takto z puchýřkama na bobru jsem večer vlitl na maminku a ta byla také rada bylo to dost divoké.

Vendula (So, 15. 6. 2019 - 12:06)

Tak už jsem se zmucila v Peci pod Sněžkou. Kopřivy jsem našla hned nahoře mezi Mělnickou a Lesní boudou a jak naši odešli do jídelny, tak jsem se věnovala jen sobě. Zatím jsem si zmučila jen zadek. Teď ve12,44 si začnu dělat kolínka.

Reklama

Přidat komentář