Reklama

Nevěra v lázních

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 12:02)

Člověče Nyknejme, obávám se, že tady žádnou ženu na úrovni nenajdeš :-))) Buď jim chybí inteligence, nebo zdravá zdrženlivost. Tady není co dobývat. Bože, já snad budu nucena přiznat, že máš pravdu. :-))) Nicméně jim nechybí chuť na sex, což občas taky není k zahození, asi zvláště v těch lázních. Nu což, já pojedu do Konstantinových, tam ženský a muži-lovci nejezdí... a bude klid. :-)))

BB (Po, 12. 2. 2007 - 11:02)

Jó,Nyknejmek ví ,jak na nás.Kdo nám doma říká zdrobnělinkama?Ale uznávám,že je příjemnější společnost takového chlapa,než neurvalého hulváta.Akorát nechápu,jak to některý ženský dělají,že je chlapi zahrnují dárky.

irena (Po, 12. 2. 2007 - 11:02)

jo a ještě malý dodatek: léčitel Nyknejm a jemu podobní by měli do lázní jezdit pravidelně nejlépe několikrát do roka a zadarmo.Aby vyléčili co nejvíce žen. Protože pohlazení po těla a po duši je nejlepší lék. A podle jeho příspěvků věřím, že Nyknejm to umí. Že to není žádný hajzl, který ženy využívá, ale člověk, který má rád ženy a nestydí se to přiznat a stát si za svým, i když tady některé nány do něj trapně klovaj.
Nyknejme, ráda bych tě v lázních potkala, ale do KV nejezdím :-((

irena pro janu (Po, 12. 2. 2007 - 10:02)

jani,máš recht.K čemu doma pletené svetry.Vždyť je to děs a hrůza! Kdo by to nosil v dnešní době? Ještě tak za komoušů, to jo. Ale dnes? A hlavně kdo by se s tím pletl? Snad jedině blázen. Nebo je to dobrá náplň pro báby v lázních, o které nikdo nemá zájem.To je lepší,jaks napsala, plést nohama.... Já nohamapletla celé lázně a pravidelně denne. To byla moje nejlepší, nejhezčí a hlavně nejúčinnější procedura.Ale celé lázně s jedním člověkem, aby tady zase někdo nenapsal, že jsem z E55 a nemělo to chybu. Domů jsem se vrátila, jak znovuzrozená. Absolutně a bez jakýchkoliv potíží. Jak fyzických,tak psychických. A před odjezdem do lázní jsem jich měla požehnaně. Měsíc jsem si nechala hladit tělo i duši a jak to super zabralo. Je to tak,Jájo. No a další pozitivum bylo, že 20 tisíc, které jsem si do lázní vezla, jako kapesné, jsem přinesla netknuté domů. Neminula jsem ani korunu a ještě jsem si přivezla domů dost věci.... Kdo zažil, pochopí a kdo nezažil, tak bude psát o E55, což si já klidně a s úsměvem na tváří přečtu. Když jsem "to" neměla, tak jsem taky byla závistivá, vzteklá a puritánská. Člověk se vždy musí za něco schovat, že ano? Ale věřím, že člověk je někdy fakt úpřimně přesvědčený, ale pak přijde doba, když člověk míní, ale momentání situace mění.... A ty řečičky, že mě by nikdo neulovil, tak ty si strč, Moniko, za klobouk. Taky jsem si to pár let říkala a pak přišel ON a bylo po přesvědčení a moralistických předsevzetí. A navíc to bylo krásné a s velice pozitvním vlivem na zdraví. A co je v životě důležitější než zdraví? NIC!!!

Návštěvník (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

Nyknejme na to tvoje ráhno nejsem zvědavá.
důležitý je abys dobře platil útraty.

jana (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

V lázních se má bacat bebí a kdo to nedělá,tak ať do toho nekecá.Plést svetry, a k čemu by mě byli.to si raději vezmu tuplovaný trička a mikiny, lepší je plést nohama po pořádně souloži.

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 08:02)

To Sara: no podle mě žena na úrovni je právě proto na úrovni bez ohledu na prostředí, v kterém se nachází, takže tohle neberu. Ostatně nevšimla jsem se, že by mě pobyt v lázních nějak poznamenal, krom toho, že mě tam naučili plést svetry a doopravdy mi zdravotně pomohly

Sara (Ne, 11. 2. 2007 - 23:02)

pro Olgu: zena na urovni je na urovni a vyzaruje to. Pro kazdeho asi neco jineho, proto se obavam, ze nelze pausalizovat. Uroven se ovsem muze prave treba zminenym lazenskym prostredim lehce posouvat...

jája (Ne, 11. 2. 2007 - 21:02)

Bohužel je to tak, špatné příklady kazí i dobré mravy, jak praví klasik.Lázeňské lásky a lázeňská manželství.Myslím ale, že pokud člověk potká "spřízněnou duši" a je oběma moc fajn a přispěje to k léčbě, tak proč ne? jen tím nikomu neubližovat.

Olga (Ne, 11. 2. 2007 - 21:02)

Neblázni Nyknejme, prostě se přece nemůžeš líbit každý, takže opravdu asi každá chtít nebude. Jak posuzuješ ženu na úrovni? Myslím tím, jak by taková žena na úrovni měla vypadat?

Jarka (Ne, 11. 2. 2007 - 20:02)

Jaja: BINGO!!! :)))))

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Nevím jestli "blb Pampalini" přispívá někomu do nějakého cizího rodinného rozpočtu, že to tak barvitě popisuje...
Pokud ano, je to jeho věc a rozmlouvat mu to asi nikdo nebude. :-)

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

pro Jáju
Jájinko ale já přece nikde netvrdím, že se bráním tomu být také občas loven. Naopak, je to zábavné. Tedy pokud to ona lovkyně nědělá opravdu moc primitivně a okatě a je trošičku na úrovni. Pokud je ten poměr 50 na 50, jak uvádíš, je to vcelku dobré skóre, nemyslíš?
Ještě bych poopravil to tvé tvrzení, že žena buď chce nebo nechce a pak s ní nic nehne. Já bych řekl (z vlastních zkušeností), že chce v podstatě každá, jen si to zdaleka ne každá je ochotna přiznat. :-)

Pampalini (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Na každou svini se najde řezník. I švihák lázeňský jednou narazí na pěknou mrchu která má na takového ptáčka už dlouho políčeno. Ne zrovna, že by ho chtěla domů, ale blb který bude do rodinného rozpočtu přispívat pravidelnou částkou se vždy hodí.

Jája (Ne, 11. 2. 2007 - 18:02)

Pro Nyknejma: V Tvém příspěvku dne 7.2. popisuješ, že není problém ulovit ženu... Žena buď chce nebo nechce. Když nechce, tak s ní nic nehne. Jenže pokud chce, tak používá jinou taktiku než muž a to takovou, co popisuješ: ráda se nechá přemlouvat, dělá "fóry", atd.....Garantuju Ti, že Tebou prezentované 100%ntní úspěchy, kdy jsi "lovec"jsou jen 50ti procentní, protože v těch druhých 50ti procentech jsi uloveným Ty. Pa.

Nyknejm (Ne, 11. 2. 2007 - 18:02)

pro Monču
Podle toho, jak to popisuješ, jsi asi opravdu neměla ani pomyšlení na nějaké flirtování. Dobrá, to je ale pouze tvá zkušenost a doufám, že ti aspoň lázně prospěly po zdravotní stránce a pomohly ti vrátit se do normálu. Vždyť k tomu je také pobyt v lázních primárně určen (pokud se budeme bavit o pobytu hrazeném zdravotní pojišťovnou).
Téma této diskuze je ovšem malinko o něčem jiném a sama jsi vlastně byla svědkem toho, proč se (mimo jiné) ženy do lázní těší...

eva (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

ello,do pozice slepice si se pasovala sama z důvodu,ze neumíš pořádně číst.přečti si to ještě jednou a pak snad zjistíš.ale tvuj titul ti brát nebudu.když sis jej vybrala sama,tak to je tvoje věc.

Jajo (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

To, abych se naštval, že jsenm zdravý a do lázní nejezdím. Co Vy na to dámy ?

monika (Ne, 11. 2. 2007 - 15:02)

Jardo, jde o to s čím se tam která léčí. Já opravdu tvrdím, že mě by nikdo nedostal /a faldy jsem nevětrala :-) /. Byla jsem po hormonální operaci. Během pár měsíců o 20 kg těžší, padali mě šíleně vlasy, měla jsem depky. V lázních jsem byla v zimě a pokoj byl jak lednička což mi chuti do života nepřidalo. Natož abych myslela na chlapy.

Jarda (So, 10. 2. 2007 - 23:02)

Já byl v lázních před rokem ale svojí ženskou bych tam nepustil ani za nic, po tom co jsem tam viděl. Ty ženský se tam všechny chovaj s prominutím jako kurvy z E55. Chlap je pro ně lovná zvěř. Docela sem po pobytu v lázních stratil iluze o věrnosti žen. Jestli tady některá tvrdí že ona ne tak ta si tam naopak provětrá faldy ze všech nejvíc. Lázně to je jedna kurvárna. Doslova.

Reklama

Přidat komentář