Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Po, 27. 5. 2019 - 11:05)

Bylo to rychlý a hned a nutila jsem se aby to bylo co nejdřív a tak o to to šlo ven větším proudem. Když na mně koukal. Byla jsem na počůrání. Louži velkou jsem udělala.

Hlas (Po, 27. 5. 2019 - 09:05)

No já nych si počkal taky. Ten proud Martino z tebe musel být asi velký z tvé prcinky a čurala jsi dlouho a velkou loužičku?

Martina (Po, 27. 5. 2019 - 09:05)

Mně pozoroval cizí kluk když jsem nedávno musela velmi čůrat venku u přístřešku na popelnice. Počůrala bych se jinak a musela jsem rychle na bobeček a hned to pustit. Tak jsem si ho nevšímala, stáhla sukni až k zemi a hlídala si pipku, abych si nenačůrala na sukni a na silonky a boty. Stejně toho asi moc neviděl. Mám známého a tomu se holky když čůraj taky líbí. Trochu se ale stydím čůrat když kouká nějaký kluk, ale tehdy jsem hodně pila ve škole a myslím,že si mně mohl vyhlídnout cestou domů, protože jsem měla pod sukní ,když jsem šla, hodně často mezi nohama na pipince ruku a tlačila na ní abych se nepočůrala než jsem našla vhodné místo k vyčůrání. A on to asi viděl a došlo mu, že se budu muset brzy stejně rychle vyčůrat a tak si počkal.

Richard (Po, 27. 5. 2019 - 08:05)

Já taky. Četl jsem to jednou a podruhý a už jsem to ze sebe uvolnil. Opravdu síla. Holku nemám,ale tohle je hustý. Díky za to,že sem píšeš!

No (Po, 27. 5. 2019 - 08:05)

To je síla. Já jsem si na místě Libora představil sebe a je to hotový.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 07:05)

Holku mi napsaly, že dnes první hodina není a tak pojedu na devátou a mám čas ti napsat více. Byli jsme v sobotu v těch nemeckych lázních a tam mj.byli v saunách. Bylo zvláštní chodit společně nahatí mezi jinýma nahýma lidma, ale po chvíli jsem to přestala vnímat. Cestou zpátky jsme hned za městem šli na procházku a tam čůrali. Mně se chtělo hodně a hned jsem to pustila a Libor mi čůrací pipinku lehce přikryl dlaní a to mu dělalo moc dobŕe. V lázních mají taky asi půlhodinový promítáni a ty jseš v relaxu ve tmě ve vodě. Tak jsme se tam k sobě měli. On mi přes plavky hladil pipinku v objetí a já jemu zase jeho a udělala jsem takovou blbost za kterou se stydím. Protože se mi v tý vodě chtělo taky nutně na malou, řekla jsem mu, já tě počůrám a jak mi rukou už chvíli pod plavkama tu pipinku hladil, uvolnila jsem z ní celý proud čůrání přímo do jeho ruky. On se ještě více ke mně přitiskl a já ještě čůrala opravdu hodně a on dal moji ruku rychle do jeho plavek na své přirození a já ihned cítila, že se mi opravdu vydatně udělal přímo do dlaně. Nikdo si toho v té tmě nevšiml a kromě nás tam byli jen ti další lidi nana druhý straně a jsem vychovaná nečůrat ve vodě, ale tady to nešlo. Asi bych to sama vydržela na WC, ale on mi příjemně hladil pupinku až mně to vzrušovalo a počůrala bych se do vody stejně, tak jsemu to řekla, že když to nešlo vydržet, že ho počůrâm a pustila jsem to pod vodou na jeho zvědavou ruku . Tohle bylo netypický čůráni opravdu. Moje čůrání se ve vodě neviditelně rozplynulo, to jeho jsem měla plnou ruku a nechala jsem ho odtéct z mé dlaně v přepadu vody pryč. Tak a více odpoledne. Jdu na ten další spoj.

Miška (Po, 27. 5. 2019 - 13:05)

Klárko, to sis musela užít hodně hezkého. V tom bazénu s promítáním to mohlo být velmi romantické, přiznám se, ani já nejsem zvyklá v bazénu čurat do vody a téměř vždy si dojdu, ale tady bych to udělala stejně. Liborovi se nediv, že se mu pak stalo to nejhezčí. Já bych se ale na místě kluka styděla. Ale ono tam byla vlastně tma, tak jo. Já jsem přišla ze školy , vyčurala se až doma a sice jsem potřebovala hodně, ale moje baculka tentokrát čurala mírně ale za to delší dobu. Ono asi záleží co člověk vypije za nápoj. Některý tlačí na močák a jiný není třeba na čurání tak agresivní, Mám tě moc ráda a těším se na další tvé zážitky s Liborem.

Miška (Po, 27. 5. 2019 - 07:05)

Já taky ne. Hezký den. Pa odpoledne.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 06:05)

Miško krásný den. Vice po škole. Nestiham

Nadir (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

A neumíš psát. Ty!

Hana (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

No,ty vole. Tu jseš úchyl.

Hana (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

No,ty vole. Tu jseš úchyl.

Hana (Po, 27. 5. 2019 - 00:05)

No,ty vole. Tu jseš úchyl.

A (Ne, 26. 5. 2019 - 23:05)

Kdyby mi načurala do pusy. Vše bych její čurání vypil. Ikdyby čurala hodně s plnou pipinkou. Vše bych spolykal. Měl bych kus Klárky v sobě. Maximální zâžitek. Ta holka je Boží.

Kluk (Ne, 26. 5. 2019 - 23:05)

Já bych si vybral k čurání Kláru . Má malou pipinku a často nemůže vydržet a musí okamžitě na malou a teče to z ní velkým pramínkem.

gin (Po, 27. 5. 2019 - 07:05)

Zapomněl sis tam dát sedmnáctku, Jakube.

skákavec (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Jsi jen nejapný prudič.

Host (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Kŕivochcálky a jak jste dnes čůraly? Viděl jsem jen Markétu a hned jsem se udělal

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 20:05)

Myslime na sebe ve stejnou chvili. Taky ti píšu. Jedu vlakem do Mimoně,takže více zítra. Hezky se vyspinkej. Klárka

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 20:05)

Klárko příjemnou dobrou noc. Ozvi se pohodě až třeba zítra. Mám tě ráda.

Reklama

Přidat komentář