Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

proti nenávisti se musí vystupovat,to je moje politika a nikdo mě za to nemusí platit,jsem taky přesvědčen,že kdyby pouze 30 % Němců nebylo za nástupu Hitlera k moci zticha,možná by nebyla ani světová válka protože by se nedostal k moci..

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 14:05)

O: Ošustí tě od peněz a očistí od diskutování zde..

Rakato (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

Střelec měl nepovolenou zbraň. Psychouši jsou všude kolem nás, prchlivých, lehce vznětlivých lidí je také mnoho, takže pokud jde někdo ven a myslí si, že se vrátí živý, má pravdu jen na 99 %. Ale je fakt, že většinou za smrt nebo úraz může nemoc či auto, ne magor s puškou. Já bych z toho nic nevyvozoval - v západní Evropě mají za každým rohem muslimského magora, a to je teprve život v nejistotě.

24.5. (Pá, 24. 5. 2019 - 12:05)

Státní zástupce mu dává za vinu, že zneužíval zaměstnance najaté obcí na veřejně prospěšné práce v jejich pracovní době pro své vlastní potřeby.V hospodě se proslýchalo, že mu doma i umývali okna. Veřejně prospěšné práce,to je snad levice.

Rakato (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

Co máš proti veřejně prospěšným pracem? Jsou prospěšné všem: kriminálníkům jako trest, povalečům k vytvoření pracovních návyků, obcím, že mají metaře na úklid. Díky prospěšným pracem jsem viděl i pracující cikány, což se ti jen tak nepoštěstí. ------------------------------------------------------
Přijde doba, že když urazíš nějakou feministku, dostaneš i ty koště do ruky.

25.5. (So, 25. 5. 2019 - 11:05)

Celkem nic. Novinář a spisovatel Karel Hvížďala sepsal pro týdeník Respekt příspěvek na téma jak ženy proměňují politickou scénu. V textu se zamýšlí také nad novou generací feministek, nad tzv. "alfa-ženami", jež jsou protipólem k "alfa-mužům", tedy k mužům ve vůdčním postavení.
Hvížďala vyzvihuje roli dnešních ambiciózních žen, přitom uvádí, že v porovnání se svými matkami jsou pragmatičtější a daleko ctižádostivější. Zřetelněji si jdou za svými cíli, často mají lepší vzdělání než muži a jsou samostatnější - nemusí být pravidlem,už jenom proto, že manželství neberou jako instituci, která je má zabezpečit.
Bohužel pro Stát nic vyhovujícího,co do počtu a vzrůstu populace.

Rakato (So, 25. 5. 2019 - 14:05)

Hodně žen zszedlo na psy (jak říkají Poláci, tj. "zvlčilo") a neplní svou sociální funkci. Za vypatlaného přizvukování mužů ječí, že chtějí dělat všechno, co muži, a de facto volají po nastolení matriarchátu. Jsou trapné, fanatické a iracionální, tyto blbky, a jen využívají současných klidných času bez válek a bez sociálních nepokojů, protože se obejdou bez mužské ochrany. Absurditu dnešního politického myšlení je např. možné vidět na tom, že ministry obrany u nás byly jmenovány omyly Parkanová a Šlechtová, kterým funkce slušela jak praseti náprsenka a které už svou přítomností na ministerstvu zesměšnily armádu. ..........................................................................
Ženy se prostě rozhodly, že mužská společenská role je zábavnější a proto ji chtějí hrát také, i kdyby měl národ vymřít.

25.5. (So, 25. 5. 2019 - 16:05)

...mužská společenská role je zábavnější a v čem...

Rakato (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Jako chlap se nemusíš bát jít ožralý z hospody sám domů. A můžeš jít dělat do dolů. (I když ... znám případ, kdy fárat do porubu chtěla i jedna ženská, ale vymluvili ji to, protože nikde na šachtě neměli dámské záchody.)

24.5. (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

Chtěla bych Vám představit moje druhé já Ahoj mami.

Shabbatot Jahoda (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

A ty se běž s tou schizofrenii taky léčit,jeden chce vidět nahaté chlapy a druhý do doplňuje shyzofrenii,tady si ale jeden počte, vlákno pro Doktorku jak vyšité

Ano, (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

tady si počteme. Nejvíce tu záříš ty. Jsi už všem k smíchu jak svými názory, tak soukromým životem. Ale legrace to je. Alespoň se nasmějeme.

aladin (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

"ČT1
Volby do Evropského parlamentu: Debata o vztahu národní a unijní politiky"....Paní moderátorko uznávám, že je težké ukočírovat těch 9 vlčáků, ale doma bych vás nechtěl, něco takového už doma totiž mám, taky má na všechno dvě odpovědi !

aladin (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

"ČT1
Volby do Evropského parlamentu: Debata o vztahu národní a unijní politiky" .......Pospíšile, ty si nevidíš do huby a nevíš co plácáš !!! Řekl jsi : KYPR !!! A tím vykřikováním, že jsi celou dobu mluvil o KRYMU jsi se úplně znemožnil !!!

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 23. 5. 2019 - 22:05)

no tak vidíš že nejsem jediný kdo má překlepy...!Pospíšil si to taky plete...mýliti je se lidské....

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Základna je v Rakousku,ale jinak jsem ráda,že se umím uživit.

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Máš tři metry k dobru ...

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Na večeři si dám osm lahodných Javořických párku k tomu celý toustový chléb namazaný z obou stran Ramou s máslovou příchutí a škopek vychlazeného Kozla.

Rakato (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

Večeře v devět? A ještě takový kalorický hukot? To se ti bude zdát z toho těžkého jídla o Freddiem Krugerovi.

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Jste dobytci Moraváci!

Reklama

Přidat komentář