Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

mám vzduchovku,to je moc dobrá střelná zbraň....tichá,neprovokuje sousedy a nemusím s ní na střelnici a pro potkany smrtící ,po pistoli a jiné krátké zbrani neprahnu...a nyní You Tube:Hunting rats,...no není toto také super sportovní vyžití...?

Jahodo (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

je dobře blbečku, že chodíš taky jinam, než do chléva. Poškádli malinko sousedy devítkou. Opravdu by nebylo od věci, kdyby tě zastřelili. U Mossadu vzduchovku uplatníš. Myslím, že ti to bude mamlase přínosem. Asi tam bude malinký problém. Při nástupu do Mossadu jsou zkoušky, jejichž součástí je poprava orla bělohlavého. Myslím, že do Mossadu zkrátka nevstoupíš, že jim na to sereš.

Rakato (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Ale Jahoda chodí na ty potkany do chléva. Nedíval ses na "You Tube:Hunting rats"?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

on je uplně blbej,na nic jiného jak na lání pod anonymen se nezmuže...no...počkám si do rána a pak du volit do evropskéhopralmentu KDÚ-ČSL

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 08:05)

jdu!

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 11:05)

tady je nějak mrtvo!...Hele!Já jahoda sám se sebou diskutovat nebudu!

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 14:05)

Vyhledej Mudr. Hnízdila, ten ti sdělí životní souvislosti tvé nemoci a ošistí tě diskutování zde.

Rakato (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Jo ty myslíš toho Hnízdila z Hnízda zdraví! To já si cením více Mgr. Petra Hávy (absolventa Pražské vysoké školy psychosociálních studií a sebezkušenostního daseinanalytického výcviku).To teprve musí bý správný magor. Na druhou stranu - flow cash tam bude dobrý, zabírají asi hlavně ženy. (A pak se manžel diví, kam zmizely úspory na auto.)

25.5. (So, 25. 5. 2019 - 19:05)

I tak to může dopadnout.

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 16:05)

velice rád bych se zeptal Mudr Hnizdila co na to říká,že největší antisemitské stoky a propagační žumpy na českém internetu pocházejí z Ruska,anebo jsou jím placené...?..Proč veškerá finančí a nefinanční pomoc neonacistických naciánálních hnutí v Evropě platí Kreml,počínaje britskýma politikama jako je Farage,Le Pen,Kotleba a jeho nacisté,Okamura a jeho neonacisté a jiné neonacistické struktury...v Polsku to samé....Hele,říkej si k mým životním souvislostem co chceč a Mudr Hnízdil klidně taky,ale takové nenávistné řeči jako na Sputnik,že Žid zhlédl z peronu vlakového nástupiště kulometné věže,štěkající vlčáky a pak ,aby byl hodný žid prolétl mastným kouřem komínem-já ShabbaTot tolerovat nebudu!...To samé jako volání po smrti kohokoli,to není na diagnózu:?...Velice bych se také Mudr Hnízdila,pokud můj výtvor čte zeptal,co říká na volání po zániku Státu Israel ,volání po smrti Romů,Židů a negrů ihned po narození od politiků SPD a jejich kontaktech na neonacistická hnutí a kapely,které volají přímo po smrti Židů,jejich vyhnání a prolévání krve,proč všechny nenávistné kladně ohodnocené rasistické komentáře na Novinky cz mají zelené,kladné ohodnocení,jako třeba bičovat Duku,upalovat a mučit Duku,střílet křestany,označovat Romy jako vřed společnosti který je třeba vyříznout,volat po jejich vyhnání do Indie,vyvolávat proti nim nenávist!...To samé bylo i u Židů,kdy devoatni na Novinky cz samozřejmě s kladným ohodnocením volali po jemném hlazení Židů až do uplného vyhlazení,že Židé páchnou a je třeba je vyhodit za letu z letadla,že Žid touží jen po mamonu peněz a pod.a pod a toto vše jsem zde na Doktorce již před lety zveřejnil a nejen toto..i spoustu jiné špíny!To není na diagnózu?...!Mám zajít na Aeronet a pět sem něco hnusného antisemitského a rasistického opsat...?...Nebude mě to trvat ani ne 5 minut a přijdu s odkazy

Rakato (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Když se těch antisemitských ubožáků zeptáš, co konkrétně proti Židům mají, tak většinou začnou koktat něco o spiknutí, vykořišťování a podobné bláboly. Jsou tak blbí, že ani neví, že i Arabové jsou Semité. Je to, jako by ti někdo řekl, že nemá rád maso, ale přitom by kromě skopového všechno maso jedl.

Jahodo (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

jsi zřejmě placený ze západu. Kolik ti dávají na hodinu? Je to lepší jak troubit na pohřbu s komunistama?

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

no tak když jsme již u toho placení,tak bych se chtěl zeptat kdo platí vyvolávače nenávisti na Novinky cz?!...Všechny nenávistné,rasistické a po válce a násilí volající komentáře s plusovým,zeleným a kladným ohodnocením...,to si normální člověk prostě nedovolí napsat na internet,že Romové jsou vřed společnosti který je třeba vyžíznout,aby ozdravěla a Žid smrdí a proto by se měl spláchnout do hajzlu,protože to jejiž trestný čin a proto právě tyto hnusné komentáře pocházejí nejpspíše z falešných,trolích účtů a tu se já jahoda jahodově ptám!....Kdo to podporuje?!Jseš mě na to nosrmálně schopen odpovědět?Všechny ty nenávistné púo smrti a válce volající komentáře prostě někdo od někud musí posílat a nevěřím,že je to v ČR.Tam se ptej kolik berou na hodinu a kdo je oplatí!Já jsem anonym a tak blej,abych řekl kdo jsem nebudu,lůza nepotřebuje vědět,staré dobré a osvědčené...ale s Mudr Hnízdilem bych si o tomto klidně popvídal,co to je v lidech za špatnosti,že tak nenávidí Romy,Židy,černochy v Africe mají za opice a pod a toto v Novinkách samozřejmě také zaznělo...ale spíše jak s Mudr Hnízdilem bych právě o tomto velice rád popovídal s psychiatrem Cymickým,je to prý Žid a zcela jistě by měl větší pochopení.O komunisty s kterýma je spojena moje umělecká činnost se nestarej,to jsou slušní lidé a nikdy a nikde jsem od nich neslyšel,že Romové ,Židé a černoši jsou špatní,ani jednou ne!Ti nenávist nevyvolávají!

Jahodo (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Já jsem anonym a tak blej,abych řekl kdo jsem nebudu,lůza nepotřebuje …………..ani psát neumíš. Ani na počítači. Blbej jsi dost.

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 5. 2019 - 18:05)

no máš pravdu,jsem anonym a taky nebudu psát kdo jsem,lůza nepotřebuje vědět,...ještě co se týče té nenávisti,špatného člověka a porušováním lidských práv,tak jediná Amerika proti tomu vystupuje a brání již od svého vzniku člověka,lidství a humanitu...nebýt USA,tak je zde v Evropě pernamentní a chronická válka každého s každým,evropan je na to blbej dost...od svého vzniku po pádu římské říše Evropa válčila sama se sebou a s celým světem,ale jen do vzniku USA.Pak na to své válčení měla již několik ubohých desetiletí a po 2 WW která vznikla také v Evropě řekla Amerika DOST!...a již to víckrát nedovolila...již přes 70 let je v Evropě mír a to je právě zásluhou Ameriky...ještě že ji máme,.

Rakato (So, 25. 5. 2019 - 21:05)

Amerika tě zklamala na celé čáře, jen o tom ještě nevíš. Protože to byly americké čůzy, které rozpoutaly jednak tu tsunami lásky ke každému zahraničnímu debilovi a korektnosti, jednak vlnu nenávisti vůči mužům Me too. Začalo to starou Roseveltovou s její chartou lidských práv, a skončilo to infekční listinou liských práv a Lisabonem. Tak například - imigranti. Líbí? Za to mohou hlavně americké děvky a zaprodaná média, která tuto iracionální ideologii o pomoci ubohým Asiatům a Afričanům rozšířily v Evropě.

26.5. (Ne, 26. 5. 2019 - 06:05)

Jsi tady správně. Feministky Ti lezou i ušima.

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Protože je stvořila CIA, stejně jako chemtrails, nebo film Zkrocená hora o teplých kovbojích, aby je feministky pak mohli doporučovat v rámci dezargumentace svým chlapským konkurentlům. Podobná rekace naučená CIA je třeba vykřikovat do ucha v samošce : "Dala bych si klobásu." A pak se tomu hlasitě a návodně smát(pozor aby to účinkovala degradujícím a ne povzbuzujícím směrem musíte být tlustá a nemožně a výsměšně vypadající žena,dívka).

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

To je asi tady na křivohubce psát.Máš pravdu feministky ti správně lezou krkem..

Jahodo (So, 25. 5. 2019 - 18:05)

opravdu víš prd. Podívej se na youtube a záběry z tvé vysněné Ameriky. Jak se tam jedná s lidmi

Reklama

Přidat komentář