Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 23. 5. 2019 - 22:05)

no tak vidíš že nejsem jediný kdo má překlepy...!Pospíšil si to taky plete...mýliti je se lidské....

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Základna je v Rakousku,ale jinak jsem ráda,že se umím uživit.

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Máš tři metry k dobru ...

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Na večeři si dám osm lahodných Javořických párku k tomu celý toustový chléb namazaný z obou stran Ramou s máslovou příchutí a škopek vychlazeného Kozla.

Rakato (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

Večeře v devět? A ještě takový kalorický hukot? To se ti bude zdát z toho těžkého jídla o Freddiem Krugerovi.

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Jste dobytci Moraváci!

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

To je ten Drak.Dobrý den,
prosím každého hodného človíčka,co múže postrádat cokoli k jídlu,co by třeba nestihnul spotřebovat a vyhodil. Pracuji, ale momentálně jsme natom finančně dost bledě. Poprvé v životě jsem zažádal o sociální dávky na dítě a na bydlení,ale bylo mi řečeno že na schválení mají ze zákona 3 měsíce.

Je (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

zajímavé, že na internet peníze máš. A z nějakého zařízení taky píšeš.

23.5. (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Huawei impossible.

aladin (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"......ZÁPLAVY !!! KDYBY nebyly vykácené lesy, žádné potopy by nebyly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aladin (Čt, 23. 5. 2019 - 18:05)

"ČT Sport
Hokej: Rusko - USA".....Ta husa v černém by měla nosit nižší podpatky, aby neměla tak vystrčený zadek !!!

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 18:05)

Sou z vás pouze otroci a děvky - ekohisterie ... Ano Evropa zpomalí svůj růst a půdě do prdele , samozřejmě i invazí z Afriky a Blízkého východu , ale především svým zbouráním tradičních prům. odvětví . Ty samé firmy , co uzavřou pobočky v Evropě je rády otevřou v jižní Americe , nebo Indii Taiwanu a i Číně (pan Trump zapomněl , že bez Číny se se svým mobilem nedovolá ... Holt vše se nevyrábí v Silikon waley ... ) proto ta tříměsíční prodleva a budou následovat další ...
.

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 18:05)

A kdepak potem máte ty svý emise ? Jo , Evropa se posere a zbytek světa včetně US , Číny , Japonska , Indie a Brazílie bude jen těžit ...

Jedovatej (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

Jahodovej, a co vo bohoslužbách - to se modlíš, nebo čumíš babám na kozy?

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

Konečná má pěkná a veliká prsa a je to hlavně blondýnka....u sudetkých Němců by ji každý chlap žral a HLAVNĚ...bránil by ji,nedal na ni dopustit a měl za ikonu...a když by mu dala,toto hlavně v introvertních tajných představách všech chlapů...chtěl by si máknout...Konečná,být v časech 3 říše,tak ji SS žere a jako prsatou blondýnku ihned zařadí do Árijského chovu

jahodo (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

víme to všichni. Jsi momentálně retardovaný. A s tím nikdo z nás nic nenadělá. Docela rád bych věděl, z jaké díry po granátu to vlastně píšeš. A kde pracuješ. Tvůj zaměstnavatel musí mít silné nervy, když jsi na jeho výplatní listině, hrdino. Takže nabídka z Mossadu ještě nic?

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

Konečná je moc pěkná ženská a s tím politika nemá nic společného a na rozdíl od tebe ty přihřátej buzerante se mě moc líbí...no...já za to nemůžu))),je to prostě již tak nějak ve mě,že si ji představuji nahatou...Kalouska ,anebo Zemana bych nahatého vidět nechtěl

Jedovatej (Pá, 24. 5. 2019 - 03:05)

Jahodovej, a co vorel bělohlavej? Taky si ho představuješ nahatýho? A co tvůj voblíbenec, humanitární bombardér Venca Chrchla - běhá ve tvejch představách v rouše Adamově? A co velebnej pán, jak by mu to slušelo, kdyby jediný, co má voblečenýho, byl řetízek s křížkem na krku? A ty chlapi ze tvý kapely - bejvaj ve tvejch představách vždycky voblečený?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 24. 5. 2019 - 05:05)

ne,já si na rozdíl od tebe představuji nahaté jenom ženské.

Rakato (Čt, 23. 5. 2019 - 23:05)

Konečná pro tebe politicky nevyhovuje, ale mám pro tebe jinou blondýnu, luxusní Ditu Charanzovou: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dita_Charanzov%C3%A1 To je děvče pro těžké časy, republiku nedá a má zdravé konzervativní názory. (Také poslankyně EU.)

Reklama

Přidat komentář