Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Takže jsi měla příjemný odpoledne. To je fajn. Ještě jsme v Liberci, byli jsme s mamčou na nákupu a Libor nás chce pozvat tam na večeři a seznámit nás s otcem. Tak nevím jak to dopadne. Ještě jsem ho osobně neviděla. Písnu ti. Snad nepřijedeme příliš pozdě.

Miška (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Ahoj Klárko. Byla jsem zase naopak jíá s kamarádkou u ní a venku a dorazila jsem až teď domů. Jsme s maminkou v pohodě a tak si písnem třeba ještě večer. Ten kluk už má zájem o jinou, co naháněl mně . Ale ani mi to nevadí. Dám si ještě od kluků oddych. Dnes jsem měla jedno větší čurání venku ale u kamarádky na zahradě, když jsme si prohlížely zvířátka ,co mají v chovu. Tak jsem si ji dovolila a vyčurala jsem se a ona to pak taky zkusila a vyčurala se taky, ale její baculka čurala jen trochu, moje ale hodně, protože jsem to držela dlouho.

Klára (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

Miško,pozdravuji. Jedeme do Liberce s mamčou tak vice večer.

Honza (Čt, 23. 5. 2019 - 13:05)

Díval jsem se kde to je, tak to byde maximálně skvělé! Platí ze tedy ve čtyři odpoledne?

Kopretina (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Ano Honzo. Těším se. Omlouvám se za pozdější reakci. Ale platí to.

Honza (Pá, 24. 5. 2019 - 09:05)

Přijedu modrou fabií. Kluk s červenou bundou přes ruku když bude teplo . A ty?

Kopretina (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Honzo, mohli bychom se příští středu sejít ve Dvoře Králové u městské nemocnice na zastávce autobusu? Odtud se dá jít k Harstkému potoku a je tam příroda a stromy a romantika i na čůrání...

Miška (Čt, 23. 5. 2019 - 06:05)

Klárko buď vpohodě. Tys to myslela pozitivně a já to tak vnímám. Takže žádný vrásky. Taky příjemný den!

Klára (Čt, 23. 5. 2019 - 06:05)

Miško ahoj, vše ok? Já jsem si to včera jesště dlouho vyčítala,ale snad jsi mi to odpustila. Hezky si užij den!

Uša (Čt, 23. 5. 2019 - 05:05)

Jako ty

Tukk (Čt, 23. 5. 2019 - 05:05)

Klárko jaké máš kozy.

Klára (St, 22. 5. 2019 - 20:05)

Jo, písnem si. Zavřela jsem se v koupelně a musela jsem být sama. Jo plakala jsem a stydím se za sebe. Tak se hezky vyspinkej a budu se těšit zítra. Ségra už mně dává a Ťufíkem do rovnováhy. Ach jo.

Miška (St, 22. 5. 2019 - 20:05)

Klárko neboj už se z toho nekácím, ale ještě to tam ve mně je. Teď mám já strach o tebe, aby sis tocelý večer nevyčítala a nebulila kvůli tomu. Vím jak to bylo myšleno a buď v pohodě až do postýlky. Mám tě moc taky ráda, Opravdu. A ráno nebo odpoledne si písnem. Jo?

Klára (St, 22. 5. 2019 - 19:05)

Miško já se moc moc omlouvám. Opravdu to bylo myšleno jako, že to dobře vše dopadne. Tak za tohle bych si nejradši dala pár facek. Prosím tě, promiň, Moc prosím. Já tě mám strašně ráda, tohle jsem opravdu nechtěla

Miška (St, 22. 5. 2019 - 19:05)

Já to zvládnu. Je to lepší.

ikk. (St, 22. 5. 2019 - 19:05)

No jo, jsou to holky naivní a nezralý. Libore jak Jakuba odhalíš oznam to sem, já si s ním poradím taky !

Miška (St, 22. 5. 2019 - 19:05)

Moc děkuji Klárko za slova podpory. Je dobře, že Libor v tom dělá kroky a já až se s ním setkám se mu odměním , protože dělá něco navíc a je vidět, že je to fajn kluk. Ten zmetek Jakub by opravdu zasloužil nakopat tam mezi nohy ,aby už netrápil a neranil jiný holky. Já jsem to dlouho nesla v sobě a ani si nedokážeš představit jak těžké to bylo, abych se s tím svěřila. Už se mi zase hrnou slzy do očí. Já na to nesmím myslet ani o tom psát. Omluvam se

Host (St, 22. 5. 2019 - 19:05)

Tys to ted Kláro pohnojila! V dobrý víře jsi Mišku vrátila do původního stresu. Jen se modlím, aby se z toho nesesypala jako minule. Tohle nedělej. Ta holka je strašně křehká a zraněná. Vím, že jsi to myslela dobře, ale v ní to zjitřilo a oživilo tu velkou vnitřní bolest.

Klára (St, 22. 5. 2019 - 18:05)

Miško ahojky z Mimoně. Venku je ošklivo a tak jsme se ségrou doma a vařily jsme večeři. Dnes jsem ve školeuž neusnula a bylo to vpohodě. Čůrání venku taky. Nikde nikdo nešel a tak moje pipinka si ulevila pod mostem vklidu. Budeme se ségrou dodělávat puzzle a taky pozdrav od Libora. Prý odhalení Jakuba je už jen otázka dní a pracuje na tom, aby se nic nestalo podobného jiným holkám.
Písnu ti ještě na dobrou noc, tedy pokud nečekaně rychle neusnu, ale asi ne, to bych měla vinu, že jsem takové superholce ani nepopřála dobé spinkání.

Miška (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Ahoj Klárko a Markétko. Pozdravuji z Dačic. Jsem už ok, dodatečné komplexní lékařské výsledky vyšly dobře a snad už bude líp. Prší tady a cestou ze školy se mi chtělo nutně čurat, ale nechtěla jsem v dešti a nakonec jsem to pustila na konci parku pod altánkem, kde nikdo nebyl a baculku nasměrovala tak, aby proud z ní šel ven a uvnitř nebyla loužička a skoro se to povedlo. Jsem ráda,že je to vše snad za mnou a děkuji moc za podporu všem.

Reklama

Přidat komentář