Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
David (Po, 10. 6. 2024 - 10:06)

Ahoj, klidně mi napiš, mám svůj byt v centru Brna, [email protected]

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj klidně napiš na [email protected] a domluvíme se 

Default User Image
Dan (Ne, 9. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj rád ti splním tvé skromné přání a když nepomůže rákoska,  můžeme zkusit třeba padl .. klidně napiš ..

[email protected] 

Default User Image
Aleš (Ne, 9. 6. 2024 - 19:06)

A kdby jen jedna :D 

Klidně napiš Brno mám kousek   [email protected] 

Anonym (Ne, 9. 6. 2024 - 19:06)

Ahoj, klidně napiš na [email protected] a můžeme se popřípadě domluvit

 

Default User Image
Anonnym (Ne, 9. 6. 2024 - 18:06)

Synovi se dnes nechtělo do dělání úkolů do školy. je to tak každou neděli. tak jsem mu pohrozil výpraskem a on se usmál a dál hrál hry na tabletu. Po deseti min stále hrál tak jsem šel pro vařečku a dostal přes trenky. on byl i línej si od rána vzít kalhoty. najednou šlo přestat hrát a křičal at přestanu, že už jde na učení. tak dostal pár švihanců navíc a  milospán se uráčel jít učit.

Default User Image
Dan (Ne, 9. 6. 2024 - 18:06)

Ahoj hledám slečny z Jihomoravského, Zlínského či Olomouckého kraje do 26 let, které nutně potřebují a ve skrytu duše touží dostat výprask na holou.. Já 35 s vlastním zázemím vybavením i zkušenostmi po domluvě možno i přijet k tobě.
Těším se na zprávy Dan.
[email protected]

Default User Image
David (Ne, 9. 6. 2024 - 14:06)

Hledám dívku která dostává výprask a chtěla by si o tom povídat. Napište mi na [email protected]

Default User Image
Lukysek (So, 8. 6. 2024 - 21:06)

Tady aspoň jde vidět že tu žádná není schopná a ochotná mi dávat pravidelný výprask a dělá to každý takový problém 😥

Default User Image
Jana (Ne, 9. 6. 2024 - 09:06)

Když ti nikdo nepíše, takovýmhle otravováním to nezměníš. A nenapíše už vůbec nikdo.

Default User Image
Pes filipes (So, 8. 6. 2024 - 23:06)

 tyhle stránky opravdu nejsou žádná seznamka!

Default User Image
Jirka (So, 8. 6. 2024 - 21:06)

Ahoj Lukysku, nevím,kolik je ti let. Ale pokud ti bylo už 18, zkus seznamku pro BDSM praktiky,či seznamku ,kde je spanking. A že jich je. A nebo zkus kamarádku, či spolužačku. Dejte si někde rande, při takové hezké večerní procházce pod hvězdami, a pak ji to zkus říct. A dobrá holka to pochopí. Takhle ti mohu poradit 

Default User Image
Lukysek (So, 8. 6. 2024 - 21:06)

Dá mi tady vůbec nějaká holka nebo slečna pořádný výprask na holou já sem bit ještě nikdy nebyl kdyžtak mi napiš na tohle číslo 736274511 a domluvíme se tak se mi ozvi 

Default User Image
Julinka (So, 8. 6. 2024 - 17:06)

Náš Petr -  je mu jedenáct přišel včera večer pozdě domů, tak dostal na chodidla. Měl přijít domů do sedmi hodin a přišel v půl deváté večer. Tak se musel  hned  v předsíní zout úplně do bosa  - boty i ponožky pěkně dolů  a musel jít bos do svého pokojíku. Tam si musel lehnout na břicho na postel a ohnout nohy v kolenou a nastavit je, aby  ty jeho holý paty byly nahoru. Nohy musel mít u sebe. A pak dostal sekec vařečkou ny ty jeho bosý chodidla, aby si to zapamatoval a chodil domů včas.... Řval a bulil, zatínal prsty u nohou.....

Default User Image
Lukysek (So, 8. 6. 2024 - 14:06)

Proč mě nechce žádná holka nebo slečna nebo madam pořádně seřezat 😥

Default User Image
Lukysek (So, 8. 6. 2024 - 13:06)

Dá mi tady vůbec nějaká holka nebo slečna pořádný výprask na holou já sem bit ještě nikdy nebyl kdyžtak mi napiš na tohle číslo 736274511 a domluvíme se 

Default User Image
Anonym10 (So, 8. 6. 2024 - 08:06)

Pamatuji u nás jsme sourozenci bratr a sestra a od 1. Třídy do 5. Třídy byli vyprasky. Vždy po prichodu domu jsme museli ukázat zakovskou knížku a když byla známka 3 a horší nebo poznamka tak byl sekec. Matka jen ukázala na pokoj a kdo měl špatnou nebo poznámku tak musel do pokoje kde si musel stáhnout kalhoty, slipy nebo kalhotky nastavit holej zadek a vzala na nás buď rakosku varecku nebo cerstvej proutek a už svihala silou za pár ran už zadek s jelitama občas tekla i krev. Potom se klecelo v koute běžne to bylo 30 min s holym zadkem když klecela sestra tak jsem měl respekt ze zbiteho zadku plný jelit. Dostavali jsme I společně to potom jsme museli lehnout vedle sebe na postel. 

Default User Image
Brek (So, 8. 6. 2024 - 06:06)

Tak včera zase :-( mamka mě přehla přes koleno a dostal jsem na holou vařečkou. Když jsem zkoušel protestovat že už to stačí a že au, tak jsem dostal strašný pleskanec a povídá - ta sedla, viď? Já vím nejlíp kolik ti mám nadělat aby sis to pamatoval. A teď vystrč ten zadek ať to nějak vypadá a drž. To vám tak pleskalo, že to museli slyšet všichni sousedí. Asi mám radši prut. To tak nepleská:-/

Default User Image
Pavel 75 (Po, 10. 6. 2024 - 19:06)

Co jsi zase provedl, že tě museli trestat? :)

A radši by sis dostal prutem, než vařečkou, jo? Mně přišla vždycky rákoska a prut teda mnohem horší. To vždy hrozně štípalo a na zadku zůstaly (někdy i několik dní) bolavé pruhy. Vařečka "pleskala", ale nebolelo to nikdy tak moc... Ale vařečkou jsem dostával jenom do 9 let, od 10 už to bylo vždycky rákoskou.

Každopádně protestovat by jsi při trestu neměl... V 11 letech by ses měl už naučit trest přijmout a vzít si z něj ponaučení. Jsi trestán pro tvoje dobro, ne protože by ti rodiče chtěli ublížit.

Default User Image
Brek (So, 8. 6. 2024 - 06:06)

Né nadělat ale nasekat 

Reklama

Přidat komentář