Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

anka (Pá, 24. 5. 2019 - 13:05)

chci mokre kundicky! delejte! ruce dovnitr a ven!

anka (Pá, 24. 5. 2019 - 13:05)

Ja si predstavuju,jak se Milunka sejde s Lucinkou i Alici. treba nekde v parku, Milunka ve strede bude sedet a pak strci rukou do kalhot na obidve strany a stale hloubeji, az budou obe ruce vevnitr i Lucinky a taky Alice. A bude je obe poradne fistovat a pak vytahne ruce cele mokre od nadrzenych kundicek

hehe (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

nejsi daleko od pravdy :D

Ale (Čt, 23. 5. 2019 - 23:05)

jestli jsi jenom neznala písničky co hráli, tak to nemůže vadit.Každý poslouchá něco jinýho. Divný je, že se chceš setkat s paní z internetu, neřekla jsi jí, že už jste se viděli na parkovišti, že znáš jejího manžela to je fakt divný až na to ona přijde

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

A myslíš mam jí to říct že znam toho jejího přítele? Já právě se bojim aby se on nevysmál že si našla mě.Nevim jak mi on bere.Nechci jí ztratit.Zítra mam šanci na setkání ve třech i s Alicí,možná to Alče nakonec vyjde.

Lalla (Pá, 24. 5. 2019 - 08:05)

Milu, ty se zase zaplétáš do lží. Samozřejmě jí řekni, že už jsi ji viděla, i že znáš jejího partnera

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

Hru kterou hráli sem i přes vysvětlování nepochopila.A na parkovišti ne ale v obchodě sem jí uviděla po prvý a tim sem zjistila že patří k němu.Ale ona sama se chce taky semnou setkat.Už sama mi poslední dva dny teď celkem aktivně psala kdy budu mít čas.Včera mi sama přála i na dobrou noc.Jenže z její strany je to určitě spíš zvědavost když mi neviděla.Doufam že si mi nebude pamatovat jak sem na ní v tom obchodě koukala.

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

A to se ještě bojim aby se tam nestavil ten její protože on mě zná z doby když sem byla s Jirkou a já se tam tenkrát strapnila na srazu a on na mě může mít špatnej názor jenže on sám je divnej jak sem psala.

Ale (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

jak jsi se ztrapnila? bylo to tak špatný?

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 22:05)

Nepochopila sem co tam hráli,nezapadla sem.Pak se Jirkovi smáli že sem divná a já byla v tý době nějak nervozní,tak asi to na mě poznali.Nevim že by ten Lucky o mě něco říkal ale byl tam taky u toho tak aby mě pak nespochybňoval.Ale sám by neměl co říkat.

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Ono to neni žádná křehká panenka Alešku nebo ta podělaná barbína.Ona je vysoká 182cm a odkojená tvrdší muzikou,takže podle toho se i tak obleká,prostě moje krevní skupina.Já jí žeru.S žádnou barbínou bych nikdy nešla,ty mě nepřitahujou a já je taky ne:-)

ale (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Jaká zase trojka Miluno?

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

To sem myslela jako schůzku ve třech.Že bych tam nebyla v pozornosti jen já víš.Mluvila by Alča a já bych mohla pozorovat:-)

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Hlavně abych jí byla smpatická ,o to jde.Doufam že si mi nebude pamatovat z toho obchodu.Protože jak se mi hodně líbila tak já na ní zůstala koukat a vim že se na mě podívala.

Sany11 (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Ali, to nevim, co s tim, a ty se do mailu nedostanes, tak potrebujes moji adresu?

Alice (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Takhle já to přece neberu někoho převézt prostě to tak vyšlo.A jinak to bylo dobrý.Já to tam byla omrknout a příště seznámíme děti.Ona mě nezajímá jako tebe.Pro mě je to prostě nová kámoška na setkání.Ale nakonec bych možná souhlasila se setkáním ve třech,ona mi říkala škoda že s náma nejsi i ty.Tak kdyby jsi chtěla zítra,sešly bysme se v Písku,chvíli ve třech a pak spolu můžete být i taky samy protože já tam mám stejně ještě cestu.A nic jsem jí neřekla taková já nejsem.Sany já jsem ti chtěla psát email a nefunguje mi to.Nějak se mi sekal a nešlo to ovládat ani nic odstranit,nevíš co s tím? A docela hrozný co psala Mia s tím jak syna poslali domů.Tak ať se ti brzy Mio uzdraví a nemusí jít na operaci.A díky jak jste přáli Anetce.

Mia (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

Alice moc ti děkuji, jsi hodná.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

jestli ta Lucie přijde na to, co je Miluna zač, tak přijdeš o kamarádku

Alice (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Já myslím že ne.To by přišla o ní asi jen sama Miluna jestli na to Lucka není.No jsem zvědavá jak to bude Miluna řešit:D Ale zatím jí říct Miluna nic nechce aspoň něco takovýho tady psala.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Jak myslíš, Miluna nemusí nic říkat, že není normální na ní je poznat z toho jak se chová, z pohledu i z toho jak se bude snažit jí nepřirozeně zavděčit. Ale je to tvoje věc. Já bych teda na tebe byla naštvaná, že ji znáš a přitom ji nepřipravíš na to, o co tady vlastně jde

Reklama

Přidat komentář