Reklama

Velikost klitorisu

Janka (Ne, 10. 11. 2013 - 12:11)

Janko děkuji moc za...Je to pořád opravdu dost nepříjemný zdravotní problém, jako u kluků, když to nejde ohrnovat. Bez toho je ten sexuální život spíš utrpení a nebo nutnost a ne požitek. A opravdu mi to pomohlo i od zarudnutí a podrážděnosti v intimních partiích, protože pořád brát prášky a mastičky a nikde nic nemizelo, to není fakt úplně ono. I když mi třeba větší pysky nijak nevadily kvůli sexu, tak to vyřešilo právě čistě zdravotní obtíže a dost se mi ulevilo, i když mi to doktor rozmlouval. A i ta kratší kapuce je o dost pohodlnější a vzdušnější, takže opravdu už zbyly jenom příjemné zážitky bez bolestí a nepříjemností. Pokud třeba budu mít někdy dcerku, budu se o ní od mala starat, aby tohle nemusela nikdy řešit jako já. Ale nikdy se o tom dřív nemluvilo, proto jsem mamce vděčná za to, že mě vychovala, ale tohle je starostí rodičů taky. Nesmí se to podcenit.

Tereza (So, 9. 11. 2013 - 23:11)

Janko děkuji moc za podrobné vysvětlení,to je pak asi o úplně jiných pocitech,až půjdu na na to naše oddělení zkusím se na to zeptat,chtěla bych to mít také jako to máš ty.Aby mi kousek kapucky nechali,ale aby mi hlavička vykukovala ven obnažená.Vím,že to s obřízkou nemá nic společného Janko,ale já nemyslela tu obřízku co dělají děvčatům,ale malým prckům,kdy jim úplně tu předkožku u nás jako by kapucku odstraní.Janko,ale pochopila jsi to dobře,nepsala bych snad ani o tom,ale můj synovec to má od 2 roků udělané proto jsem se o tom zmínilamsnad se na mne nebudeš zlobit.Jsi moc hodná jak jsi mi to vysvětlija a popsala a budu s top moji zakrytou kapuckou něco udělat.

Janka (So, 9. 11. 2013 - 17:11)

Janko a nebolí to?Myslím...Zákrok nebolí, je to umrtvené, pak jsou asi tak čtyři dny, kdy je to oteklé a pak vše začne splaskávat. Během toho času to bylo citlivé, ale nejhorší byla první noc, kdy to přicházelo k sobě. Samotná jizvička nebolela, ale stačilo se dotknout hlavičky a to chvilku zabolelo. Ale pak si to pomalu zvyklo na kalhotky a po té noci to postupně ustoupovalo a časem po dvou týdnech se to úplně vrátilo k normálu a je to úplně jiné a příjemné, než před tím. A mě jí vůbec neodstranili úplně, nechali tam tak třetinu, jak jsem se domluvila, úplně mi to přijde, že by to na mě nevypadalo nejlépe. A s hlavičkou ti nikdo nic dělat nebude, ta zůstane úplně netknutá a s obřízkou to absolutně nemá co dělat, snad jen trochu s tou klučičí, ale té kůže samozřejmě se dá pryč daleko méňe a alespoň u mě se to hojilo dobře, narozdíl od kluků nikde není vidět žádný rozdíl barev a krásně se s ním hraje, i když trochu jinak než před tím :) Nový přítel ani nepoznal, že něco na ní je jinak a dost se mu to líbí. Protože to je docela jednoduchá operace, nemá cenu se bát. A když o tom už někdo přemýšlí, určitě to stojí za to, se alespoň podívat za doktorem a promluvit si o tom. Třeba jak ti to vadí při dosažení orgasmu a hygieně, zarudnutí atd. a podle toho uvidíš, co dál. Když se domluvíš na gyndě, je to nejlepší a jinak plastika to jistí, tu ti neodmítnou udělat. Dělají labioplastiku i redukci kapuce prý poslední roky více a nikdo si potom nestěžoval. Naopak to řeší problémy se sexem, intimní hygienou a samo sebou hlavně s mindrákem a špatným orgasmem. To je všechno, co ti můžu říct, zbytek je už praxe :)

Tereza (Čt, 7. 11. 2013 - 22:11)

Janko a nebolí to?Myslím si,že to musí být moc citlivé,ale ráda bych měla tu kapuci zkrácenou,nebo odstraněnou.Určitě by to pak bylo jiné,chtěla bych mít také hlavičku venku a věřím i tomu,že hygiena je mnohem snažší,ale trochu se toho bojím mě to připadá stále jako malá obřízka konečku hlavička a že to bude bolet.Zajímavé je,že moje starší sestra s tím problém asi neměla,nikdy o tom nic neříkala.

Janka (Čt, 7. 11. 2013 - 19:11)

Při zkracování pysků mi...Je to normální při labioplastice. Když se domluvíš, berou to automaticky a nikdo se na tebe divně nedívá, je to profesionální přístup. V HK mi to udělali v pohodě s menší moelací pysků.

Janka (Čt, 7. 11. 2013 - 19:11)

Při zkracování pysků mi...Je to normální při labioplastice. Když se domluvíš, berou to automaticky a nikdo se na tebe divně nedívá, je to profesionální přístup. V HK mi to udělali v pohodě s menší moelací pysků.

Tereza (Čt, 7. 11. 2013 - 12:11)

Tewrezko a co ti s kapuckou...Při zkracování pysků mi zkrátili i spodní část kapuce.To znamená že pysky vedou ke kapuci a to mi nahoře zkrátili tak aby byla obnažena špička poštěváčku.

Irena (St, 6. 11. 2013 - 23:11)

Já si ji přetáhnu jen...Také jsem si jí nemohla přetáhnout i když byl v klidu,před měsícem jsem si nechala kapucku zkrátit tak,že teď mám hlavičku celou stále obnaženou.Dost mě to stále vzrušuje,ale prý se to během pár měsíců srovná.Jednoduchá hygiena.

Katka (St, 6. 11. 2013 - 19:11)

Já si ji přetáhnu jen...O tom se tady dlouho mluví a pár lidí to už udělalo,chce to kapuci a s ní i zůžené místo rozpůlit, nebo u doktora odborně odstarnit, aby byl z větší části venku. Ale každá jsme jiná, takže ti to moc přímo nepovím, co s tím.

Xoc (St, 6. 11. 2013 - 17:11)

Tewrezko a co ti s kapuckou...kapucku mozno postupne roztiahnut pomocou hormonalnych masti, alebo jednoduchu rozstrihnut v strede. Verim ze v oboch pripadoch Vam pomoze gynekolog, naco asi k nemu chodite, ze ano?

Jana (Út, 5. 11. 2013 - 22:11)

Tewrezko a co ti s kapuckou...Já si ji přetáhnu jen když nejsem vzrušená,ale jak jsem,nemohu ji přetáhnout a dráždit se přímo na hlavičce.Bohužel přes kapucku nedosáhnou orgasmu,co s tím?

Iva (Út, 5. 11. 2013 - 21:11)

Tewrezko a co ti s kapuckou udělali při té plastice,jestli to není tajné,mě to také nejde stáhnout a je moc úzká.

Jano (Po, 4. 11. 2013 - 21:11)

Katko vím co to je taky jsem...pysky by mi u priatelky chybali, ale som za uplne rozpolenie kapucky, nech sa zeny netrapia s utopenym alebo prilis citlivym klitorisom.

Tereza (Po, 4. 11. 2013 - 20:11)

Katko vím co to je taky jsem to zažívala při sexu se mi taky pysky ohnovaly dovnitř a sex mě netěšil ale trápil.Naštěstí je to už pryč a děkuji mému gynekologovi že mě přemluvil na plastiku pysků a kapucky.Je to hned veselejší

m (Ne, 3. 11. 2013 - 17:11)

Ne kvůli tangám, dost blbě...a kapucka ti teraz ide stiahnut, ci?

Katka (So, 2. 11. 2013 - 23:11)

pysky zmensene kvoli tangam....Ne kvůli tangám, dost blbě se to vysvětluje, ale kdo nezažil, nepochopí.

m (So, 2. 11. 2013 - 15:11)

Tak to máš dobrý. Já jsem...pysky zmensene kvoli tangam. gratulujem

Katka (Pá, 1. 11. 2013 - 19:11)

Už jsem doma z gindy a...Tak to máš dobrý. Já jsem tam musela a pysky si dala zmenšit. Potíže začaly skládáním do tang a končily taháním při rychlejším sexu a zarudnutím v kalhotách. Pak jsem už o ničem nepřemýšlela a na gyndě se objednala. Už mi nikde při nohách u sebe :) nekoukají a kapuci mi trochu zmenšili taky, ale ne o moc, takže pod ní jenom vykukuje a musí se ohrnout, což je trochu překvapení, protože jsem se dmlouvala na úplném zmenšení kapuce, protože mi dost bytelně visela kus před ním a nešel od půlky ohrnout, ale i tak se nic k nepříjemnému nezměnilo. Je to o zvyku a příjemné to rozhodně dál je a moc. Nic mě nebolí a i přítel byl z toho evidentně vzrušenější :) a neubránil se a vždycky byl rychle. Museli jsme to několik dnů opakovat, aby si zvyknul na pomalejší průběh :D Je to zrkátka pohodlné a mám z toho opravdu radost.

jionmko (Čt, 31. 10. 2013 - 19:10)

Nuz tak hlupi ludia sa ucia...To jsem rád. Každá jste jedinečná.
A to je na tom krásné.

Soňa (Út, 29. 10. 2013 - 09:10)

Kdo chce kam, chirurg mu tam,...Už jsem doma z gindy a řezat se nic nebude ani plastikovat prozatím to není nutné.Dostala jsem lubrikant a skleněnou tyčinku tu si budu strkat mezi kapuci a poštěváček aby se uvolnil a za půl roku na kontrolu.A pysky se srovnaly s velkými sice jdou vidět ale vytvarovaly se tak že nepřečnívají tak mi to bylo vysvětleno,jsem sama za to ráda ještě ať ta kapuce pustí kluka ven čau šťastná Soňa.

Reklama

Přidat komentář