Reklama

Velikost klitorisu

Ostravák (So, 13. 12. 2003 - 03:12)

Baví se dva patologové cestou z pitevny: "Tak jsem pitval dneska jednu, co měla klitoris jako okurku". - "Tak velký?" - "Ne, tak kyselý..." :-))

jarda (St, 10. 12. 2003 - 17:12)

Oprava a omluva!! z 8.12.02003V mém příspěvku nemá být "neuznávají onu..., ale UZNÁVAJÍ jen onu...Myslím, že správný výraz si mnozí a mnohé domysleli i domyslely

jarda (Po, 8. 12. 2003 - 15:12)

Nádou jsem narazil na tuto stránku. Téma je určitě zajímavé, ale spíš mě zaujaly některé reakce. Holky, Lenko, Petro a vy všechny ostatní, které jste se rozhodly podělit se s ostatními o své intimní proporce kašlete na ty všechny, kteří Vám doporučují skalpel a nedokážou se smířit s tím, že nikdo z nás navzájem není dělaný přes kopírák. Měl jsem možnost shlédnout pár obrázků na určitých WWW.stránkách a pominu li některé excesy (je to však věc vkusu), je tam pár moc hezkých věcí a snad i bez rozdílu velikosti toho, či onoho. Dále se dnes nechci rozepisovat, ale ještě k oněm puritánům, kteří neuznávají jen onu "krásnou mušličku". Pánové, jak by jste se na to koukali, kdyby Vás nějaká holka zepsula podobným způsobem jako Vy je a Vaše např. 20cm přirození by nazvala zrůdou a poslala by Vás na plastiku. To by byla pecka Vašemu EGU, co??

coko (Út, 2. 12. 2003 - 14:12)

Myslim ze na tehle diskuzi je videt, jak chlapy pritahuji urcite abnormality a vice je drazdi zkusit si to. Zena spis dava prednost normalnim a uhlednym tvarum, ale chlap si potrebuje zkusit to, co jeste nevidel a neozkousel. To je muj nazor. Usuzuji to i podle toho, jak chlapi diskutuji o tom, ze by chteli poznat jinou rasu nebo treba sex s trpaslici :-)) - lakaji je odlisnosti

Lfredy (Ne, 30. 11. 2003 - 23:11)

Ahoj, mne se treba velky klitoris moc libi a vlastne jen hledam, kdy to budu moci proszit na vlastni kuzi... Skoda, ze se nazname...

emil (Ne, 16. 11. 2003 - 07:11)

tato rubrika mě velice zaujala . Moje partnerka má klitoris velmi malý /zase se nechá velmi dráždit) . A tak toužím nějaký velký klitoris alespoň shlédnout . Neukázala by mi ho nějaká ? Třebas za úplatu ?

Hona z Brna (23 (Ne, 19. 10. 2003 - 00:10)

Souhlasím na jednu stranu, na druhou stranu nesouhlasím, protože co je jiného víc mezi partnery než upřímnost. Když se mi na někom něco nelíbí tak mu to řeknu. Když má někdo velké uši tak ten dotyčný to ví, já to vidím, tak proč o tom mlčet. Chápu, že za to nemůže, ale přece to nemůže být mezi námi věčně tabu. Otázkou je jak takovou věc říct...ale i když, tak přeci to že má někdo velký nebo malý klitoris z něj nedělá horšího nebo lepšího člověka... ani vášnivější ženu. Je to jen o tom, že se to někomu může zdát víc "rajcovní", přestože to namá na mužovo uspokojení žádný vliv. Mě se třeba taky líbí větší klitoris i malé stydké pysky, moje pratnerka má ale jen takový malilinkatý hrášeček a pysky jí vykukují tak půl centimetru...ale já ji miluju kvůli jiným věcem.

iva (St, 28. 5. 2003 - 09:05)

Honzo, mas pravdu, jen v tom momente si to clovek neuvedomi...

honza (Út, 27. 5. 2003 - 19:05)

Takový,který na plnou hubu řekne něco takového není hoden zájmu.(Snad jich není mnoho.)Jinak,co by asi řekly téhle diskusi obřezané arabky?

iva (Út, 27. 5. 2003 - 06:05)

ale myslela jsem to obecne...kdyz ma chlap to...chce to druhe a ja jsem se bohuzel setkala s takovymi, kteri ti to reknou na plnou pusu a ublizi ti...a pritom to nejde ovlivnit...clovek je takovy jaky je...ma to, co mu narostlo...

redy (Po, 26. 5. 2003 - 20:05)

no já nevím, jestli je velikost klitorisu tak důležitá (hlavně pro chlapa a jeho vzrušení když to vidí) a už vůbec to nepovažuji za důvod k nějakému psychickému traumatu pro ženy. teď to přeženu, ale třeba takový křivý nos, hodně odstávající uši...takové trauma je u ženy pochopitelné, ovšem taková prkotina s klitorisem je nic.dyť je to v podstatě jedno jestli má půl centimetru nebo 2 apod.

iva (Po, 26. 5. 2003 - 06:05)

Mily Redy, ja jsem skutecna zena i kdyz toto tema je dost choulostive, ale take mam pocit, ze si tu spise chlapi vymysleji a delaji nam dalsi traumata......

redy (Ne, 25. 5. 2003 - 09:05)

docela by mě zajímalo, kolik skutečných ženských tu k tomuto tématu diskutuje. spíš se mi zdá, že tu pod ženskými nicky kecají fetišisti.eventuelně údajní partneři fiktivních bigclit holek.

Zkopaný (Čt, 22. 5. 2003 - 12:05)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci

roman (St, 30. 4. 2003 - 18:04)

Ahoj Ivo, urcite nejsi ani staromodni ani hloupa. Nechtela by ses se mnou skamaradit:)?Roman (boxofmoonlight"centrum.cz)

Jan (Pá, 25. 4. 2003 - 19:04)

Mě se líbí každý,ten větší se možná o něco snadněji dráždí.

Iva (Út, 22. 4. 2003 - 18:04)

Ja vím.já nikoho nechci napadat.cau

iva (Ne, 20. 4. 2003 - 13:04)

ja mela take do 30-ti krasnou postavu, pevne vypracovane telo, nikde zadny spicek, ale pak se to nejak zmenilo. A proto jine ale nenapadam. Byla to moje chyba, ze jsem to tak nechala dopadnout....a uvedom si, ze tu jsou i starsi lidi nez ty, kteri maji treba nejake problemy, tak jim svoji neomalenosti nepridelavej dalsi bloky. Oni se snazi tady najit pomoc a rady.

Iva (Ne, 20. 4. 2003 - 12:04)

Vic? je me 25.Leda tak po diteti.Ale ja jsem radeji ticho, rekla jsem svuj nazor,a protoze se nehodi do kramu, tak jsou vsichni jak srsni.Co tady vsichni chteji slyset? Pravdu nebo utesovani toho, kdo ma vetsi P.cau

Iva (Ne, 20. 4. 2003 - 12:04)

Me se to osobne nelibi,ale kdybych byla na jejich miste, tak bych se z toho snazila udelat prednost.jiste ze by me to trapilo,ale co, chodis s partnerem? chodis ...vi o tom, vi. a asi mu to nevadi, ba naopak, tak co resis ....horsi by bylo, kdyby nebyl nez byl.cau

Reklama

Přidat komentář