Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

Já sem nic nedělala.To fakt nevim kde to vzali mě nazvat Průšou! Sem z toho špatná.Denis co vim tak říkal že už tam beze mě nezůstane že stejně potřebuje chvíli vypnout tak teď dělá jen na tý pohotovosti a na poliklinice a v nemocnici teď neni.

a (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

proč si teda myslíš, že o tobě říkají i v nemocnici, že jsi úchyl? Napadá tě něco?

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 00:05)

Já vůbec nevim.Sem z toho smutná.Co já to mam za život.Nikam nezapadnu,všude se nikomu znelíbim.Zase nemůžu ani usnout.Co je to za život zasranej! A všechno bude rokama jen horší,zdraví a síla slábnout.A vztahy v prdeli,když byl chlap už lepší tak zase hulil a vapoval druhýmu pod nos a dusil mě tim.Druhej chce mermomocí dítě.A předtim ty zrádný mršiny to ani nemá cenu komentovat.Ženská mi taky nepíše ale i ona asi hulí.Vidim že je na hovno být s někym i sám.Lepší by bylo se vůbec nenarodit,vůbec neexistovat a nevědět o sobě a byl by klid.Že mi nestřík někam do hadru radši! Tohle vede stejně jen do pr.dele.Je to děsivý,jen mi stačí kousek myšlenky si představit budoucnost a jako hrůza prostě.Škoda že tu neni někdo kdo to vnímá komplet jako já přesně.Jednu holku sem už na jinym webu viděla,bylo to psaný přesně jako moje myšlení.Jenže psala jako anonym a v té diskuzi už neodepsala,už to asi ani nečetla.

Sany11 (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Acho, jo, Miluno, vzdyt ty bys mohla mit docela pekny zivot, kdybys pochopila aspon trochu, o cem ten zivot je. Zodpovednost mas v podstate jen sama za sebe, protoze o deti se ti stejne kdykoliv jak financne, i jinak, postaraji rodice. Praci bys taky urcite mela, spatne nevypadas, nemoc mas pod kontrolou…. A zamysli se, co bys rekla jednou svym detem, kdyby ti rekly, proc se narodily? Proste uz to tak je, my vsichni se musime potykat s zivotem, se starnutim, nemocemi, obcas neprizni osudu...urcite take nemame vsichni zivot zality slunickem. Ale kdyz se budes porad jen litovat a nepochopis, ze to zavisi jen a jen na tobe, tak se v tom budes porad placat.

pro Sany11 (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

tak tak ... bohužel Miluně není dáno takto chápat

njn (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

když ty jsi Miluno ovládána sexem a máš to těžký, že to v sobě neovládneš. Neumíš si vážit toho, co máš a pořád hledáš něco lepšího. Na tebe přesně sedí pořekadlo " Kdo chce víc, nemá nic ". Myslíš, že by ti nepomohlo svěřit se Denisovi, že tuhle situaci nezvládáš a jestli by ti jako kamarád doktor v tomhle mohl dát radu? Prostě vynechat myšlenku na sex a jen si s ním povídat o tom, co tě nejvíc trápí. Asi by ocenil důvěru, s kterou se na něj obrátíš. On nevypadá, že by se ti chtěl mstít. Za zkoušku nic nedáš.

Spíš (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

měl z ostudy kabát, tak odešel. ona možná ani neví proč. nebo nechápe

hm (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

Vyhodili ho. Sám by neodešel.

die (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Miluno a ty si myslíš že Denis odešel z té nemocnici kvůli tobě? Nebo jaký měl důvod?

povídka, která… (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Celá Jituna

dotaz (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Kdo je to Průša?

celá Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

https://youtu.be/VkReC1QU9K0

nevíš? (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Průša je úchyl

die (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Tak to sex nebude, k tomu musí oba :-)

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Já vim no.Teď mi ještě dostalo když sem zjistila že mu Denusovi na fb v komentářích psala jedna sestra jestli je ještě ve vztahu s Průšou:-((( je mi moc líto jestli mě tam takhle pojmenovali.Je to hnus!!!

asi (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

jsi nám Milu všechno z nemocnice nenapsala. Podle jednoho výstupu nedostaneš takovou přezdívku.

Tak (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

ted jsem se s chuti zasmal s "Prusou" Vidis Miluno jakou jsi tam delala ostudu, zarlivou blbku. Pravdepodobne jsou radi kdyz jsi odesla. Neni to hnus, kazdy si zaslouzi to, jak se chova.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No teda Miluno, to jako podle té písničky? Co jsi v té nemocnici prosím tě vyváděla? To se nedivím, že tam odtud odchází, přitom tam byl pár měsíců co vím

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No to je urážka že by mě nechtěl ani ten cikán!!! To mam fakt o co stát potěch zkušenostech.Jo Lallo je to s Denisem v pořádku,on odešel kvuli práci ale neni v pořádku to jak chce dítě a já ne.A sex by tak měl byt,on umí když chce ale on sám je teď divnej jak mi říkal ten kamarád.On se ani s tim potratem ještě nevyrovnal protože to bylo jeho první dítě.

(Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

žádné dítě nechce. nebo co ti říkal kamarád a on ti volal nebo ty jemu

Reklama

Přidat komentář