Reklama

Sex a kopřivy

Autor diskuse
Bobřik

Gdo

Kdo pak tady użiva kopřivy na uspokojení sebe či sveho partnera zážitek s kopřivami?

 

 

 

Vendula (Ne, 23. 6. 2019 - 05:06)

Ale tu frndu sešvihat opatrně. Spíš by se mi líbilo, tak jak to dělám já, přikládat na tu mou kundu větvičky a listy kopřiv a nevynechat jediné místečko! Nejprve se zaměřit na stehna v rozkroku (to je důležité) a pak se již věnovat jenom té kundě. Dát jí pořádně zabrat! Dokonale ji zmučit! Jo a vložit zvlášť žahavou delší větvičku mezi půlky zadečku. Tak, aby začínala na hrázi a končila nad zadkem, na úrovni zad.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 13:06)

Skoro popelkovska noha v holinkach. Záleží taky na věku, ja myslim, že každý občas experimentoval se stejným pohlavím ať už kluk nebo holka.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Odjakživa mě pritahovaly spíše holky. Už na základce a hlavně teď na střední, když vidím pěknou dívku, tak moje první myšlenka je - jaké to má mezi nohama. Jaké má pysky. A co poštěvák? Jak často si ho obhospodařuje. Nenechává ho příliš dlouho ležet ladem? Poštěvák je zde k tomu, aby přes něj každý den kmital prstíček. Kdy byla hotová naposledy? Tak takové mám myšlenky a představy když vidím pěknou dívku. Prostě pořád myslím jenom na tady to jedno. A taky na kopřivy.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Tak to ja u holek mel stejne myslenky :-D. Ale u kluku ne, ikdyz je pravdou, ze jsem vyhonil kamosovi jeste na zakladce. Bylo zajímavý držet v ruce jinýho pindoura než svého. A věřím, že podobně to měl ten co mě tehda seslehal koprivou. Akorát, že si přes ruku pretahnul mikinu a chytil mě za predkozku tou rukou v mikine a úplně mi nasponoval pindoura a seslehal mě ho.

Vendula (Ne, 23. 6. 2019 - 06:06)

Jaké to je, dělat to tomu druhému? Ještě jsem to nikdy ani klukovi ani dívce nedělala. Tam, myslím, musíš dávat pozor na reakce toho druhého. Když si ji honím, tak až to na mě přijde, od okamžiku prvního stahu, začnu jinak po poštěváku kmitat prstem. Je to těžko říci, avšak s kmity zpomalím a snad tak přes minutu udržuji takové pomalejší tempo dráždění. Toto mě vždycky zajímalo, jestli je člověk schopen udělat to tak, k plné spokojenosti partnera.

Chris (Ne, 23. 6. 2019 - 12:06)

Přesně tak, je to o tom sledovat reakce toho druhého, tak aby se mu to líbilo a užil si to. U holky mě nejvíc baví rukou to dělat ze zadu mezi nohama dvěma prsty do frndy a druhou ruku strcit pres trislo na postevaka a prstem si snim hrát kmitavymi pohyby dokud se cela nepropne jak dostane orgasmus. V pubertě jsem vyzkoušel i kluka a tam to bylo snadný, člověk to dělal jak sobě.

Honza (Pá, 21. 6. 2019 - 22:06)

Ahoj Vendulo, když tady čtu ty tvoje komentáře tak je to teda síla. Před tim by mně ani nenapadlo že tohle někdo muze dobrovolne dělat, ale když to máš ráda, tak proc ne. Strkas si koprivu i dovnitř kundicky nebo jenom zvenku ?

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 05:06)

Podívej, velké množství lidí, párů se svazuje, praktikuje různé BDMS. Jiní a také je jich dost si užívají při výprasku. A někdo, jako já, jsem si oblíbila mučení kopřivami. Ze tří tříd ve druháku na škole, jak tak děcka znám, jsem asi jediná. Než se dostanu k rozkroku, tak si zmučím pořádně zadek. A také vnitřní stehna v těsné blízkosti pičinky. Dlouho si přikládám kopřivy okolo pysků až to šíleně pálí a teprve potom dostanou zabrat nejprve velké a pak malé pysky. Poté si vyberu kopřivy s nejžhavějšími žahadly, co nejvíce roztáhnu pysky a přiložím je na celou moji kundičku. Opatrně zabírám i poštěváčka. Tak po dvou, třech minutách se změní práh bolesti a to už najedu na poštěváka plnou silou žhavých listů kopřivy. Nezanedbávám přitom ani pysky, prostě dokonale, na nejvyšší míru zmučím nejcitlivější místa v mém rozkroku, mezi mýma nohama. Úplně dovnitř do kundičky jsem zatím kopřivy nezasunovala.

Alena (Pá, 19. 6. 2020 - 18:06)

Ahoj tak ja zkusenost s koprivou i v kundicce mam a muzu rict ze to byl nejlepsi orgasmus snad v mem zivote. :-)

Chris (St, 26. 6. 2019 - 13:06)

Přesně máš pravdu, pokud s tim nikoho neobtěžuješ, a nikomu tim neubližuješ, tak není co řešit. Každého uspokojí něco jiného. A pokud najdeš partnera/partnerku co s tebou bude soucitit, nebo ti v tom alspon vyhoví. Bude to super. Sám sem tohle zažil nedobrovolně jak jsem psal a přesto mě požahany pindour stál z toho jak svíčka a musel jsem ho ještě ten den několikrát vyhonit jak mě to nutilo, takže chapu, to že tě to dokáže tak vzrušit. Všeobecně je kopřiva léčivka, takže proč ne. Může mít na každého jiný vliv.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 13:06)

Ke kopřivám v holínkách se dostanu až o víkendu. Zítra máme ještě naposled školu.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

Tak uvidíš jaké to bude v holinkach a jak dlouho v nich vydržíš. V těchto teplech je to tak na obuti v klidu doma než v nich strávit celý den venku.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Nemám tady tyto šílené teploty ráda. Taťka je vášnivý rybář a poslední roky jezdíme celá rodina vždy v srpnu do Norska. Náš tatínek tam rybaří, já a můj bráška mu semtam s něčím pomůžeme a mamka má na starosti udělat z těch chycených ryb dobrou krmi. Líbí se mi v Norsku a kopřivy tam také najdu ke svému uspokojení.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Pokud se ti to zalibi, tak myslím, že v Norsku nebude nikomu divně, když stavíš celý den v holinkach a nikdo nebude vědět o koprivach.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

Jak jsi tak o tom psal, tak si říkám, že to musí být už pořádná muka - kopřivy v holínkách. Ale já to mám ráda. Až na samou hranu, málem to už nejde vydržet, si přikládám kopřivy na kolena. Už tady kdosi psal předemnou, že to jsou ta největší muka. Hlavně několikrát za sebou je mučit z boků a ze zadní strany, jak je jamka. Je to zas úplně něco jiného, než když si mučím kundičku. A to nemluvím o chodidlech či loktech (také se zde už o tom někdo zmiňoval). Teď se však nemůžu dočkat těch holínek. Nepoužívám to slovo ráda, ale jsem nadržená, naposledy jsem onanovala v pondělí ráno a už to musím vydržet až do víkendu, až bude po těch holínkách. Ráda tady sděluji i tyto nejintimnější věci. Říkám si, že tady je to možné a snad to nikomu nevadí.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Pamatuji, že se mi zdálo, že cítím zahani když jsem měl holiny i později na sobě, že tam něco z těch kopřiv zůstalo. Zkus je mit delsi dobu a uvidíš, třeba jak si zvykla To to ani nepřijde už. Ale zase oproti teniskam, tady budeš mít kopřivy díky holinkam prilnuty na cele noze a kotnikach i litkach.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

To víš, že to všechno vyzkouším. Prsty na nohou, chodidla ze spodu, nárty a kotníky z obou stran. To všechno dělám. A k těm lítkám. Nechtěla jsem se o tom nikomu zmiňovat, ale ráda je mučím křečemi. Prostě stahuji lítka pod koleny tak, až dojde ke křečím. Až se svaly lítek stáhnou. Je to velmi bolestivé, ale jde to regulovat. To samé i zadní stehna od zadečku po kolena. Tam už je to těžší, ale na to každý sám přijde, jak se to dělá. To je taky, vedle kopřiv, tak trochu moje úchylka. Ale jinak jsem úplně obyčejná holka. Za kterou se snad každý rád ohlédne.

sangre (Ne, 27. 8. 2023 - 11:08)

Bez ohledu na to, že je tvoje matka češtinářka, mne překvapuje, že v 17 neznáš vyjmenovaná slova po l.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Pouzijes ty červený holinky nebo jiný si psal, že máš dvoje. Jsou alspon vysoký nebo jen nízký.

Vendula (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Ano, použiju. Jedny mám, nevím, červeno tmavý a druhý vícebarevný, jak jsem se teď šla do botníku podívat. Ale obojí jsou vysoký, až ke kolenům. To by mě nikdy nenapadlo, že bych je mohla ještě někdy použít. Není to můj styl, chodit v holínkách. Takže díky Tobě si je zase o víkendu nazuju.

Reklama

Přidat komentář