Reklama

těsné džíny

jirka (Čt, 12. 6. 2014 - 08:06)

Ja jedny uzsi damske dziny mam a citim se v nich lim nez v panskych.

B. (Čt, 12. 6. 2014 - 07:06)

V tomhle vedru na ostro - paráda.

Lucie (St, 2. 6. 2010 - 11:06)

Jistěže nespletla. Toto...Vždy je to o povaze a inteligenci dotyčné. Pokud se jedná o sebevědomou a inteligentní ženu, tak nemusí odhalovat prsa, ani zvýrazňovat rozkrok. Pokud ovšem neshání někoho na jednu noc, nebo si chce pouze užívat. Inteligentní žena, přestože třeba hledá vážný vztah, tohle nikdy neudělá.

Robert (Út, 1. 6. 2010 - 19:06)

Copak nechápete, že práce...Jistěže nespletla. Toto poslání mohla provozovat i v bordelu.

Ivan (Út, 1. 6. 2010 - 07:06)

Pracuji také ve...Copak nechápete, že práce s pacienty přináší nepřeberné množství příležitostí jak navazovat známosti, koketovat, předvádět se, pokud dotyčná má k tomu sklony? Je jenom divné, že jí to trpí její nadřízený, pravděpodobně lékař, kterého její oblečení asi také rajcuje, proto po ní nevyžaduje uniformu. Možná ji také píchá, takže holka si potom může dělat i s pacienty co chce. Tak je to ale možné i kdekoliv jinde a nejedná se jenom o zdravotní sestry. Je to o morálním a osobním charakteru, ne o povolání. Ta Karlova holka si jen popletla pracoviště, ne své poslání.

Zita (Út, 1. 6. 2010 - 06:06)

Už to, že chodí v ordinaci...Pracuji také ve zdravotnictví, ale nedovedu si představit, že bych pracovala v civilním oděvu při práci s pacienty. Tady se opravdu asi jedná o exhibicionistku, která si popletla své poslání.

Andrea (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

Znám jednu zdravotní sestru...Už to, že chodí v ordinaci v riflích je divné a neprofesionální. Asi jí opravdu jde o to předvádět se, zvláště když si chlapy položí na lůžko, takže mají lepší pohled. Nějak se mně to ale nezdá, že by mohla dělat v ordinaci v civilu.

Jirka (Po, 31. 5. 2010 - 16:05)

Upnuté rifle ano, ale...Znám jednu zdravotní sestru co točí EKG u jednho sportovního lékaře a přesně na ni sedí to, co píše Karel. Ráda se předvádí, koketuje, nosí těsné rifle s vyrýsovaným rozkrokem a když se nademnou sklání při instalaci kontaktů, tak nabízí odhalená ňadra. Já si to pokaždé užívám, jen mám asi trochu rozhozený rytmus. Ona to dělá velice rafinovaně a co jsem slyšel, tak je opravdu snadno dostupná.

Zuza (Po, 31. 5. 2010 - 14:05)

Upnuté rifle ano, ale každá holka to také nemůže mít, právě díky tomu, že je stavěná tak, že její rozkrok je moc zvýrazněný. To platí i u dobře vyvinutých pánů. Také si nedají upnuté rifle, aby provokovali klobásou v nohavici. Chce to používat rozum, jak už tady bylo napsáno.

Marcelka (Po, 31. 5. 2010 - 11:05)

Nehodlám zde rozebírat...Vykašli se na ni. Ta nikdy nepochopí, co po ní vlastně chceš a když si pořídí jiné rifle, tak se bude exhibovat něčím jiným. To není oblečením, ale povahou!!!!!!

Karel (Po, 31. 5. 2010 - 11:05)

Je to exhibicionistická...Nehodlám zde rozebírat svůj vztah s přítelkyní. Reagoval jsem jenom na dané téma. Reakce jsou zajímavé, ale těžko soudit někoho, koho neznáte. To je všechno.

Jery (Po, 31. 5. 2010 - 11:05)

Také nosím upnuté rifle,...Je to exhibicionistická ku...., prostě holka pro všechny. Jak může svýmu partnerovi říct, že je to jeho problém? Je vidět, že je zahleděná jenom do sebe a víc ji zajímá, jen aby zaujala jiné chlapy, než spokojenost přítele. Je to hnus, jak se některé baby chovají. Ano vím, že i chlapi dokážou být stejně hnusní.

Lena (Po, 31. 5. 2010 - 10:05)

Není potřeba se ani moc...Také nosím upnuté rifle, ale to je snad pochopitelné, že si nekoupím takové, ve kterých budu vypadat jako prodejná dě.... Chce to používat rozum a vkus, ale někdy to u některých bývá problém a to se týká i chlapů. Mám kamarádku, je vdaná, ale obléká se zrovna tak jak píše Karel. I já jsem jí říkala, že to není vhodné, ale ona na to neslyší. Pochopitelně si pořídila milence, protože je strašně sexy, vymetá bary a diskotéky. Manželství se jí rozpadá, protože jenom blbec by tohle snášel. Myslím si, že se oblékám hezky a i v oblečení dám na rady a připomínky manžela, protože se oblékám sice kvůli sobě, ale také hlavně kvůli němu. Nepotřebuji svádět jiné, nebo být pro ně přitažlivá cíleně. To vždy končí špatně a začíná to vyrýsovaným rozkrokem. To ale není ten hlavní problém, ten je v povaze té dotyčné, proto bych se zeptala Karla „To nebude jediný problém mezi vámi, že? Netvrdí dotyčná, že ti pánové kolem ní nejsou milenci, ale dobří kamarádi? Netvrdí, že je velmi společenská a má ráda kolem sebe hodně přátel?

Jirka (Po, 31. 5. 2010 - 09:05)

A co to tedy je, když ne...Není potřeba se ani moc zamýšlet a je jasné, že se Karel nechal sbalit přímo v ordinaci na takto vyrýsovaný rozkrok. Jak jinak by věděl, že se někdy nepřevléká? Co se týká té lásky mezi nimi, tak asi nebude zase tak velká, když ta dáma neslyší na připomínky a hází to na Karla, že je to jeho problém. Evidentně ta dáma má nízké sebevědomí a takto nahání své potencionální milence i mezi pacienty, možná jenom potřebuje obdiv. Karel je buď dobrý samec, nebo má prachy, ale zase jí nestojí za to, aby něco dělala s tím oblečením. A kdo jiný by jí měl říci, že se nevhodně obléká, když ne partner? Nikomu jinému to přece nevadí, když se může koukat na její vyvalenou pí.. S tím oblékáním služebně bych řekl, že to bude něco obdobného. Ona ukáže, co může. Pochybuji o tom, že je chytrá a inteligentní. To by se chovala jinak, věk na to má, ale když ona se cítí mladá, takže v tom bude ten problém. Ujíždí jí vlak a toho se děsí, tak si přízeň mužů shání všemi prostředky.

Monika (Po, 31. 5. 2010 - 08:05)

Když ona říká, že to je...A co to tedy je, když ne exhibicionismus? A jak se obléká v ordinaci, myslím služebně. Má nějaké provokativní oblečení, jak se chová k pacientům? Víš to?

Karel (Po, 31. 5. 2010 - 08:05)

Já bych ji zase až tak...Když ona říká, že to je můj problém, že mně to vadí, protože to od nikoho jiného neslyšela a je celkem normální, když se holky takto předvádí. Také ji uráží, že jí říkám, že je exhibicionistka. Ona se tak prý necítí. Jinak je to ale velice chytrá a inteligentní žena, o kterou bych nerad přišel, protože se milujeme.

Dodo (Po, 31. 5. 2010 - 07:05)

Asi to ta ženská nemá v...Já bych ji zase až tak neodsuzoval. Holka si prostě potřebuje jenom pořádně zadrbat, aby ji přešla chuť takto se vystavovat. Je to nadržená pí..

Monika (Po, 31. 5. 2010 - 06:05)

Tak kamaráde, tahle názor...Asi to ta ženská nemá v hlavě v pořádku. Upnuté džíny ano, ale pokud to zvýrazňuje rozkrok, tak by to mělo vadit především jí samotné. Pokud ani nechápe, o čem Karel mluví a ještě se vystavuje takto i v práci, tak u ní není něco v pořádku. Pracuji také jako zdravotní sestra, tak je mně divné, že pracuje v riflích. To je neobvyklé, nebo to dělá cíleně, aby se mohla předvádět. Utíkej, Kájo, utíkej ....

Pavel (Po, 31. 5. 2010 - 06:05)

Já ji prostě miluji a...Tak kamaráde, tahle názor určitě nezmění. ta se potřebuje exhibovat a lákat chlapy. Předpokládám, že i výstřihy nosí takové, že jí prsa můžou vypadnout a také to, že jsi neměl problém ji sbalit. Běž o dům dál, s takovou tě nečeká nic dobrého.

Karel (Ne, 30. 5. 2010 - 22:05)

Takovou krávu bych dávno...Já ji prostě miluji a doufám, že to pochopí a změní názor.

Reklama

Přidat komentář