Reklama

Osahávání v MHD

Návštěvník (So, 5. 7. 2008 - 23:07)

to Simča: No vidíš,a neubylo tě:-). Beztak se to ženským líbí a tu si jen hrají na dámy.

simča (So, 5. 7. 2008 - 22:07)

já bych mohla psát romány,stalo se mi,že v tlačenici mi jeden zmetek šáhl na prso,pak si jeden sed vedle mě a pod sportovní taškou si to dělal,pak zas mě jeden říkal nějaký úchylárny v autobuse,nechodím vyzývavě oblečená,ale mamka říká že na ty úchyly mám smůlu,pak jsem jela na kole s bráchou,jeden mě dojel a položil mi ruku mezi nohy a rychle ujel

kluk (So, 5. 7. 2008 - 22:07)

Pánové, mám za sebou také pár špatností, ale radil bych všem s tím radši hned přestat. Oni to ženy fakt moc nemusí a moh by z toho být možná průšvih. Je lepší s tím přestat, dokud se o tom ještě tolik nemluví.

Katrin (Ne, 17. 2. 2008 - 12:02)

Nebo taky peknej lhar-nesmite verit vsemu,co tady kdo pise!kazdej se schova za anonymitu a pobavi se!

No a proč ne? (Ne, 17. 2. 2008 - 10:02)

Taky ho v davu dávám ženám do ruky.

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 08:02)

To ho ten chlap vytahl v saline z poklopce a vystrikal se? Cha cha

Xiadia (Ne, 17. 2. 2008 - 01:02)

Možná někdy kecám,ale tohle svatosvatá pravda!

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 03:02)

kecas..

Xiadia (So, 16. 2. 2008 - 01:02)

Jednou jsem z příšerně narvané tram vystoupila s flekem sperma na oblečení,kdyby ten dobytek něco naznačil,mohla jsem si ho alespoň pohladit,poslední 3 roky nebývala MHD tak narvaná,nezdá se vám?S radostí jsem se přichomejtala k pěknýmu chlapovi a při hledání něčeho v tašce mu hřebet ruky přejížděla jakoby nechtěně přes poklopec,já radši hned zacílím na to nejzajímavější místo.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2008 - 22:02)

Bohuzel je mam az moc velke...a co se da nasahnout u tebe? asi nic..jses panic..

kozel (Pá, 15. 2. 2008 - 20:02)

Pro raru: co se dá našahnout u tebe, máš vůbec nějaké kozy?

vera (Pá, 15. 2. 2008 - 20:02)

Ahoj no nevím jestli by mě někdo osahával asi bych mu vratila facku sice nevím jestli by to dostal ten pravý v té tlačenici. Vy jste ještě nedostali facku nebo kopanec ?

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2008 - 02:02)

U prdelatý čarodejnice bys sklidil největší úspěch...

revisor koz (Čt, 14. 2. 2008 - 08:02)

těším se a jdu do každého návalu, je to moje hobby. Ošahávám každou pěknou babu. Čarodejnice a jinou svoloč vynachávám

Vyhule (Čt, 14. 2. 2008 - 03:02)

Využívám návalů v tramvaji k osahávání chlapů,na tom nic není.Jednou si jeden myslel,že jsem mu chtěla lohnout peněženku,to byl průser.

rara (Čt, 14. 2. 2008 - 01:02)

Prcekbi ty kozo jenze o tobe vime ze kdyby te zacla osahavat pekna holcina tak budes drzet ani se nehnes a budes mit promoceny kalhotky tak nemachruj.

easy (St, 13. 2. 2008 - 14:02)

to barca. nechces pokecat? ozvi se mi pls na dark.sidex"seznam.cz

Rek (Po, 12. 11. 2007 - 18:11)

to prcekbink: Takže mě se to netýká, sem rád,že to někdo chápe *THUMBS UP*

prcekbi (Po, 12. 11. 2007 - 08:11)

mne kdyby nejaky osahaval tak mu vrazim parfacek to se tika tech nadrzencu!

Rex (So, 10. 11. 2007 - 00:11)

Jareku,ty si sračka, hlavně,že tu machruješ, jak někdo neumí psát,ale nedáš dohromady 2 jména. Je mi líto,že z toho svýho malýho hejhuláka máš komplexy, ale takhle to doopravdy nedohoníš a tim,že tu budeš vyhrožovat lámáním těla si nikdy nezašukáš. Zkus na ty holky zapůsobit jinak. Je mi tě líto, já jsem na rozdíl od tebe slušnej člověk,co by mouše neublížil ba naopak mě maj všichni lidi,co mě znaj rádi a tohle téma, o kterym se tu bavíme je opravdu jen hec a zabava. A pokud to tvý chorý mysli uniklo,tak já ty holky opravdu nevyhledávám,oni si to dělaj samy. Holka která tu píše, že by se jí to nelíbilo mě nikdy nepotká, protože si přede mě určitě provokativně nestoupne, ale jsou tu i názory holek,kterym se to líbí a to jsou právě ty, který to vyhledávaj. Prostě každej to rád jinak;-) Lidi nezlobte se na mě (Prostě se tu dikutuje, tak přispívám) a jestli se tu ozve další Jarek, tak už fakt nevim jak víc po lopatě a pro retardy to vysvětlit;-)

Reklama

Přidat komentář