Reklama

Sex a kopřivy

Autor diskuse
Bobřik

Gdo

Kdo pak tady użiva kopřivy na uspokojení sebe či sveho partnera zážitek s kopřivami?

 

 

 

Li (Pá, 5. 3. 2021 - 18:03)

tak já si teď užívám první letošní. Poštěvák mám v jednom ohni nádhera o

Chris (Po, 1. 3. 2021 - 09:03)

To věřím ale zatím je to tam tak max. na holínky, alspon u nas po sněhu a deštích jen samé bahno.

Vendula (Po, 1. 3. 2021 - 10:03)

U nás taky. Včera jsem hledala nějaké alespoň sporé výhonky za městem, ale kde nic, tu nic. Tak snad už za tři týdny.

Chris (Po, 1. 3. 2021 - 12:03)

To uz by mohly růst.. Přeci jen uz se ma oteplovat.

Michal (St, 6. 1. 2021 - 01:01)

Mě by se moc líbilo,kdyby mě někdo přivázal ke kříži,do půl těla a šlehal kpřivami !! Budu ochoten to podstoupit !

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 00:01)

Tak to máš blbý

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hrozne bolesti zažívam keď mi moja pár steblami prejde po semennikoch, mám zviazané ruky a nakoniec do klietky vopchá ďalšie steblá. Som uzamknuty, takže nemám žiadnu šancu zmierniť to svrbenie. Často sa pri tom počuram. Niekedy ma takto zviazaného nechá aj dve tri hodiny, samého sa trápiť

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hrozne bolesti zažívam keď mi moja pár steblami prejde po semennikoch, mám zviazané ruky a nakoniec do klietky vopchá ďalšie steblá. Som uzamknuty, takže nemám žiadnu šancu zmierniť to svrbenie. Často sa pri tom počuram. Niekedy ma takto zviazaného nechá aj dve tri hodiny, samého sa trápiť

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hrozne bolesti zažívam keď mi moja pár steblami prejde po semennikoch, mám zviazané ruky a nakoniec do klietky vopchá ďalšie steblá. Som uzamknuty, takže nemám žiadnu šancu zmierniť to svrbenie. Často sa pri tom počuram. Niekedy ma takto zviazaného nechá aj dve tri hodiny, samého sa trápiť

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hrozne bolesti zažívam keď mi moja pár steblami prejde po semennikoch, mám zviazané ruky a nakoniec do klietky vopchá ďalšie steblá. Som uzamknuty, takže nemám žiadnu šancu zmierniť to svrbenie. Často sa pri tom počuram. Niekedy ma takto zviazaného nechá aj dve tri hodiny, samého sa trápiť

Peter (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Hrozne bolesti zažívam keď mi moja pár steblami prejde po semennikoch, mám zviazané ruky a nakoniec do klietky vopchá ďalšie steblá. Som uzamknuty, takže nemám žiadnu šancu zmierniť to svrbenie. Často sa pri tom počuram. Niekedy ma takto zviazaného nechá aj dve tri hodiny, samého sa trápiť

Lucka (26) (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Nejsem na holky ale s kamarádkou to občas dělám, jednou mi udělala tu věc že má pro mě překvapení a že si mám nechat je kalhotky a přivázala mi nohy a ruce k posteli. Pak řekla překvapení a kalhotky mi vycpala kopřivami. Já jsem tak strašné moc řvala. dokonce jsem se i počůrala.

Vendula (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

No tak to je suprový. Hlavně to chce dokonale obložit, ale všude. Zadeček, boky a to naše místečko vepředu.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 00:01)

Jojo, narvala mi to i do pipiny.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 00:01)

Jojo, narvala mi to i do pipiny.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 00:01)

Jojo, narvala mi je i do pipiny.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 00:01)

Jojo, narvala mi je i do pipiny.

Jaryn (Ne, 13. 9. 2020 - 13:09)

A co Vendulka. Opět nám jaksi utichla. No byly prázdniny a teď má jistě školu.

Vendula (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

Školu mám, ale pořád tuto diskuzi sleduju. Jestli se v ní neobjeví někdo, kdo tomu dá nový impuls. Jak vidět, zatím nic nového.

Ládes (Út, 14. 7. 2020 - 09:07)

Tak jsem se trochu probíral touto diskuzí před rokem a zjistil jsem že Vendulka už není sedmnáctka, ale pár dní už osumnáctka. Gratulace!

Reklama

Přidat komentář