Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Pá, 10. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj Klárko. Myslím na tebe a na Libora jak to včera zvládnul. Příjemný den!

Holky (Čt, 9. 5. 2019 - 22:05)

Chtěl bych s vámi čurat. Když to čtu, musím si to udělat, abych se uvolnil. Jsem sám a jsem bohužel ,že si nevěřím navázat vztah s dívkou. Omlouvám se.

Klára (Čt, 9. 5. 2019 - 20:05)

Miško moc děkuji tobě a mám tě taky moc ráda. Libor má dnes bohužel depku a obávám se, że to nedá a opije se. V telefonu skoro plakal a ty večery jsou pro něj teżký. Tak ať mu není moc špatně a neblinká. Je mi smutno, chtěla bych být u něj aby se tolik netrápil.

Kláro, (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

depka je choroba,která se dá léčit.Ale ne alkoholem.Aby si nebila nestastná-

Miška (Čt, 9. 5. 2019 - 20:05)

A ta nožka u ségry bude vpořádku neboj. Taky se mi to stalo ale vloni v létě. Šlápla jsem na zahradě na včelu. Šílená bolest, ale za tři dny pohoda a taky ocet mamka dávala.

Miška (Čt, 9. 5. 2019 - 20:05)

Tak to ti přeju aby ti ten víkend vyšel. Příjemný večer a děkuji za to, že jsi. Písnu ti zítra.

Klára (Čt, 9. 5. 2019 - 17:05)

Ahoj Miško. Omlouvám se, že jsem na tvou nabídku včera nezareagovala. Úplně jsem ji přehlédla! Byla jsem tak plná těch zážitků a informací, že jsem to četla povrchně a nějak to vypustila z hlavy. Moc si toho vážím a ráda se za tebou vypravím pokud mamča nebude proti. Tam v těch končinách jsem byla snad jednou v Telči a v Jindřichově Hradci. Taky jsem si všimla, že dnes se tu diskuse točila kolem holčičího čůrání a kdo čůrá víc. Asi je pravda, že holky čůraj větší proud jak píšeš, protože já když potřebuju nutně a to je hlavně venku, tak mi to jde z pipinky hodně najednou a třeba i širokým proudem a rychle. My nemáme jako kluci pinďoura a tak to nám jde z močáku asi kratší dráhou a pipinka ještě pokud zůstane při čůrání sevřená ten čůrací proud rozšíří. To jsou starosti. Já to moc neřeším, ale Libor když potřeboval na malou hodně tak neudělal ten široký proud, protože pipinku nemá. Ségra se ozvala ze školy v přírodě, že se už těší domů a že ji štípla vosa do nohy, když na ní včera šlápla a tak má tlapku oteklou ze spodu. Učitelka jí to potírala octem a dala ji nějaký lék proti otokům. Teď jsem doma sama, ale mamča už jde domů z práce a tak si za chvíli dáme večeři. Libor už zase smutní a my chceme jet v pátek nebo spíše v sobotu na chaloupku a mamča dovolila, aby tam Libor zůstal s námi do rána! Tak jestli bude spát se mnou a ségrou nebo sám nahoře v podkrovní ložnici, tak uvidíme. Já bych nejradši spala s ním, ale to asi nepůjde. Navíc by si ségra domyslela, co třeba spolu děláme v tý posteli. Já bych ale byla vystrašená a asi bych se moc milovat takto poprvé, kdy spí mamča v přízemí, nemohla nebo jen potichu. Tak takový mám myšlenky. Prostě trochu naivní holka. Ach jo.

Miška (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Ahoj Klárko, pozdravuji z Dačic. Koukám, že tady někteří kluci odborně mluví o holčičím čurání. No já když čurám mimo domov třeba venku tak taky většinou hodně, protože se to snažím udržet až domů nebo na záchod a když není a chce to ven, tak musím a asi budu čurat velkou louži. Dnes jsem tak taky čurala, protože jsme se chvilku zakecaly s holkama v parku a nejprve čurala jedna za lavičkou když nikdo nešel pak já a pak ještě jedna a taky jsme potřebovaly a čuraly víc než normálně. Klárko a co u tebe nového? Ještě jsi mi nereagovala na tu nabídku, jestli bys zajela k nám třeba o prázdninách a maminka nemá nic proti tomu, abys tady klidně přespala, když to máš tak daleko. Díky.

Host (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

Nevím, ale holky vždycky když je někdy vidím, včetně té moji, tak chčijou prodem jak protrhlý. Kluci chčijou daleko méně intenzivně ikdyž třeba potřebujou taky nutně. Myslím normální mladý ne starý s prostatou,když jim to nejde.

Sofie (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

Kdž není kde jít na záchod tak to holka drží jak to jde a když už to nezvládne tak skočí někam za roh. Normálně s holkama ve škole chodíme na záchod ikdyž se nám chce jen trochu. Jsi úplně mimo a nic nechápeš a když potkáš venku holku,co potřebuje na záchod a hledá místo kde, tak asi to už držela dlouhoa myslela si, že záchod najde.

Host (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

Všechny holky jsou učůranky, vždycky si to nechaj na poslední chvíli a pak se mohou uchcat z toho jak jsou plný skoro na pochcání. Ale hezky se na to kouká. Neznám holku, která by šla chcát jen když se jí chce normálně. Většinou to všechny nechaj na poslední chvíli. I moje přítelkyně. Ale rajcovní to je.

Sofie (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Je mi 17, šmudlo. Dudlika nepotřebuju.

! (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Tak si vem dudlika a někam zalez a nečti si tady věci pro dospělý když se na to necítíš.Šmudlo

Yett (Čt, 9. 5. 2019 - 09:05)

...a já bych tě tam u ty zdi pořádně ošukal, abys z toho taky něco měla, učůranko

Sofie (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Já nejsem žádná učůránka, blbečku. Byla jsem čerstvě po zánětu močových cest a antibiotikách a o už jsem to nemohla vydržet, když se mi chtělo nutně na záchod a záchod nebyl nikde. A kdyby sis ke mně něco dovolil, tak by tě zavřeli. Ještě mi 18 není.

Sofie (Čt, 9. 5. 2019 - 08:05)

Já jsem jednou čurala na výletě za zámeckou zdí a přišel cizí kluk evidentně taky čurat a hned čural. Já jsem se styděla ,ale potřebovala jsem hrozně a nemohla to zpočátku ani stopnout. On se občas kounul na ten můj proud a pronesl, že ji mám moc hezkou a taky hezky plnou, když mi to z ní tak hodně čurá. Pak naštěstí odešel a já ještě dočurala zbytek,protože se mi to přece trochu povedlo to čurání utlumit aby to šlo pomalu a přikryla jsem si pipku rukou,aby ji neočumoval příliš.

Miška (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

Klárko i tobě pohodový den. O čurání napíšu ale scházet se s klukama nechci. Pa po škole..

Klára (Čt, 9. 5. 2019 - 06:05)

Miško dobré ráno. Moc jsme si s mamčou ještě večer povídaly a já ulehla až kolem jedenáctý. Je to dobře a všechno je daleko jasnější a zapadá to do sebe . Přemluvím Libora,a pojedeme tam ještě spolu. Jdu do školy a tak více písnu potom. Užij si hezký den. Vidím žek kluk ikk je žhavej na zážitky z tvého čůrání. Tak nevím, jestli mu něco sdělíš, když máš takovou nemilou osobní zkušenost, ale takhle na dálku neškodně tě to třeba uvolní. Zatím Pa.

ikk (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

Miško a nějaký čůrání bylo dnes?

Miška (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

Klárko, to jsem ráda, že jsi to zvládla. Třeba si o tom taky popovídáme osobně. Ráda bych kdybys přijela k nám do Dačic třeba na víkend někdy o prázdninách a mohla bys bydlet i s maminkou a ségrou třeba i u nás. Všechno vstřebej a prober a taky když budeš smutná tak to vybul. Já už jsem dnes ve větší pohodě. Jsem ráda za info a budu moc klidně jít spát s myšlenou ,že Klárka bude v pohodě. Myslím na tebe a mám tě doopravdy ráda, ikdyž jsem tě nikdy neviděla. Ale cítím to a z tebe taky a tak bysme mohly být dobrými kamarádkami a pomáhat si.

Reklama

Přidat komentář