Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 14:05)

Ja bych se ji na Tvem miste neptala, nechal bych tomu volny prubeh. Miluna umi dobre manipulovat, to neni jenom tohle, to jsou napr. i jeji videjka a fotky na fb. A na nektere lidi to pusobi. Umi vyvolat u nekterych soucit nebo jine pocity. Sice soucit svym zpusobem potrebuje, ale vic potrebuje pomyslnou "pevnou ruku", ktera se zmanipulovat nenecha.TIm neni mysleno ze by ji nekdo mel fyzicky ublizovat.

Alice (Út, 14. 5. 2019 - 14:05)

Takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela.Neuměla jsem to takhle vidět vašema očima tady.Ale už přes rok jsem mimo její vliv a nějak se mi to vybarvuje realita jinýho pohledu.To jsem teda byla blbá.Se stydím za to všechno i za ty cikány:( akorát problémy z nich,nic jinýho.A přesně já se jí ptát nebudu.To Miluna zjistí sama časem jestli se budou scházet.

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 14:05)

Ali, kdyz uz nic jineho , tak chyby jsou od toho, aby se clovek z nich umel poucit a pokud mozno, je uz nedelal. Kazdy je delame, nekdo vetsi, nekdo mensi.
Tys nastesti vystoupila z toho spatneho vlaku a nasedla na ten dobry. Miluna to bohuzel nedokazala a pokud si nenecha pomoci, tak ani nedokaze.

Alice (Út, 14. 5. 2019 - 15:05)

Já myslím že už jí není pomoci.Ona si vyžívá v hledání lidí kteří jí sexuálně přitahujou,to je její život a smysl.A jak to přestane dělat tak je nervní a hrabe jí.Nějak tak to vidím.A já se usadila a nechápu proč to s Jirkou nemohlo fungovat dřív jako teď.My jsme se fakt poučili co a jak.Já sice za jakou cenu ale hlavní je že už vím co a jak.

ale (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Má výdrž. U Denise se držela taky dlouho, než jí to přestalo"bavit".

Návštěvník (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Ty psychické problémy ale nezpůsobují Miluně anonymové. Určitě si nebere k srdci urážky, tak jako rady. Šrámy si sama způsobuje, vyhledává a bohužel není Miluně pomoci. Je na špatné cestě a není jí pomoci.

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Samozrejme, ze ty sramy ji zpusobuje jeji jednani a ne my. A pomoci ji neni, to je bohuzel pravda. :-(

pro Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 12:05)

myslím, že se tím tím moc lidí nebaví. Spíš jsou v údivu, že je možné, aby někdo takto smýšlel a píší svoje názory, rozladěné, soucitné, zhnusené, utěšující atd. Každý podle svého naturelu. Pro Milunu nefunguje "kdyby", ona je živel, šrámy si zacelí a jede dál ... vstříct dalším podobným šrámům

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Ja bych rekla, ze sramy se sice zaceli povrchove, ale v hloubi pusobi dal. A kazdy novy prohlubuje v jeji psychicke problemy.

Marek (Út, 14. 5. 2019 - 10:05)

A tohle je taky top---Denis způsobil paniku. Bylo to jako když do kurníku vtrhne kuna, následovalo zděšení a panika......přesně jsem si sám něco takovýho myslel.Jak když to zašumělo v davu. A Alice pak napiš co Lucie;) docela mi to zajímá.

no (Út, 14. 5. 2019 - 11:05)

mně Miluniny počátky s Denisem připadaly, jakože se na Milunu usmálo štěstí, konečně se jí může splnit, po čem toužila ( žít jako ostatní, stálý partner, rodina ). A bonus k tomu doktor, který jí pomůže s psychickými problémy. Ale zvítězil pocit svobody a nemít za nic a nikoho ( mimi ) zodpovědnost, pze ono se to děje samo a "já" za nic nemůžu

:D (Út, 14. 5. 2019 - 10:05)

Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu.....tak tohle mě rozsekalo:-))))) hned se mi vybavili ty fotky a k tomu i jak Aleš napsal že ty boty měl taky:-)))) a že nic nevydržely :"))))))

hm (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Jo snění......o lásce, která snad zvítězí? Ale, jo, ženská duše je většinou romantická a sní o tom, že přece to dobro je v každém z nás. A není možná, aby vše nedopadlo tak, jako v těch romantických seriálech.

Ota (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

A mně tak vadí to rejpání do Miluny.Kecy že je tupka a pako a lámání hole! A výsledek? Akorát z těch keců se stáhne a pak nepíše.Co tak psala špatnýho že si zasloužila tyhle kecy? Jen se svěřila že je zamilovaná do nový holky,to je všechno.

otázka (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

Kde bude Miluna za rok, dá se to odhadnout?

jsou (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

dvě možnosti. 1. bude s leskem v očích a pěnou u huby opracovávat několik tělesných otvorů.
2. bude přespávat na veřejných WC a žebrat o kousek jídla.

Luboš (Út, 14. 5. 2019 - 00:05)

Tak tahle povídka je naprosto Nej.Jsem zblblej z fb a chtěl jsem máčknout sdílet haha

povídka, která… (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Pozor! Pozor! Pozor! Výstraha! Po silnicích, parcích a lesích Středočeského a Jihočeského kraje se plíží Predátor!! Náš externí zdroj požádal naši redakci, abychom varovali obyvatelky- ženy, matky, slečny těchto krajů před možným nebezpečí. Jedná se o naši Jitunu, představitelku hlavní role naší povídky. ….Naše poslední kapitola povídky končila slovy: Jituna jedééé. A jela. Jenže jinak než jsme předpokládali. První měsíc řešily naše tři grácie ve vedlejších rolích (Sonny, Lilly, Budwarka) za mohutného skandování hordy anonymů naprosto novou situaci, která se v naší povídce vyskytla. Miluna urvala lékaře Tenise, sice poněkud podivného rasového původu, ale chlapce pohledného, vcelku čistého a slušně v širé Rusi vychovaného. Proč proč proč ptaly se opakovaně a zděšeně neb tato epizoda Jitunina života byla skutečně překvapující. Nicméně diskuze se zklidnila vrátila do svých kolejí po několika týdnech, kdy jituna oslovila nejprve několik jiných Tenisů ehhh co to plácácám, několik mudrů z přátel Tenise a obeslala je žádostivým dopisem, zda by se nechtěli v případě nouze stát náhradníky Tenise. To sice nevyšlo, ale Jituna již opravdu jela. Přes Tenisovy odpovídající a Jitunině "díře" vyhovující rozměry Jituna nedosahovala dostatečného počtu orgazmů, Tenis se projevil jako horňák (celej Jirka) a Jitunina se začala opět nudit . Během dalších týdnů znásilnila jednu letitou přispěvatelku jménem Katku, dvě Ukrajinky na které si počíhala při běhání po nemocničních chodbách a oslovila další ženy, které našla na Tenisově profilu. To už si naše grácie oddychly, že se vše vrací do starých poměrů, došlo jen k jedné výrazně exaltované reakci Budvarky, která varovala před tragedií, která by se mohla v tomto příběhu stát. Redakce dodnes nepochopila o jakou tragedii se mělo jednat, ale chápeme dobré srdce Budwarky, která jako vždy čekala konec jak z červené knihovny a byla zděšena vývojem situace. Když pak Tenis vykopl Jitunu ze svého života, protože si karlovarská ruská komunita si stěžovala, že Jituna jejich manželky sexuálně obtěžuje a ty začaly vykřikovat Me too, měla Jituna rozpracovanou další kamarádku, kterou se chystá hladit a objímat. A tímto se vracíme k našemu varování. Pozor, Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu. A protože Jituna často hledá náhradu, vzpomeňme na aféru na pár dní zmizivší Fanda x Komparsista, kdy opakovaně žádala, abychom jí pomohli komparsistu najít a ten jí Fandu nahradil. Fandu i komparsistu již vzala voda, ale vy ženy bděte a mějte se na pozoru ať se nestanete náhradou Puciny!!!

Lalla (Út, 14. 5. 2019 - 09:05)

:)

XY (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

jojo Denis způsobil paniku. Bylo to jako když do kurníku vtrhne kuna, následovalo zděšení a panika. Pak se tři grácie a spol. zklidnily, sedly na hřady a dávaly Jituně rady co kde si nastudovat, jak se chovat atd. Holt na chvíli zapomněly. že Jituna jede podle vlastního scénáře, který se nemění.

Reklama

Přidat komentář