Reklama

Močení ve stoje

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 14:07)

Škoda,že to nemůžu poměřit.Hoďte někdo míry.

Návštěvník (Po, 3. 8. 2020 - 07:08)

Žádná se nechce pochlubit jak má píču?V předu,či více vzadu?

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 15:07)

Právě že je každá jiná. A to je na tom pěkné. Jsou taky rozdíly v tom, když stojí rovně a je vyholená. Některá má čárečku, delší či kratší a u některé není čárečka vidět, jen trojúhelníček.

Dalibor Milado… (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

pij čaj Akoho,lismus (pl = polévková lžíce, čl = čajová lžička) Narkolog Alexandr Antonov sděluje Lidský organismus vyrábí denně kolem 10 gramů lihu, což vydá za 50 g vína. Při pravidelném užívání alkoholu tělo přestává líh tvořit a potřebuje ho dostávat zvenčí. Lze od alkoholu odejít, ale ženský organismus je považován za téměř nevyléčitelný ze závislosti na alkoholu. Léčení trvá mnoho let, někdy až třicet, než se změní chemické pochody v organismu. Je to velmi těžká nemoc. Čaj na odvykání od alkoholu 1pol.lžíce přesličky rolní, 1 pl kořene lékořice, půl pl pelyňku, 1 pl mateřídoušky, na to 1 l horké vody – asi 90 – 95 stupňů, nejlépe do termosky, nechat stát přes noc. Ráno scedit. Pít před jídlem po jedné třetině sklenice 3x denně. Pelyněk léčí játra při alkoholismu i při hepatitidě. Odvykání od alkoholu napomáhá při tomto čaji měnit chuť, alkoholikovi přestává alkohol chutnat. Lékořice posiluje působení ostatních bylin. Čaj proti alkoholismu Do termosky, nebo vařit na velmi malém ohýnku: 2 pl třezalky, 2 pl řebříčku, 2 pl měsíčku lékařského, 2 pl kukuřičných vlasů, 2 pl pelyňku. Kukuřičné vlasy podporují funkci ledvin. Zalít půl litrem vařící vody. Pije se před jídlem po půl sklenici. Po 4 měsících se těžká alkoholička zbavila závislosti na alkoholu. Hodnocení lékařkou fytoterapeutkou: Je nutná velmi silná motivace. Pacient to musí sám chtít! Z hlediska WHO 100 g červeného kvalitního vína je léčivé pro kardiaky, protože kvalitní suché červené víno obsahuje kumariny, které kladně ovlivňují krevní obraz a brzdí rozvoj ischemické choroby srdeční. Ale je riziko návyku! Třezalka je bylina na sto chorob, včetně alkoholismu. Čaj proti závislosti 3 pl třezalky, 2 pl ostropestřce mariánského, 3 pl šípků, které jsou dobrým prostředkem pro vitamín C, 3 pl máty peprné, promíchat, 1 pl této směsi zalít 1 skl.vařící vody, stát zakryté 30 min. Přecedíme a vymačkáme, pak přidáme šťávu ze tří citrónů, 50 g medu. Po 1 třetině skl. 3x denně 30 min. před jídlem. Pít 2 – 3 měsíce. Nebudete pak ve stavu závislosti. Játra poškozená alkoholem Při poškozených játrech (alkohol) ráno nalačno půl čaj. lžičky rozemletých semen ostropestřce mariánského.

Vendula (Po, 29. 6. 2020 - 16:06)

V sobotu jsem byla s manželem na fotbale taková vesnická liga a o přestávce šli chlapi ke plotu čůrat. Já jsem šla s nim,i kdybych meměla dlouhé vlasy tak by ani nevěděli že čůrá žena. Pustila jsem splav že by mi ho mohl i leckterý chlap závidět. Když jsem odcházela od plotu tak mi jeden muž říká " paní tak to bylo něco nádherného takový oblouk" .Já jsem se jen pousmála a šla na párek.

Iveta (Pá, 19. 6. 2020 - 11:06)

Já mám pipu taky dopředu ale malé pysky dost veliké tak že jak čůrám ve stoje prsty si je musím chytit a ohrnout do stran a pak už jde proud moči jak chlapovi dočůrám utřu se kapesníčkem a je to.

no (Pá, 5. 6. 2020 - 06:06)

čurokap

Nikol (St, 3. 6. 2020 - 07:06)

Mi se taky daří čůrat ve stoje a nepočůrám si oblečení . A souložit ze předu ve stoje taky zvládáme s přítelem , díky tomu že mám tu pipinu nasměrovanou dopředu.Je to skvělé ale když chceme souložit ve stoje zezadu tak se musím více ohnout ať se pipina vyšpulí dozadu a jde to taky ale více se mi to líbí zepředu tam je v akci i klitoris a ten mám hooodně akční.

Hana (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Mám nového přítele a byli jsme na procházce v lese a oba nás vzalo čůrání tak on se postavil a začal močit a já vedle neho jsem si rozepla rifle a sundala do puli stehen prsty roztáhla pysky a čůrala jak on daleko hleděl na to jak puk že tak čůrám.Utřela jsem fifinu papírovým kapesníkem a bylo. Říká mi ty to umíš skvěle.Doma ve vaně jsem se postavila on si klekl a chtěl to vidět z blízka tak jsem mu počůrala celý obličej .Byl z toho uplně unešený prsty mi tam sahal a směroval proud na všechny strany až se mu s toho postavil . Vše jsme zakončili ve sprše souloži ve stoje čelem k sobě to taky zvládám skvěle.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Jako děti jsme s kamarádkou po sobě čůrali.Samzřejmně stála,ale moc jí to nešlo.Čůrala kousek před sebe.Radši jsme si hráli na doktora.Důkladně mi prohlížela čůráčka a já jsem ji rozevíral pysky.Bylo mi divný,že dírku na čůrání má uvnitř mezi pysky.

Bara (Čt, 23. 4. 2020 - 08:04)

Mi šlo už od puberty čůrat ve stoje ,Mám ten dar že mám tu močící dírku nasměrovanou dopředu a čůram jako kluci ,Kdysi jsem s nimi závodila kdo dučůrá dále.

Valerie (So, 11. 4. 2020 - 08:04)

Pipinu mám taky dost vepředu tak že sex a močení ze předu na stojáka mi jde skvěle.Dočůrám ve stoje daleko jak chlapi. a sexuji na stojáka úplně běžně.

Nella (St, 1. 4. 2020 - 09:04)

Před klukami nečůrám ale když to situace vyžaduje nedělá mi to problém nejsem stydlivka.

Raduš (St, 25. 3. 2020 - 21:03)

Holky to máte fajn s těma předníma pipinama. Já ji mám hodně vzadu. Na stojáka sex nehrozí, chlap by se tam nedostal. Jak čůrám proud mi jde pod zadek a spíše dozadu.

Nella (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Ve stoje čůrám skoro pořád . Mám to štěstí že mám malé pysky opravdu malé a pipinku taky posunutou dopředu . Pipinu potáhnu trošku nahoru prsty si rortáhnu pysky a spustím splav,při dočůrávání už mám připraveny papírový kapesník strčím pod pipinu utřu do sucha a hotovo,Čůrám už tak od desáti let kdy jsme s kluky soutěžili kdo dál dočůrá. Já mám rekord v délce co jsme měřili 3,15cm daleko.

Karel (St, 25. 3. 2020 - 12:03)

Nello, takže se nestydíš čůrat před klukama?

Soňa (Pá, 13. 3. 2020 - 07:03)

Když jdu na mužský záchod tak většinou čůrám do pisoáru i mezi chlapama s tím nemám problém utřu se kapesníčkem a jdu .Občas si chlapi všimnou že mezi něma čůrala žena ale neřeší to jen pokývají hlavou nebo zabručí takové hmm a je to.

Jirka. (Ne, 31. 5. 2020 - 11:05)

A to je přesně tak, chlapům to nevadí, možná nějaká výjimka může být, ale jít chlap na ženské záchody, tak se tam pipiny zblázní. Chlapy jsou tolerantnější a mají většinou rádi ženskou, která není jako pipka ufňukaná, ale spíš pro všechno a umí si poradit a nic ji jen tak nerozhodí. Aspoň já to tak mám rád.

Steve (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

jj, přesně tak ... :-)

Soňa (St, 11. 3. 2020 - 12:03)

Ve dvanácti když jsem pohlavně dospívala Tak jsem si všimla že mi proud moči cvrnká o pysky které se mi zvětšily. Tak jsem to vyzkoušela ve sprěe když jsem byla sama doma.Roztáhla jsem si prsty pysky a potáhla pičku nahoru a proud moči krásně čůral dopředu. Je už to dvacet let když to potřebuji a vyžaduje to situace tak to požiju.(Porucha ženského záchodu nebo obsazeno na ženském nebo v přírodě ) v tom nemám problém.

Reklama

Přidat komentář