Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

celá Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

https://youtu.be/VkReC1QU9K0

nevíš? (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Průša je úchyl

die (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Tak to sex nebude, k tomu musí oba :-)

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Já vim no.Teď mi ještě dostalo když sem zjistila že mu Denusovi na fb v komentářích psala jedna sestra jestli je ještě ve vztahu s Průšou:-((( je mi moc líto jestli mě tam takhle pojmenovali.Je to hnus!!!

asi (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

jsi nám Milu všechno z nemocnice nenapsala. Podle jednoho výstupu nedostaneš takovou přezdívku.

Tak (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

ted jsem se s chuti zasmal s "Prusou" Vidis Miluno jakou jsi tam delala ostudu, zarlivou blbku. Pravdepodobne jsou radi kdyz jsi odesla. Neni to hnus, kazdy si zaslouzi to, jak se chova.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No teda Miluno, to jako podle té písničky? Co jsi v té nemocnici prosím tě vyváděla? To se nedivím, že tam odtud odchází, přitom tam byl pár měsíců co vím

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No to je urážka že by mě nechtěl ani ten cikán!!! To mam fakt o co stát potěch zkušenostech.Jo Lallo je to s Denisem v pořádku,on odešel kvuli práci ale neni v pořádku to jak chce dítě a já ne.A sex by tak měl byt,on umí když chce ale on sám je teď divnej jak mi říkal ten kamarád.On se ani s tim potratem ještě nevyrovnal protože to bylo jeho první dítě.

(Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

žádné dítě nechce. nebo co ti říkal kamarád a on ti volal nebo ty jemu

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Ten kamarád mi volal.Že je poslední dobou Denis divnej ať se tam stavim.A já dítě nechci a on teď naposled o dítěti nemluvil ale určitě ho to nepřešlo si myslim.

:D (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Miluna si myslí, že sex ano, Denis si myslí, že sex ne.

ha (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Tak byl sex? Nebo jen pokus?

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Já sem mu říkala slovně jestli něco bude a on že to nejde když už víc pil a zase to že byl unavenej:-( já už to teď neměla zase dýl.Od potratu se mi sexuálně nedaří.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Teda, Milu, pokud je mezi vámi opět vše vpořádku a jste partneři, tak po pár měsících je divné, že po sobě netoužíte skoro denně.

Ale (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Není nic v pořádku. Miluna jela za Denisem jen kvůli sexu. Kdyby Denis o Milunu dál stál, tak by od ní neodešel. Nestojí o ní,tak jak si Miluna myslí, že se nerozešel. Choval by se jinak a ne že by zdrhnul. Ani se není čemu divit. Takovou ženskou by nechtěl už ani ten cikán.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Ale, já netvrdím, že nemáš pravdu. Důležité je, co si myslí Miluna a ten doktor. Já myslela, že se dohodli na vztahu založeném na sexu, ale tohle nevypadá ani na to.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Oline je trochu pochybnej víš.Já ho znam přes Jirku a na fb má fotky jak si kouše nehty a sedí s takovou vyhnilou partou.Jeden tam kouká na jedno oko,za nima opadaná zeď,gauč natrhlej z nějakýho sekáče a jak máš na fb info o sobě tak on tam má napsáno že je posedlej satanem.Nějak mi to k Denisovi nesedí setkání ve čtyřech jako partička.I když Denis to taky umí rozjet co sem viděla včera ale zase jinak asi než tyhle typy jako je ten Lucky.Ale anonyme si myslim že sem byla přímá teď až dost.Oto až zase budu mít náladu.Teď tady přemýšlim co si dát abych fungovala a neležela celý den jako na sračkách víš.

Olin (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

On se včera rozjel? Jako myslíš pařil? Kde jste byli, jestli to není tajný

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Jen v tom bytě jsme byli.Ale přišli i nějaký jeho kamarádi ale nebyli všichni doktoři a s nima se choval už taky jinak.Prostě se ožral a hulili tam nějaký doutníky a cigára,smradu všude z toho.Nemam to ráda a k němu se mi to nehodilo takhle to tam do sebe klopit.Pak snadno ani nemohl sex.Prostě bylo to o ničem. A jak sem mrzutá a na nervy tak sem se neuměla uvolnit,jen mi lezl na hlavu ten kouřovej smrad.Já to prostě nesnášim,už dávno.

Ota (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Moc prosim beruško další fotku nebo videjko.Taky mam hodně špatnou náladu tak se hned uklidňuju tebou.Pobavil mi Aleše originální nápad procházka do blázince.

Reklama

Přidat komentář