Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 19:05)

Děkuji Miško, i tobě přeji. Libor psal, zatím smutní, ale prý hlavně po mně, že není se mnou a tak to zvládne. Slíbil to a já mu věřím. Ségra taky děkuje za pozdrav a pozdravuje taky. Teď už je u sebe a když jsem byla u ní se chvíli pomazlit, tak měla malinký očka a asi bude brzy chrnět. Včera jsme vydržely dlouho až do skoro jedenácti hodin a tak to teď bude dospinkávat. Já jsem zatím redy, stýská se mi po Liborovi a mamča byla před chvílí zvědavá, co já a Libor, asi si myslela, jestli něco mezi námi bylo víc na chaloupce, ale kde, v pokoji byla ségra a za to ostatní v lese pod skálou se trochu stydím mluvit, tak jen naznačím, že si jen tak hrajeme , ale že antikoncepci dodržuji a řekla jsem ji, že klidně můžeme tedy spát sami v postýlce, když jsem ochráněná- Mamča sice proti tomu nic moc nemá, ale je vidět, že se o mně bojí. Jo a Libor to s tím bydlením v Mimoni opravdu myslí asi vážně a má naplánovanou prohlídku domečku a chce, abych tam s ním šla taky. Je to kousek vedle od nás přes ulici a to by byl gól, kdyby se to povedlo. Já bych byla šťastná a Libor taky a ségra by nemusela být smutná, protože, kdyby Libor chtěl, abych tam s ním bydlela, mohla by mne chodit navštěvovat. Je to tak 5-8 minut pěšky. Tak uvidíme.

Miška (Ne, 12. 5. 2019 - 19:05)

Já sem Klárko taky napíšu jen takový zajímavý čurací věci. Dnes jsem byla na malou několikrát a jen ráno hodně a pak normálně a až v těch Slavonicích hodně znovu, protože jsem se po obědě víc napila a držela jsem to dlouho a proto pak vyčuráš hodně vody ze sebe, když to dlouho držíš. Myslím na tebe a přeji ti příjemný večer a pozdravuju Libora a ségru. Tak zase si písnem.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 19:05)

Já tady píšu jen o takových zajímavých situacích s čůráním a běžně chodím čůrat přes den jen normálně nebo málo.

ikk. (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Holky, když to dlouho držíte , pak to chcaní je pochopitelně silný. Když potřebuju já a nejdu brzy tak to mám stejný.

Miško (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Jsem ráda Klárko, že jste v pohodě a že jsi měla příjemný víkend. Ten Libor tě má asi moc rád, když to nevydrží a vypustí se hned. Ale to je taky důkaz, že asi nemá žádnou holku a nebo si se šulinem nemusí to dělat doma a počká až na tebe a pak to asi mu jde do velkýho vzrušení a lásky a tak moc tě chce až se udělá dřív. Možná, kdybyste to zkusili třeba ještě jednou odpoledne za dvě hodinky, vydržel by déle,ale moc nevím jak kluci fungujou. Ale když jsem měla toho posledního tak ten taky moc nevydržel a sice do baculky pronikl,ale za pár vteřinek jsem ji měla plnou jeho teplým pramínkem lásky. Dnes jsem měla málem čurací nehodu, protože jsme byly s mamkou ve Slavonicích a chtěla jsem opravdu nutně na WC čurat a ono tam bylo zavřeno a já jsem se s rukou na baculce chvíli kroutila a pak to musela pustit u toho WC z boku jeho zdi. Maminka říkala, Míšo ,tohle nemůžeš tady, ale já bych se počurala a stejně jsem si trochu učurla do kalhot než jsem je sundala. A pak to šlo hodně rychleven a mamka jen zoufale hlídala ,aby nikdo nešel a když viděla jak velký čurání mi jde, tak pochopila, že by mohla být nehoda .

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Miško samozřejmě že jsem to nepsala já. Můj styl a obsah uvažování už jistě znáš. Bylo to na chaloupce zajímavé. Libor nakonec spal s námi v jedné místnosti se ségrou a mamča spala jinde. To noční čůrání jsme si hned dohodli, že se nic neděje a že komu se bude chtít tak se bez stydění vyčůrá do nočníku a ty druhý budou v klidu a nebudou se koukat. Ségra potřebovala kolem půl pátý a já slyšela jak to z ní jde hodně ven do nočníku a chtělo se mi z toho víc a pak jsem se vyčůrala taky. Libor spal nebo dělal že spí a nepřipojil se a tak se to zvládlo. Byli jsme před tím v hospůdce na posezení a zahráli si kuželky a něco jsme popili, ale nikomu z nás špatně naštěstí nebylo. Jen jsme se s Liborem trochu courali cestou domů a nechali mamču a ségru jít napřed a já se pak venku s Liborem hodně vyčůrala a on by chtěl i víc, ale bylo to takový blbý a tak mi jen pipinku hladil při čůrání rukou a měl ji samozřejmě dokonale mokrou a tedy pochcanou,ale jemu se to líbilo. On se pak taky vyčůral a asi to pak vydržel až do rána- ale než odjel tak mi řekl, že slyšel, že obě jsme hodně čůraly do nočníku, ale ani se tajně nekoukal a hned spal dál. Včera jsme byli odpoledne před bouřkou v lese a tam jsme si dopřáli čůrání v klidu, já jsem si schválně nechla pipinku plnou a pod takovým skalním převisem jsem ihned udělala větší louži a on chtěl rychle proniknout do mé pipinky ve stoje, já už měla nožky lehce roztažený a pipinku připravenou ale zase byl tak vzrušenej, že to nestihl a postříkal mi pipinku celou zvrchu .Bylo by to hezký mít jeho v sobě ale dnes dopoledne už pršelo a bylo chladno a doma to nešlo. Tak snad příště. Libor měl dopoledne depku a svěřil se mi, že mám moc hodnou maminku a že při tom musí o to víc myslet na tu svou a chtěl se projít ven, protože se mu moc chtělo bulit a nechtěl aby ho mamča nebo ségra tak viděly. Víš ,já jsem mu řekla ale, že my jsme zase přišly o otce, kterej byl zlej a šlo nám o život a taky mi táta chybí ale nesmutním, protože ten ,co jsme ho měly byl zlej. Libor bulil za barákem,ale na to se postupně trochu uklidnil a po obědě odjel snad v pohodě. Ve čtvrtek jedeme do Turnova k tomu odborníkovi a jsem ráda, že tu nabídku ode mne nakonec přijal. Včera jsem si všimla v hospůdce, že mu alkohol moc nechutnal a to nedělal pózu před mamčou. Měl dvě piva a malou vodku a říkal, že kdyby si dal víc, určitě by to nesnesl a mohl by udělat blinkací nehodu a tak se kontroloval a to je dobře.
Cesta z chaloupky byla dnes složitá, protože jsou různý omezení a tak jsme si musely zastavit na čůrání cestou, protože se nám všem i mamče chtělo hodně a počůraly jsme vydatně u jednoho lesa u silnice smrkové jehličí a tak je to tam od nás tak pohnojený, že tam třeba vyrostou houby. Jenže už si nepamatuji, kde to bylo. Miško tak takhle alespoň v kostce byl uplynulý víkend s Liborem a spol.

Hynek (Ne, 12. 5. 2019 - 17:05)

Nějakej úchyl si tady hraje na Kláru. Každýmu je to jasný hned!

Znalec (Ne, 12. 5. 2019 - 17:05)

Tak tohle je samozřejmě jasnej fake.

Miška (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Klárko??? To je určitě blbost. Tady si někdo dělá asi srandu,ne?

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Je to pravda.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Libor čural nejen sem mnou, ale i s mou mamou.Te se Libor tak zalíbil, že mu dovolila do její baculky i zasunout a vystříkat ji.Moc se jí to líbilo a chce si to ještě zopakovat.

ikk. (Ne, 12. 5. 2019 - 15:05)

Souhlas. A jinak Klárko jaký bylo čůrání s Liborem a Miško co tvoje baculka?

Host (Ne, 12. 5. 2019 - 15:05)

Kokote nevymáchanej. Neotírej se o slušný holky!

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 14:05)

Jejda, ten kokot hrající si na skupinu chcáčů tu furt je... :-(

Miška (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Ahoj Klárko, tak se budu těšit na nové zážitky. K nám z toho Berlína zatím na poštu nic nepřišlo. Je tam ode mne odkaz ,aby ho zachytili, tak uvidím.

Vtipálek (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Znáte ten suprovej vtip o český poště? Můžu vám ho poslat, ale nevím jestli vám dojde.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 11:05)

Miško myslím na tebe,pojedeme domů už po obědě, protože je chladno a pak ti napíšu více. Hodně nových věcí. Zatím Pa.

Tony (Ne, 12. 5. 2019 - 03:05)

*Jsme napojený na sebe Miško, teď jsem jen koukla a vidím od tebe vzkaz. Pojedeme za chvíli na chaloupku ke Šluknovu *

Pocházím od tamtud, přímo z Rožan, což je vesnice tři kilometry severně od Šluknova, přímo na německých hranicích, takže vím, jak je v těch končinách mizerné internetové spojení, takže chápu, že Klárka o tomto víkendu nic napsat nemůže, i kdyby chtěla. Jenže různá internetová hovada tu rádi píšou nesmysly. O ní i o Liborovi Já jsem tu v tom Berlíně momentálně osamocený, a tak jen žasnu.

Miška (So, 11. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj Klárko. Jen ti posílám pozdrav. Byla jsem s holkama venku a teď jsem přišla . Myslím na tebe a Libora a těším se, až mi napíšeš, jak jste prožili víkend. Hezký večer.

Tony (Ne, 12. 5. 2019 - 03:05)

Miška@Klára

Děvuchy, přišlo vám to z toho Berlína, nebo zase Česká pošta zklamala jako obvykle. Mě to vaše čůrací story vůbec nezajímá, už jsem starý děda, jen tak z nudy jsem sem nakoukl a zaujaly jste mě, protože máte dobrá srdíčka. Pokud to nedošlo, tak mě to mrzí, ale jak má něco dojít s takovou nepřesnou adresou.

Reklama

Přidat komentář