Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 3. 5. 2019 - 04:05)

Milý Martine, tvůj příspěvek je typickým výplodem cirkumfetišisty. Podsunul jsi mi to, co vůbec netvrdím. Nebo špatně čteš mé příspěvky.

Martin (Pá, 3. 5. 2019 - 03:05)

Mně spíš děsí to co píšeš ty. Jakože rakovina penisu v důsledku neobřezání je vlastně v pohodě, protože ji pak mají jen staří dědci.... Takže přeneseně Ginuv návod: celý život prožít se záněty, nefunkční, ale za to bravurně citlivou předkožkou, užívat si super honění a super orgáče, a na stáří, kdy už je to podle Gina vlastně jedno, rakovina penisu. Nepřipadá ti to tak trochu i jako rouhání?? žádný člověk, ani ten starý nechce bojovat s něčím tak hrozným jako je rakovina!!! A jelikož ze svého okolí vím co to je, tak to nepřeji nikomu!! Navíc na stáří příjdou i jiné nemoci, tak nechápu, proč si ho ještě znepříjemnit výhledem na to, že se mi díky celoživotně zanedbanému problému rozjede rakovina??? Jsi zvrácený a divný!

Jája (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

To asi ani tak nejde, možná v tvých negativních úvahách o doktorech. Odstraněná tkáň se posílá na biopsii na potvrzení nálezu. Nicméně, je to jen další důkaz toho, že u neobřezaných jedinců je daleko vyšší výskyt rakoviny penisu. A kdyby byl zavčas obřezán, nemusel by se nechávat obřezat dodatečně, stejně už se tím nedalo nic zachránit.

luci (So, 4. 5. 2019 - 23:05)

Není nijak prokázáno , že obřízka zamezí rakovině . Kolega obřízku měl a napřed mu odstranili prostatu a potom ho i vykastrovali . Prý mu to prodlouží život , kulové za čtvrt roku byl po smrti. Akorát jim pojišťovna zaplatila za zbytečný výkon.

LuciGine (Ne, 5. 5. 2019 - 09:05)

Není zde řečeno od kdy měl obřizku, jestli ji měl kako dědek z důvodu cukrovky! Bylo zde však napsáno, že obřízka má preventivní účinek proti rakovině penisu, je-li provedená v raném věku. Dále je jasné, že neměl rakovinu penisu , ale prostaty! Proto mu odstranili prostatu a neodstranili mu penis. Odstranění varlat zamezí účinkům testosteronu na dalšim bujení. To je běžná praxe při rakovině prostaty. A řeč zde byla o rakovině penisu a preventivním vlivu obřízky na jejímu předcházení. Prostatu je nutno udržovat také zdravou a chodit pravidelně na testy a starat se o ni a ne přijít k lékaři, až když je prostata jeden nádor. Není to vina ani lékařů a ani pojišťovny. Navíc pojišťovny hradí preventivní vyšetření prostaty, aby pak zabránili vysokým nákladům a traumatům ze " zbytečných" zákroků, kdy už ani pacienta nejde zachránit. Zase jen z přispěvku čiší nenávistná ginovina vůči lékařům ! Ale on sám z vlastní viny opilcovi drancuje zdravotní pojišťovny na úkor ostatních, ale to je v pořádku, samozřejmě. A zaměňování faktů, to gin umí na jedničku.

Martin (Ne, 5. 5. 2019 - 07:05)

Jejda, nejde o rakovinu prostaty ani o rakovinu varlat! Jde přímo o rakovinu penisu - žaludu! A ta se opravdu může rozjet v důsledku špatné hygieny předkožkového vaku, v důsledku balanitidy apod...nejdřív si o tom něco zjistěte, než budete mudrovat!

Tony (Čt, 2. 5. 2019 - 18:05)

Doktor to zkurvil, tak si našel rychle výmluvu.

Jája (Čt, 2. 5. 2019 - 15:05)

Cirkumcize se provádí nejen z estetických a funkčních důvodů, ale především jako preventivní opatření před možným vznikem rakoviny penisu při nedostatečné hygieně předkožkového vaku pro nemožnost přetažení či obtížné přetahování předkožky.

Tony (Čt, 2. 5. 2019 - 16:05)

Ty jájínku, ta rakovina je záležitostí starých dědků a fimóza se dá vyřešit bez zmrzačující amputace předkožky.

Na modrém koníku také byla jedna tak popletená a s manželem byli dohodnuti, že to svému miminku nechá udělat ale naštěstí mu nakonec tu prasárnu udělat nedokázala.

Jája (Čt, 2. 5. 2019 - 17:05)

Ano rakovina je záležitostí starých dědků, ale ne těch včas obřezaných. Proto je důležité provádět obřízky včas, a ne čekat do důchodu, aby výhody vycházející z obřízky byly kontinuální. To není propaganda, to je bohužel realita. A pak jim, těm dědkům, jak píšeš, je potřeba odstranit celý penis! Jako v tomto případě : Phillip Seaton, řidič z Kentucky, trpěl opakovanými záněty, proto mu lékaři doporučili podstoupit obřízku. Chirurg, který měl zákrok provést, ale v průběhu operace objevil na pacientově penisu vzácný druh rakoviny a rozhodl se orgán odstranit celý. Seaton, v té době pod narkózou, neměl o změně plánu ani potuchy a lékař neinformoval ani jeho manželku Deborah, která seděla v čekárně...."Když jsem se na pacienta podíval, neviděl jsem penis, viděl jsem rakovinu," prohlásil chirurg Dr John Patterson před soudem. Podle něho je druh rakoviny, kterou pacient trpěl, velmi nebezpečný, a rychlá amputace muži zachránila život.

Eva (Čt, 2. 5. 2019 - 16:05)

Děvčata co si berou cizince ze zemí, kde je obřízka běžná jsou tím motivováni daleko více . Mužská obřízka přináší celou řadu výhod. Zda nechat obřezat svého syna, uvažuje i Nikola (31).
Její manžel je Američan a obřízku v dětství prodělal, stejně přes 70 procent jeho spoluobčanů. „Připadá mu to mnohem lepší a hygieničtější. Takže teď chce, aby tento zákrok podstoupil i náš potomek. " Proto je zde už i celá řada privátních klinik uspokojujících poptávku po obřízce.

Steve (So, 27. 4. 2019 - 21:04)

Já bych z církve taková čuňata neprodleně vyhazoval a exkomunikoval. Je mi z toho zle že s tím papež Franta nic nedělá a furt se to snaží jen zhlehčovat.

Tony (So, 27. 4. 2019 - 23:04)

Franta mi pije krev i kvůli fůře zcela jiných věcí. ------------------Jenom mě zajímá, odkud se pokrytecký evangelikál připojil, když mu admin bloknul jeho milovaný Tor, jehož pomocí tu páchal neplechu.--------------- Když jsem byl v semináři, tak jsem neměl ani sebemenší pomyšlení se zabývat tímto tématem. Od toho mě chránila konzumace malých okrouhlých sušenek, které jsem tehdy konzumoval dvakrát za den.

Martin (Pá, 26. 4. 2019 - 16:04)

Zajímavé, že když se jedná o článek o amputaci penisu, kvůli zanedbané hygieně v důsledku neobřezání, tak je to článek k vyděšení...... ale pokud se jedná o článek o obřízce, tak to doopravdy vyděsí Gina a bere to jako holá fakta :-D :-D to je opravdu směšné....

Tony (Pá, 26. 4. 2019 - 13:04)

Když jsem ležel na urologii, tak tam museli jednomu starému dědkovi provést radikální obřízku kvůli náhlé komplikaci. On k tomu řekl, že i kdyby mu uřízli i celého pincka, že by mu to už bylo jedno.

Martin (Pá, 26. 4. 2019 - 07:04)

Ginovy rady ničí mužům sexuální život...(a to doslova:-)):
novinky.cz/zahranicni/amerika/503369-pocet-amputovanych-penisu-sokoval-brazilskeho-prezidenta.html

Tony (Pá, 26. 4. 2019 - 10:04)

Zase jeden článek k vystrašení. Stejně jsou ty případy u starých dědků, pro které je sexuální život pouze vzdálenou vzpomínkou.

No (So, 27. 4. 2019 - 19:04)

Myslíš tím toho starýho gina ? Ten už jen vzpomíná a slintá na tahání za kůže seminaristů, oni jim obřízku zakazovali komouši, aby nebyli free pro americký způsob života a tak co se v mládí naučili, na to teď vzpomíná.

Tony (Ne, 21. 4. 2019 - 11:04)

S náboženským tmářstvím se nic nenadělá.------------------Byl duchovní otec moderního státu Izrael Theodor Herzl antisemita, když svého syna Hanse odmítl nechat obřezat?---------------Takové výlevy jsou absurdní.----------------Snad mi nebudete tvrdit, jak tvrdila jedna na Modrém koníku, že miminko ta obřízka hodně bolí, pokud je provedena LEGE ARTIS ve špitálu ale pokud ji provede mohel v synagoze, že ho to prý nebolí vůbec.

Adina (Ne, 21. 4. 2019 - 08:04)

Už se na ty urážky ani nemohu dívat. Zde je nějaký posedlý fanatik neustále opisuje. Já jsem nechala svého synka obřezat a vůbec toho nelituji. A hned 8 den. A ještě, čím více jsem četla o debatě kolem obřízky, zejména v důsledku narůstajícího antisemitismu na celém světě, tím jsem šťastnější, že jsem to udělala. Navzdory všemu, jsem ráda, že jsem nechala obřezat svého syna, a ani jednu sekundu toho nelituji, že jsem to udělala.

Reklama

Přidat komentář