Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

sdfg (Po, 13. 11. 2017 - 07:11)

Mi letci máme ocelové ptáky,tradovalo se za druhé světové. Zajímavé, že na to některá děvčata skutečně šla.

Milan (Po, 13. 11. 2017 - 07:11)

Když si stáhnu předkožku za žalud tak mi tam drží jen když mám ptáka v klidu , když je ztopořený tak se mi stáhne zpět. Při sexu cítím jak se mi v pipině stahuje a natahuje při kopulašních pohybech.Na obřízku nechci protože mám citlivý žalud.

a (So, 11. 11. 2017 - 13:11)

já si stáhnu předkožku...nosíš také neustále vyplazený jazyk, nejvíce co to jde, aby mohl dýchat?

helan (So, 11. 11. 2017 - 08:11)

A mojí ženě se určitě víc líbí obnaženej žalud.I oholenej pták,vypadá delší.

helan (Pá, 10. 11. 2017 - 12:11)

Když si stáhnu předkožku za žalud,tak mi tam drží i když si přes ptáka natáhnu boxery.

Tony (So, 4. 11. 2017 - 16:11)

Tebe by měl číst "pan chytrý" co tu čmáral před 3 roky.

Masserr (So, 4. 11. 2017 - 15:11)

já si stáhnu předkožku dolů a za žaluda si dám gumičku, která mi pak drží předkožku pěkně staženou a žalud může dýchat.

Martin (Po, 23. 10. 2017 - 03:10)

pokud to nedrží, je třeba...Ahoj zkouším jakkoliv s náplastí nebo kroužek podržet predkozku ale nedaří se. Máš nějakou ještě doporučení? Díky Martin

Tony (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Já nevím ... Víš já...Ten syndrom z tebe opravdu čiší. Ty nechápeš, že na to odborníci mají protichůdné názory?

Jak už jsem psal jinde, macr doktor zvládne vše. Poslední dobou má osvěta stejně spočívá pouze v tom, že lidi posílám za ním. I Jakubovi chtěli nejprve udělat úplnou obřízku, jenže jeho matka našla jinou doktorku. Ten syndrom z tebe opravdu čiší. Ty nechápeš, že na to odborníci mají protichůdné názory?

Steve (Po, 2. 10. 2017 - 03:10)

Nic, jdu šláfen ... můžeme řešit přes den, už je moc hodin. Já nemám práci, a mám již navařeno z dneška, takže si můžu vklidu pospat do oběda - mě to nevadí. Trošku jsem nastydl z těch kostelů (ač jsou německé vytápěny) ale už se to o mnoho zlepšuje. Taky to mám z toho pocení, pak mě ofoukne a je to špatně. Nebo po sprše když mastím do práce a nejsem úplně suchej a teplotně teplej. K tomu to nevlídné podzimní počasí atd. pak je rýma či zahnisanej krk raz dva.

Steve (Po, 2. 10. 2017 - 03:10)

pokud to nedrží, je třeba...Já nevím ... Víš já nikdy nic neřešil co jak s penisem či co jak s nějakou předkožkou - takže se to tím asi tak samo zanedbalo. Odkud jsem to měl vědět když mi nikdo nic o tom neřekl, natož aby se řešila předkožka? Doma nikdy nic. Ale každopádně by se stejně musela řešit krátká uzdička - ta se ničím vycvičit asi nedá. Bez řezu se to samo nespraví. Nevím, já nejsem urolog ani na to expert. Já jsem hlavně rád že už to mám vyřešeno a za ssebou. Nic víc, nic míň. Tony koukám furt mele dokolečka ten svůj blábol názor :-) já už na to nebudu nijak reagovat, už jsem se vyjádřil téměř 100x. Je to marný Tony s tebou!

žoe (Ne, 1. 10. 2017 - 18:10)

A co mám asi jako dělat,...pokud to nedrží, je třeba tomu trochu pomoct. taky se mi to dřív stále vracelo, takže to chce trochu úsilí. Budťo tam zpočátku dávat nějaký kroužek, např. z náplasti přes kterou se to nestáhne zpět, nebo to jakoby zarolovat za hranu žaludu, tahle metoda se mi osvědčila, po čase se to takhle pak vždycky už zaroluje samo. Zkrátka nějakou metodu si to chce najít

Tony (Ne, 1. 10. 2017 - 16:10)

Kolik Tony? 5% Pokud vůbec...Steve, je vidět, že opravu trpíš tím syndromem popření ztráty.
V 18 letech má tu předkožku v nepořádku pouze 1,5% kluků. Jestli je to tvůj případ, za to nikdo nemůže. Navíc to téměř nikdo nevidí. Jeden můj kámoš je od narození tělesně postižený - vada na 8. cromozomu, a na něm to vidí od malinka každý. To co tě postihlo, není ještě tak nejhorší, protože to drtivá většina lidí nevidí. Nebo bys to chtěl s tím mým kámošem měnit?

Steve (Ne, 1. 10. 2017 - 03:10)

Kolik Tony? 5% Pokud vůbec ...

Steve (Ne, 1. 10. 2017 - 03:10)

Zastánci zakrytého žaludu...To ale musíš napsat že ale "s normálně plně funkční předkožkou" ... Pokud má někdo úzkej chobot s krátkou uzdičkou, tak to tam nedá ani 1x ... víš? No nevíš, jinak bys nenapsal to cos napsal. Vpořádku má předkožku vrozeně mizivé procento mužů - a to je ten problém.

Tony (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Jsou různé metody. V nejhorším případě bys musel podstoupit japonskou obřízku, která na rozdíl od obřízky klasické není vůbec amputací předkožky.

Ondřeji (So, 30. 9. 2017 - 20:09)

A co mám asi jako dělat,...ber tuto diskuzi s rezrvou, otázkou je, kolik příspěvků píšou honiči. Předkožku má každý jinak, pokud někomu tzv. drží trvale vzadu, tak jí ma trochu užší než by měla být a většinou se to řeší miniaturním zákrokem, aby se uvolnila.
A potom záleží, jak je v konkrétním čase velký penis, to znamená, že pokud je malý, tak musí předkožka zákonitě přes žalud.

Ondřej (So, 30. 9. 2017 - 20:09)

A co mám asi jako dělat, když mi to nedrží? To mi je odvaha na nic.

dre (So, 30. 9. 2017 - 19:09)

Zastánci zakrytého žaludu jsou většinou ti, kteří to buď nikdy nevyzkoušeli nebo nedokázali překonat to, že to zpočátku je dost nepříjemný. V prvních dnech a týdnech to opravdu není nic příjemnýho když se vám najednou žalud neustále dotýká prádla. Chce to odvahu a nějakou dobu to muset vydržet, než si na to trošku zvyknete. Je jasné že kdekdo má hrůzu z toho najednou mít žalud pořád venku.

Po čase to začne být příjemný, takže předchozí obavy, že to musí vadit když se žalud tře o spodky nejsou na místě. Vadí to jen zpočátku, pak vám to naopak přijde super. A taky to líp vypadá, je to hygieničtější, a většině holek se to víc líbí

Prakticky každý, kdo tohle překonal a má žalud trvale odkrytý tak už to nechce mít jinak.

David (Pá, 29. 9. 2017 - 17:09)

ať si to každej nosí jak...Moje řeč, také jsem objevil před 2 lety a od té doby jinak nenosím. Bohužel až v 50. Dnes nechápu, proč není tento způsob zcela běžným. V kombinaci s volnými trenkami a pocitem volnosti a pohodlí naprosto nejlepší. Vůbec nechápu, jak jsem se mohl pařit a mačkat v těsných slipech a boxerkách. Navíc při každém kroku vím, že jsem kluk s velkým K.

Reklama

Přidat komentář