Reklama

Osahávání v MHD

Petr (Út, 1. 5. 2018 - 09:05)

Ludmilo a tobě je kolik?

Ludmila (Po, 30. 4. 2018 - 12:04)

Stalo se mi to taky v tramvaji. Když mi jeden asi 40-45 letý...sáhl pod sukni. Na další zastávce vystoupil ve velmi bolestivém předklonu a myslím, že na jakékoli erotické záležitosti neměl hodně dlouho ani pomyšlení.

Siklon (So, 28. 4. 2018 - 17:04)

Nikdo nemá žádné nové zážitky?

Vseviews (So, 7. 1. 2017 - 11:01)

Tak az někdy pojedeš..."Čoveče chlapy já jsem dnes tak nadržnej,že bych snad souložil i psa...," povídá chlap partě u piva.
Od sousedního stolu se zvedne muž a začne skákat a štěká Haf Haf.

Vseviews (So, 7. 1. 2017 - 11:01)

Na pořádnej sex muže a ženy,tedy normální sex zdravých lidí to stejně nemá,opět nějaká náhražka :)))

pitrs (So, 7. 1. 2017 - 10:01)

Já muže samozřejmě...Tak az někdy pojedeš tramvají bez tak dej vědět. Hm?

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 15:12)

ale uplně nejlepší je osahavat Svou ženu u okenka v nočním busu. To sem jí mačkal prso a smočil i prst mezi stehnama. Takovou spoušt jsem nezažil. Takže s tebou souhlasím. Neprotestovala....doufám že mě jedno varle zustane :)

Jarča (Pá, 2. 12. 2016 - 15:12)

Když se lidé milují, je to krásné, ale MUSÍ TO BÝT VŽDY S JEJICH SOUHLASEM.
Kdyby se o mě někdy někdo začal otírat, usmívala bych se, domluvila se s ním, že se mi líbí a že to chci a jak bychom se dostali na místo bez lidí, tak bych mu uřízla jedno varle. Jsem zdravotní sestra, takže přesně vím jak. A i kdyby mě udal, tak je to na podmínku, protože funkce zůstane zachována, pokud ovšem úchyl se pak ode mne nechá ošetřit. Pokud ne, jeho problém.

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

lidi. Nejsem standartní otírač ale jen když autobus drcne tak se dotknu.... a to se dějě v dnešní socce furt.

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

mně jednoui v mhd ukradli...To je ještě dobrý. Mohl jsi přijít o spodní prádlo;) :)

namorník (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

mně jednoui v mhd ukradli svetr. ty fetišisti to je ale verbeš.

kran (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

A šel jsi potom ještě...Normalně jsem měl strach . Protože z autobusu jen tak neutečeš. Takže jsem jíhladil prstem po vnitřní straně stehen ale na kalhotky jsem nedosahl. Já sem jen čučel že držela a spolupracovala.Stejně jsem z toho měl mokré trenky ;) a na chatě jsem krásně vycákl :). A ted v busu občas sahnu na zadečky, ale jen pro mé vvzrušení. Žádná si toho nevšimne.....

Fion (Pá, 2. 12. 2016 - 01:12)

ahoj. Škoda že tu není...A šel jsi potom ještě víš, nebo už o tom nevýš? :)

kran (Čt, 1. 12. 2016 - 14:12)

ahoj. Škoda že tu není holka co mne šimrala vlasama po tvaři když jsme spolu jeli v natřískanem autobusu z Roztyl, směr Pelhřimov. Vystupoval jsem v Košeticích. Já jsem tě celou cestu hladil po stehně.... a ty jen držela a mírně jses rozkročila abych mohl víš. A jinak víc se nestalo...

Dana (Pá, 17. 6. 2016 - 17:06)

Mně jednou nějaký fetišista stáhnul při vystupování z busu ponožku co jsem měla na zasádrovaný noze přes prsty.Seděla jsem uplně vzadu a nohu měla u dveří a když vystupoval tak mi ji stáhnul a byl venku a pak si ještě k tý fusekly přičichnul a zamával.Docela se divím že neomdlel:-)

David (Pá, 17. 6. 2016 - 15:06)

A co když je třeskutá zima a jen si chci v nějaké zahřát prsty?

anna (Pá, 17. 6. 2016 - 15:06)

Já na to reaguju asi tak: kopnu ho kolenem vší silou a na celou tramvaj zařvu, nesahej na mě prase!!

Monika (Pá, 17. 6. 2016 - 09:06)

No nevím, já jsem to zažila dvakrát a nebylo to vůbec příjemný. Jednou ještě jako středoškolačka v přeplněný tramvaji jsem zacítila jak mi někdo osahává zadek. Tramvaj byla tak narvána, že jsem ani nezjistila, kdo by to mohl být. A asi před třemi lety jsem se nevědomky postavila k nějaké partě opilých výrostku a jeden z nich mi zezadu začal sahat nejprve na nohy a pak mi dokonce vklouzl rukou pod sukni a chytil mně za stehno a pak za zadek. Naštěstí jsem se po chvíli odtud dostala. Protože jsem se styděla a v tom druhém případu možná i trochu bála, tak jsem to nechala bez povšimnutí.

Iveta (Pá, 17. 6. 2016 - 08:06)

Jde hlavně proč si kdo...Mě taky za totáče občas někdo v MHD prohmátl,jenže tenkrát jsem nevěděla jak reagovat a ani jsem si to většinou moc neužila.Dnes bych si to pěkně užila,ale nejsou lidi...

luba (Čt, 16. 6. 2016 - 19:06)

Co já bych za to dala,kdyby...Škoda že se nemužeme dohodnout. Vzrušovalo by mne to taky. [email protected]

Reklama

Přidat komentář