Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

M (So, 11. 5. 2019 - 15:05)

Já se z vás snad pochčiju. Dal sem si jedno pivo k rannímu obědu no fajn k obědu v 14 hodin a šel bych zas spát. Moc sem toho nenaspal, šel sem spát pozdě k ránu.

Tony (So, 11. 5. 2019 - 17:05)

Když byly nasavrky.

Vtipálek (So, 11. 5. 2019 - 09:05)

Libor bleje a Klára na něj sere.

Host (So, 11. 5. 2019 - 09:05)

Prostě kadila a to hovno muselo být taky mohurný jako to její chcaní, až se jí zadek mohl protrhnout ,jak musela šíleně kadit.

Klára (So, 11. 5. 2019 - 08:05)

Já jsem nepsala,že mi bylo ráno špatně. Tak copak jsem asi na to záchodě kromě čůrání dělala?

ikk. (So, 11. 5. 2019 - 08:05)

A to druhý bylo kakáni nebo zvracení?

Klára (So, 11. 5. 2019 - 07:05)

Jsme napojený na sebe Miško, teď jsem jen koukla a vidím od tebe vzkaz. Pojedeme za chvíli na chaloupku ke Šluknovu a tak ti pak písnu,možná až zítra, tak to neber jako nezájem, jak to proběhlo. Já jsem měla taky před chvílí ranní čůrání, ale byla tam přede mnou ségra a tak jsem chvíli čekala a to pipinka hůře snášela a chtělo se jí víc a víc a tak pak to šlo do záchodu ven hodně rychle a k tomu pak vydatně i to druhý a tak jsem po ránu úplně prázdná v bříšku. Jen jsem zvědavá ,jak bude dnes večer spát s Liborem, jestli spolu všichni i se ségrou nabo sami nahoře a ségra sama dole nebo s mamčou. Navíc když spíme spolu,tak máme v noci na čůrání nočních abysme nechodily dozadu přes chodbu a ségra v noci často se na čůrání budí a kdyby tam byl Libor mohla by se stydět před ním se do nočníku vyčůrat, ale třeba se bát nebude. A taky aby Libora nevzrušovalo jak ségra čůrá, ale to myslím že se nestane. Už ji viděl jednou čůrat, když byl u nás a byli jsme chvíli venku a sice se mrknul jak jí to hezky jde u stromu, ale nic se mu nedělo jako se mnou. Tak uvidím, mamča nás nějak rozsadí. Nejradši bych byla s Liborem sama v postýlce. A do hospůdky asi zajdeme, a neboj, na Libora dám pozor. Já myslím, že přijde na jiný myšlenky tam, třeba uděláme v lese nějaký čůrání a kdyby to v hospodě přehnal a udělal nějakou blinkací nehodu na chaloupce, tak to by se mamče ale ani mně nelíbilo. Jasně, stát se to může i při normálním pití nebo jídle a to bych neřešila, ale myslím to opití se z trucu do nemožnýho stavu a pak následná nehoda. Tak páčko a mám tě moc ráda.

Miška (So, 11. 5. 2019 - 07:05)

Klárko a Libore. Příjemný víkend na chaloupce! Pozdrav z jižních Čech ! Teď jsem se vzbudila a chci ti poslat tuhle vzpomínku, no hned po velkém ranním čurání na WC. Vydržela jsem to celou noc a baculka byla úplně plná a našponovaná uvnitř,ale nečurala prudce, ale asi se probouzela jako já, čurala sice hned okamžitě skoro do kalhotek,ale ne velkým tlakem a dlouho než to všechno vyteklo ven.

M (Pá, 10. 5. 2019 - 23:05)

Možná mu zkus doporučit ať chodí plvat či do posilky, to by mu též pomohlo.

Klára (Pá, 10. 5. 2019 - 21:05)

Miško moc děkuji. Libor je dnes hodnej, no aby nebyl po včerejšku. Po takové kyblíkové noci a dnu já bych nemohla alkohol ani vidět. Ale já myslím, že se srovná. Pokud by to nešlo dlouhodobě, tak bych ho za životního partnera opravdu nechtěla, ale vím, co ho zasáhlo a tak jsem tolerantní, ale tudy cesta opravdu nevede přes to pití. Snad na to už přišel sám. Tak nám drž palce ať se vše upraví. Hezky se vyspinkej. Ségra už chrní, byla hodně unavená z tý cesty a já jsem taky unavená a tak si lehnu a pošlu vzpomínku Liborovi a tobě a Markétě. Ona sem teď moc nepíše, ale ptá se na tebe každý den a je teď s Martinem hodně času ,tak to od ní neber jako nezájem, protože tě mám také od ní pozdravovat.

Miška (Pá, 10. 5. 2019 - 20:05)

Jo jo Klárko,ale na kluky nemám ani pomyšlení. Jednomu se tady odtud slíbím,ale já mám v sobě nějaký blok, prostě zatím nemůžu. Taky jsem dnes čurala na zahradě,ale mně to šlo prodce a hned,protože jsem na to nemyslela a baculka pak se ozvala až když byla k počurání. Zítra si to užij a ozveme se. Pozdravuji Libora a ať tolik nepije. Myslím, jestli půjdete tam do hospody, že ho ohlídáš, aby si dal jen pro náladu a ne pro kocovinu a ty nehezký následky s ní spojené. Pozdravuju i tvou ségru Nikolku!

Klára (Pá, 10. 5. 2019 - 20:05)

Jasný Miško, skusím ho donutit to řešit jinak než alkoholem a zajedeme do Turnova za týden na to sezení a uvidíme. Zítra Libor přijede za námi na chaloupku a bude tam do neděle ,tak ti písnu jak to vše proběhlo. Už se z toho všeho dnes prý vyspal, vyblinkal a vyležel a je prý ok, tak uvidíme. Ségra už je doma, nožku má zahojenou a neoteklou a dělá tradičně blbiny. Čůraly jsme spolu před chvílí na zahradě za zdí a obě jsme udělaly velkou louži, ale já větší, protože jem to dlouho držela, ale nebylo to až kritický na první pocit a vydržela jsem to. Tak si užij víkend a já se ozvu zítra nebo v neděli jak to půjde a jaké budou zážitky. A přála bych ti taky dobrýho kluka alespoň na kamarádství a tak.

Miška (Pá, 10. 5. 2019 - 17:05)

Já si taky myslím, že bys měla být na něj tvrdší. Já ho hodně chápu, ale takhle se jen ničí. Ten psycholog je dobré řešení a doufâm, že tam půjdete oba společně, aby cítil tvoji podporu. Libor není určitě alkoholik, ale chce jen tím zapomenout na smutek a bolest ikdyž je mu pak špatně a blinká. Ale to je jiná bolest a špatně než stesk po mamince. Jen na nej myslim a už trochu z toho bulím.

Milan (Pá, 10. 5. 2019 - 16:05)

Buď na něj tvrdá ať nemáš doma stejného alkoholika jako byl tvůj otec.

Klára (Pá, 10. 5. 2019 - 15:05)

Miško taky tě zdravím. Li or to včera nedal a opil se tak, že prozvracel skoro celou noc a dopoledne a jestě leží a je mu špatně. Ale volal, že je to poslední takové řešení a objrdnala jsem ho k tomu psychologovi jak jme byli s mamčou. To jsem ráda. Pojedeme nyní na nákup a tak se ti ozvu později a ještě musíme vyzvednout ségru. Mají přijet kolem šesté.

Miška (Pá, 10. 5. 2019 - 14:05)

Klárko myslim na tebe a na to jak to ten libor zvládnul včera.

M (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

A jak to dopadlo popis se a jak ste čůrali? Vidiš holkám se to taky líbí.
A teď drželi ste ho nějaká při čůrání?

Vendula (Pá, 10. 5. 2019 - 11:05)

Mně se líbí jak kluk čurá. Sama se ale čurat před klukem stydím,ale jednou jsme to dělali společně.

Klára (Pá, 10. 5. 2019 - 07:05)

Libor se zatím neozval a tak mám obavy, že to nezvládl.Uvidíme. Nestíhám moc, písnu odpoledne. Pa.

M (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

Klárko nic si z toho nedělej prostě je to těď pro něj težké období. To, že kluk se rád napije je prostě fakt ano nesmí to dělat každý den, nesmí to přehánět. Já si taky dám rád každý den pivko či 2, ale vim, že druhej den musim do práce, navíc mám rodinu. Ale jedno za čas se potřeuje člověk tak říkajíct vylejt. Nesmí však tím svým chováním ohrožovat jiné lidi.

Reklama

Přidat komentář