Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 9. 5. 2019 - 15:05)

Kdyby měla babička kuličky, tak by to vůbec nebyla babička ale byl by to pěknej dědeček------------Už jsem tu větu Maria Lichtenhedta citoval mnohokrát, proto ta blbá odpověď.---------Jak já můžu ptát kdyby o věci, která se dopředu nedá vůbec odhadnout.

Tony (Čt, 9. 5. 2019 - 14:05)

Kdybych dříve neměl hlavu vymytou cirkumfetišistickou propagandou, tak bych to asi za důležité vůbec nepovažoval.

Martin (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

A myslíš že je to opravdu tak důležité? Neber to jako útok....jen mě to zajímá, ta motivace tvého jednání....kdy jsi tomu zasvětil úplně všechno.

Upřímně, myslíš si, že kdybyses sám nechal obrezat, že by jsi opravdu ztratil citlivost a byl anorgasmický?

Tony (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Nejsem osamocen, tu v Německu patřím do určité skupiny. Jinak bych to vůbec nedokázal dělat.

Fakta (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Rakovina penisu je vzácná, ale zdá se, že je častější u mužů s vysokým indexem tělesné hmotnosti (BMI), v anamnéze kouření, u mužů, kteří jsou neobřezaní, nebo v kombinaci těchto faktorů.

Fakta (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Obřízka může snížit riziko vzniku HIV a dalších zdravotních problémů.
Judaismus, islám a řada dalších náboženství obhajují obřízku.

Steve (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

At' si obhajují jak chtějí ... mě nezajímá z žádného náboženství. Dobře vím, že vztah s Bohem nejde přes nějakou předkožku penisu. Pokud příště půjde přes řitní otvor, tak to bude asi horší level. :-D

Fakta (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Obřízka novorozence trvá 5 až 10 minut.
Obřízka dospělého trvá přibližně 1 hodinu a zotavení trvá 2 až 3 týdny.
O ceně nemluvě, co je lepší pro zdraví a peněženku?

Steve (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Tak si vybereš toho svýho kterej ti nejvíce vyhovuje ... a co? Doktory si přeci běžně vybíráme sami dle různých kritérií.

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Žel, ani tento nejnovější novinový rozhovor nemám v češtině-------------https://www.fr.de/panorama/geschah-lokaler-betaeubung-12256851.html----------------Martin mě špatně podezírá, že si vymýšlím.

Martin2 (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Martin tě nepodezírá, Martin ví a my víme také, co jsi za ptáčka a kam směřuješ. Pochopitelně víme, že si vymýšlíš , neboť kopíruješ vymyšlené bláboly podle svého výběru a překrucuješ fakta v souladu s dezinformační kampaní intaktivisticko jehovistických fanatiků. Přestože u nás roste počet klinik poskytujících obřízku, přestože se zavádějí nové levné a efektivní nástroje, přestože že zájem o obřízku stoupá i z estetického hlediska, stále meleš svoje kůžičky a chlapečky, to je tvoje gusto. Všude tě vyhodili a blokli tak buzeruješ už jen zde! První obřízka mohla být provedena před 15000 lety.

Steve (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Proč se na to nezeptáte přímo odborníků od fochu? To se tady budete(me) hloupě neznalci hádat o hovně? :-)

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Protože tří různí špičkoví odborníci ti na to dají čtyři naprosto rozdílné odpovědi.

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 11:05)

Něco nejnovějšího:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23227923

Martin (Út, 7. 5. 2019 - 01:05)

Nejsou to bláboly.....ale pokud ti predkožka šla přetahovat a pravidelně jsi se myl, tak jsi se neměl čeho bát....nejspíš jsi jehom propadl panice, stejně jako jsi propadl zbytečné panice nyní, když sis přečetl to s tou sníženou citlivostí....;-) to jsou ale mnohem větší bláboly ;-) zřejmě jsi hodně srdečný člověk, ale nesmíš se nechat tak snadno nachytat:-)

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

To nejsou bláboly. Jsem na německém fóru takto postižených a i na českém internetu jsou příspěvky takto postižených všemožně roztroušeny.

Tony (Po, 6. 5. 2019 - 10:05)

Protože jsem věřil těm blábolům s rakem. Já se ty věci přečetl ještě před plyšákem.

Martin (Po, 6. 5. 2019 - 10:05)

Tak v tom případě nevím, proč jsi o obřízce vůbec přemýšlel??
Byl jsi špindíra?

Tony (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Nikdy jsem se svou předkožkou sebemenší problém neměl. Stahovat a při tom krásně držela vzadu za žaludem mi šla už od mého nejůtlejšího dětství.

Mulťas (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

To je bizarní, to může napsat jen nějaký šílený asexuální, fetišista výstředně zaměřený pouze na předkožky. Do svých dědkovských let, kromě předkožky nepoznat vztah, nemilovat ani nezplodit dítě, v osamění lodní kabiny pak v alkoholivém opojení zato zplodit pofidérní škvár - stránky pro chlapce, dávat návody, jak přetahovat předkožky a onanovat. Není to bizarderie? Oženit se s předkožkou a nechat celý svět točit se sve dne v noci kolem toho kousku kůže. Uvíznout v nejútlejším dětství, předkožek a chlapečků. Už jen ta forma popisu normálního aktu přetažení "šla mu stahovat a přitom mu k r á s n ě držela vzadu už od jeho nejútlejšího dětství". A co gine, stálé drží ??

Reklama

Přidat komentář