Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

několik příspěvků asi někdo smazal, takže ještě jednou pro DJ pro případ, že to před smazáním neviděl:
taky děkuju za fajn pokec a dobrou noc

Tony (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

Toto patřilo až za ten příspěvek s emailem:

Jinak, v ČR už je nás pět. Z toho je jedna žena a jeden MUDr.

Tony (St, 8. 8. 2018 - 23:08)

Jinak, v ČR už je nás pět. Z toho je jedna žena a jeden MUDr.

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Takže se vlastně shodnem. Celou dobu si myslíme totéž.

DJ (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Ha, ha, tak nyní milý pane Relativisto musím použít vaše oblíbené: to jsme nikde netvrdil! Já žádnou nadřazenost Evropanů nehlásám a stinných stránek naší civilizovanosti jsem si vědom.

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

tak takhle to rozhodně neberu,jsem rád, že jsem se narodil v Evropě. Co mi, jak říkáš nevoní, je evropanská namyšlenost, že my jsme jako ta civilizace a ostatní jsou barbaři.

Tony (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

to je očividné, ale byť by...Jemu hlavně voní filipínská perverznost, která se nazývá tuli.

DJ (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

to je očividné, ale byť by to byla kritika obrácená vůči sobě, znělo to jako by vám váš evropský původ nevoněl, to je dnes móda

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

to jsem pořád, ale já to beru jako sebekritiku, dyť jsem taky Evropan

DJ (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

No a nyní si ještě jednou přečtěte svůj první příspěvek, to jak má vše svá pro a proti, k tomu jsem vás musel trochu dostrkat, na začátku jste byl vůči Evrpě ostře přezíravý

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Díky za odkazy, tenhle film sám neznám, vlastně jsem ještě nikdy neviděl filipínskej hranej film

Karel (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

a něco česky:
https://dafilms.cz/director/9725-kidlat-tahimik

Tony (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

přesně tak, netvrdil jsem...Já jenom vím, že Filipínci otročí na námořních lodích za dvě stě dolarů měsíčně. Civilizovaná společnost? Pchéééé chacháááááááááááááá. Ale je to cirkumfetišistů ráj. Němečtí cirkumfetišité sa tam jezdí na ten obřad tuli ukájet.

Já dobře vím, co jsi zač.

Karel (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Tak jsem to zase našel
https://www.filamartistdirectory.com/review-the-perfumed-nightmare/

Karel (St, 8. 8. 2018 - 22:08)

Na tom něco je, já jednou četl recenzi na jeden filipínský snímek o tom, jak Filipínec cestuje na Západ a děsí se toho, co tam zažije, ten film se jemnuje v překladu Navoněná noční můra, bohužel jsem ho neviděl, ale ten název mluví jasně.

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

přesně tak, netvrdil jsem to. Samo, že i na Filipínách existuje civilizovaná společnost, jenom to možná s tím civilizačním komfortem tak nepřeháněj. Nejsem odborník, ale typuju, že nejsou tak úzkostlivý jako my. My bysme hned všechno dezinfikovali, zabezpečovali, sterilizovali a furt dokolečka kontrolovali. A to má výhody, ale zároveň za to platíme daň.

DJ (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

Tak pozor, Filipíny nejsou necivilizované! To je typicky evropský předsudek. Ale teď jistě odpovíte, že jste nic takového netvrdil.

Relativista (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

to taky jsme, dokladem je už jenom jak tu diskutujeme takovou prkotinu jako trvale holej žalud. My jsme prostě civilizačně zpohodlnělý. Ale já nikde netvrdím, že to je tak špatně. Prostě všechno má svý výhody a nevýhody. My máme svůj komfort, svojí civilizovanost, ale i civilizační změkčilost.

Tony (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

Tak si to po sobě přečti,...Ty ho neznáš, jinak by ses jeho chlístům, které ze sebe zvrací, nedivil.

Teď ale musím jinde zápolit s jiným cirkumfetišistou. Tentokrát Slovákem.

DJ (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

Tak si to po sobě přečti, tvrdil jsi, že my Evropané jsme "srabíci", to není výrazem pohrdání?

Reklama

Přidat komentář