Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

Jsi patrně volič Okamury a jako takový jsi ta největší pakáž, takže si neotírej o slavnou ČSSD svůj jazykový slangový frazém "oranžová pakáž" , klterý beztak nemáš ze své duté hlavy, kde se prohání akorát meluzína a plný teřich a šrajtofle a mladé děvčata, na ty již si rezignoval, neb si starý kokot z vesnice a bučí to z tebe na sto honů.

14.5. (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

...slang se dobře čte i se člověk zasměje...

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

DEFINICE TOP09 voličů jako LUMPENPROLETARIAT KAVÁRNY.
lumpenproletariát byl neschopný, neproduktivní a úpadkový nezávisle na útlaku. Nestojí o pravidelné zaměstnání a dá se kapitalisty podplatit.
Marxův a Engelsův popis lumpenproletariátu: Do této "sebranky vyvrhelů, odpadu zkažených elementů všech tříd" patří "ztroskotanci s pochybným živobytím a pochybného původu, buržoazní dobrodruzi, literáti, povaleči, propuštění vojáci, propuštění zločinci, uprchlí otroci z lodí, gauneři, kejklíři, podvodníci, šarlatáni, darebáci, kapsáři, komedianti, hazardní hráči, pasáci, majitelé bordelů, žebráci, flašinetáři, dráteníci - nebezpečná třída, odpad společnosti, nečinně zahnívající masa vyvrhnutá nejnižšími vrstvami staré společnosti."

Návštěvník (Út, 14. 5. 2019 - 00:05)

Typický Kalousek a spol....,neschopný stálého zaměstnání, vyvrhel hospod a barů, alkoholik, kejklíř, odpadlík, rváč, výtržník atd...

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

TOP09 je vlastně lobystická skupina tzv. ODBOROVÝ SVAZ PODNIKATELŮ a nejen jich, ale všech "ELIT" tzn. "kavárny" podle mne to docela sedí. Tedy těch žijících také ze státních a městských peněz, ale z forme tzv. grantů, akcí, zakázek, ne přímo paušálně jako z platů, dávek, příspěvkových organizací.
Ono to ale je tak, že jsou vlastně nasátí na státu, ale jiným způsobem a kombinovaně. Tzn. polovina příbuzných ve státním a polovina soukromí ,ale žijí z těch dávek co jim dává ta první polovina z grantů...
NO PROSTĚ .... DER LUPENPROLETARIAT ale z kavárny.

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

Já si tak myslim, že demonstovat proti zvolení šéfkou ministerstva vnitra někoho koho Topkaři nechtějí spíš znamená, že jsou zvyklí si zvedat platy, dělat co chtěj a že tam šli hlavně právcníci, majitelé, akcionáři, protože nemají zájem, aby jim někdo upravoval, dělal mantineli do jejich tržního, maximálně volně tržního podnikání, zejména dnes v tak populární pronajímání přes aplikace různým japoncům,číňanům atd, že by odjeli na chalupu a tam si žili jak páni a v jejich bytě v Dejvicích by se střídali Japonci, Italové, Američani na tu aplikaci a ani by nemuseli být přítomni, jiný firma by jim to tam uklízela a jen posílala prachy.

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

Jahoda by měl požádat Eona Muska a Jeffa Bazoše, aby jako věrný z nejvěrnějších, první z východního bloku jel za odměnu na měsíc na stálý pobyt. Měli by jsme týden pokoj...

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Kalousek opět sbírá prvovoliče, cílí na mladé, je to podlé a bezpáteřní. Takovou sviňi by měli už konečně odstavit od koryta!

aladin (St, 15. 5. 2019 - 02:05)

Když vylejou Kalouska, příjde další a možná ještě horší !!! Kalouska již známe a víme co od něj můžeme očekývat !!! Jestli jste si nevšimly, tak tahle "Škatulata hejbejte se " dělají všechny strany, je to záměrná manipulace s voliči !!!

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 12:05)

Politikové se mění, protože všichni čekají, že přijde konečně nějaký čestný, upřímný, spravedlivý, chytrý politik... A už roky nic. Je to jako čekat na příchod Ježíše.

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

To jsem přehnal, není s*ině, ale jeho metody jsou drastické politicky.Např. kazí výročí prvního máje, kazí mistrovství světa ve hokeji...To jsem nad Rusi mohli zvítězit, kdyby ti lidé jim fandili a nešli demonstrovat. To musí být žaludek, dát demonstranci zrovna na dobu zápasu Čechu z Rusy, to by vlastenec neudělal. Není to swině, ale č*rák!

Rakato (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

Je to starý politik, který se chová jako nezkušený politik. Já bych zkusil stihnout toho prokurátora, aby mu spočítal ty úplatky, když náměstkoval na obraně (než se to promlčí).

Rakato (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Bez Schwarzenberka se Kaousek cítí ve straně jako nahý v trní, tak skřečkuje. Neboj, až se Schwarzenberk připojí ke svým předkům, bude po Kalouskovi.

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

No, tak další de-monstrance katolické ligy vyvolených na Staroměstském náměstí alias volební kampaň TOP09! Všichni chcípnět! Zde Kalouskovo!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Beni al kalb....beni jako syn a kalb je v arabštině pes,tudíž ve volném překladu-synové psů...a toto ve "velký satan"USA..-Beni al Nanjji-synové Nandžího jsou zase Britové,syn Nanjiho je přece jenom příjemnější nadávka jak syn psa a pes je v arabské kultuře velice nečistí zvíře...když jsem byl u Nebi -Můsa,místě muslimských poutníků ,kde cestou do Mekka odpočívají a toto místo místem posledního odpočinku manželky Proroka Mohameda,bylo tam i toulavých pouštních psů...ani jedno podrbání za ušiskama a ani jeden bakšiš od pravověrných ,putujících a tu já...ďaur nevěřící jsem drbal psiska za ušiskama ,pamlsků jim dával a byl jsem pro ně mešuge,totálně nepochopen...tak takto si vede pes v Arabské kultuře a tu velký satan,syn psa a dává jim jeden nářez za druhým a malý satan -Israel z toho jenom těží...ty hele Jedovatej,mě je to u prdele...podívej co dělají jihadisté v Evropě a naposled na Cejloně za teror....Takže jim ty Golany docela přeji...USA a Israel jejich kultura nenávidí a všude pálí US vlajky,tak at mají alespoń o důvod navíc a US ambasada v Jerusalemě to jenom podpoří a jestli k vrcholu všeobecného blaha začne stavět Stát Israel na Golanech osady,města a vesnice...bude to pro tamější pouštní zem pouze k dobru...to by ses ale divil co by dokázalo v tamější poušti několik kibuců....celá poušt by kvetla jak zahrady v Edenu!

Jahodo (Út, 14. 5. 2019 - 10:05)

opravdu hodně si protiřečíš. Na jednu stranu si hraješ na lidská práva a hájíš kdejakého budižkničemu, na stranu druhou píšeš o pouštích psech, čili lidech, které tak nazývá Amerika. Ale chlapče....ti lidé jsou tam doma. Zrovna jako ty vedle svého hnoje

ShabbaTot-Jahoda (Út, 14. 5. 2019 - 16:05)

ale to je jejich sprostá mluva,ne moje...by mě ale fakt zajímalo čím si protiřečím,když zde píši jak Arabové nazívají USA,Israel a Britány...náhodou Beni Nanji je přátelská přezdívka ještě z časů kdy se policistům říkalo Beji,na území Iraq byl turecký vliv a hlavně i Britský a Arabové mají Brity docela v oblibě,to je polichocení...ale naznat někoho v arabské kultuře psem je nadávka a ponížení a taky když se po někom hodí bota...bota šlape v pouštím prachu a je přítomna nečistotě země,tudíž je ponížení,když Arab po někom hodí botou...všimni si sochy Saddáma Husajna,když ji US Army strhla z podstavce během invaze v r. 2003...ihned se na ji slétl Arabský dav a bušil soše do obličeje botama...já jim neberu že tam jsou doma,je to jejich kultura a nic proti ní...akorád by si průměrný Arab měl prostě zvyknout na to,že Alláh na Hospodina Zástupů ,živého Boha Israele nemá,neměl a nikdy mít nebude,to by totiž Arab zahnal Israel dávno do Středozemního moře a protože se tak neděje,Alláh dostává od Hospodina pernamentně a chronicky přes tlamu a nějak se z toho nemůže zmátořit a jinačí to již prostě nebude,..no....

Rakato (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Kdyby si nekecal. Já náhodou dobře vím od Kara ben Nemsiho ( Ve stínu padišáha), že tureckým policistům se říkalo bašibozuk.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 13. 5. 2019 - 20:05)

a nyní ještě jedna moje stará báseň k USA,která vede válku proti světovému terorizmu....báseň:Skopnou je na madraci....udělají boule...provedou jim kastraci...uřežou jim KOULE

Jahodo (Út, 14. 5. 2019 - 10:05)

tvoje báseň stojí za....Nestojí za nic

Reklama

Přidat komentář